Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

Какво ще кажете за тези гуми...

 

Колега написа,че е по-доволен от тази отколкото от по-престижна марка.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=150550

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз го нямам.. и по-добре, че на миналата имах такива драми с тия огледала.. първо въпреки че се прибираха ги удряха 10 пъти повече от тези сега, второ зимата им се преебва всичко като замръзнат и после почват проблемите с моторчетата... Така са си екстра като са статични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, искам да кажа, че от Търговище до София по борднец ми даде 6,7 разход. Заредих на Ромпетрол на излизане от Търг. и мога да кажа, че освен разхода дори на обикновено вървене се усеща сериозно. Карах нормално 110 - 130 и бях много изненадан. До сега под 8,5 извън градско не ми е давало. Говорим за 3.0 TDI. Освен това като чисти километри след 1060 километра ми светна резервата. Направо щях да се гръмна. Може да има нещо вярно това за Ромпетрол. Освен това много хора ми казаха, че за пиезо дюзи Pro tek  добавката не върши никаква работа. Има ли някой който да има директни други наблюдения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, подгряването на огледалата + прибирането за екстра ли се води ? При мен се държат прилично, няма ядове. Сега ми хрумна да питам, има ли начин да се прекодират - като заключиш да се прибират и обратното... ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата освен всичко друго имат и вариант с електрохроматична бленда :-) Енчо да ходи да се гръмне, нали е ходеща енциклопедия ... ще му е лесно :-)

На колегата Емилион ще напомня, че буква J се чете като "джей", а буква G - като "джи".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да си направя километража дигитален.Нещо съм бутнал и сега Фиса показва:музиката,градусите,колко остава до колонката и отдолу скоростите.С дясната ръчка успявам да сменя само секцията където покзва колко остава до колонка с другите опции,но не намирам километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бутона от долната страна на ръчката се въртят режимите които са точно три. Ако не излиза ти е стар софта на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е огледала с такива с прибиране?!

Потърси назад из темите!

Аз имах стандартни огледала, т.е подгряване и ел.регулиране.

Сега съм с ел.подгряване, ел.регулиране, ел.прибиране и самозатъмняване :) като съм подменил и централното за да командва страничните.

Описал съм как става и какви модули са нужни.

Добре де, подгряването на огледалата + прибирането за екстра ли се води ? При мен се държат прилично, няма ядове. Сега ми хрумна да питам, има ли начин да се прекодират - като заключиш да се прибират и обратното... ? 

Аз такъв начин не открих, а не че не рових доста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колега аз имам,ел.подгряване ел.прибиране (от копче в купето) и самозатъмняване на огледалата(бленда),въпросът ми е има ли как да ги накарам да се прибират от дистанционното на колата,когато излезна от колата-както например ми се вдига багажника от дистанционното?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бутона от долната страна на ръчката се въртят режимите които са точно три. Ако не излиза ти е стар софта на таблото.

Да,нацелих го и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязали ли сте пътя и съответно времето, което изминават двете огледала докато се прибират, да е различно?
Мисля, че шофьорското бръмчи и се движи по-дълго от другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното ми е по-бързо да, но не се сещам кое :)

 

Колеги каква е вероятността според вас тази кола да е S-tronik?

 

http://www.mobile.bg/11376846745725866

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса е 100% :) в тоя А4 allroad няма типтроник, само DSG

 

Все пак първата моделна година им е 2010, а Б8-ците с типтроници са 2008 и първата част на 2009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното ми е по-бързо да, но не се сещам кое :)

 

Колеги каква е вероятността според вас тази кола да е S-tronik?

 

http://www.mobile.bg/11376846745725866

Този олроуд и аз съм го загледал, но се спирам заради липсата на B&O.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязали ли сте пътя и съответно времето, което изминават двете огледала докато се прибират, да е различно?

Мисля, че шофьорското бръмчи и се движи по-дълго от другото.

 

Нормално е, дясното огледало винаги седи по-прибрано, съответно се прибира по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как седи по-прибрано.... Седи си точно толкова навън като другото и би трябвали да се прибират по едно и също време ...в противен случай има проблем в механизма ,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса е 100% :) в тоя А4 allroad няма типтроник, само DSG

Все пак първата моделна година им е 2010, а Б8-ците с типтроници са 2008 и първата част на 2009

ВЕСКО а когато на лоста няма S каква беше кутията?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с имането или нямането на S на лоста при B8 с DSG зависи от наличието или липсата на Audi Drive Select.

 

Allroad-a от обявата има "S", защото няма Drive Select...

 

При типтроника мисля, че няма опция Audi Drive Select и винаги имаш "S"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може да се направи страничните стъкла ако са свалени до като колата работи и тръгнеш да ги вдигаш и си спреш мотора и извадиш ключа те да продължат да се вдигат а не да спитат. Щото после даже не им работи аутото и трябва да ги държи човек до като се вдигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...