Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

П.с. - @Viper, евала човек, мега яката кола имаш! Пък и с фотоапарата бая добре се справяш :)

 

:) Благодаря

 

Някой има ли идея от къде бих могъл да намеря бели капачки за предните габарити (тези, които са оранжеви в момента).

Наричат се "Parking lights", но единственото, което успявам да намеря са крушки за тях, не и капачки с друг цвят.

 

Иначе след цялостното боядисване и "почернянето" на маската - мисля да оправя няколко дреболии по салона и да добавя BT модул.

За момента се отказах от обезшумяване на купето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля- днес си взех разпънка от еска и скоро ще се инсталира :)

на Спас моргата е велика, има всичко там :)

Малко офф- видях му и RS2- ката, нема такава кола.

на мен ми харесва в тая тема как си обсъждаме за тройчиците всякакви неща. Кой от вас ще ходи на събора сега 7-8 юни?

Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) :) ;) приключвам с него обаче, защото границата лесно може да бъде прекрачена, а предполагам повечето тук са виждали един пост във форума, в който колегата бе искрено горд със себе си, че е украсил вкл. моторното си отделение с коледни лампички. Тотален "фейл".

Всъщност срямо фабричния пакет на екстрата имам вече само 2 неща в повече за сметка на 2 други, които нямам намерение да слагам.

Преди малко видях на тъмно ефекта - аналогичен на отпред е. Лека, приятна светлина, която може да се види по-очевидно само когато наоколо е наистина тъмно. Иначе, въпреки, че би могла да е и 10-20% по-силна, е точно това, което трябва да бъде - фонов червен нюанс ;) Който очаква купе изпълнено с червени светлини като от филм за гонки или витрина с труженичка ще остане разочарован. Не знам обаче как би могло да се улови на снимка освен върху длан. Тъмния салон поглъща всичко. Ще опитам при подходяща възможност да щракна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moonland,от какво видях темата за амбиентното на задния плафон в чужд форум,просто си знаех че и ти ще монтираш:) Браво,страшно се е получило!Останаха осветление над сенниците само да сложиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, е аз не знаех до последно, щото имах колебания, ама не съжалявам поне след първата инспекция :) не, светлини над сенниците няма да има, половинката ще трябва да се гримира другаде ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не всяко А3 е с трилъчев, има и с четири лъча, които са лека скръб... да не се обиждат колегите с такива волани :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най- хубавите волани на 8л са фейслифтовите- три лъча с красиво кръгче отстрани с хром лайстничка.. ако е есков, още по- добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не всяко А3 е с трилъчев, има и с четири лъча, които са лека скръб... да не се обиждат колегите с такива волани :)

Именно, аз съм с леката скръб :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей вие да не ми се обидите за това, че го нарекох така четири лъчевия волан :D Между другото "prohard" интериора е брутален!! Обаче наистина темата си загуби смисъла малко, има си тема да си покажем А3ките.

Редактирано от venkYYY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме се обидили, волана е доволен, върти се даже в две посоки :-P Моля колегите да пишат само за модифилациите, не да си показват кукли Барбитата. Колата е много добра иначе.

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей вие да не ми се обидите за това, че го нарекох така четири лъчевия волан :D Между другото "prohard" интериора е брутален!! Обаче наистина темата си загуби смисъла малко, има си тема да си покажем А3ките.

 

Глупости :) Аз съм на твоето мнение, ако не бях нямаше да искам да го сменя :}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей вие да не ми се обидите за това, че го нарекох така четири лъчевия волан :D Между другото "prohard" интериора е брутален!! Обаче наистина темата си загуби смисъла малко, има си тема да си покажем А3ките.

ОК, вс. е 6 ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз онзи ден си монтирах разпънката. Разликата между с и без е осезаема.. по дупки и неравности осезаемо не се криви купето както преди, а в завой влиза и излиза по много по- приятен начин... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз влизам и със 100, дето позволява. Нямам разпънка. Баси, не караме Вартбург, че да се гъне като глиС.

Редактирано от Da Nail
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм съгласна :)

И аз не бях на другото мнение, докато не си направих тест- покарах две Ц4- ки, едната нямаше разпънка, но не знаех коя е и разликата в поведението в завой беше нулева. После като карах екс- моята, ми се струваше, че се гъне като глист по завоите. След седмица забравих за разпънката и отново се радвах на колата си. Разпънката е ефективна при по- сериозни натоварвания. Иначе гали егото на собственика си. И все пак кефа цена няма ;)

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...