Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Жоро може би има в предвид самата брава, затова малко вагком няма да е излишен.

Аз си мисля за машинката

Сваля се кората и се сменя. Не е хамалогия. Трябва да се убедиш че е от нея, тя е като мини комфорт модул(отговаря не само за заключване) и я набива на грешка.

За смяната потърси в нета/темата как се сваля кората на вратата, като я свалиш се вижда и машинката. Държат я няколко болта

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам да попитам на Б6 авант къде би трябвало да му седи пожарогаситела,че моя се търкаля напред назад в багажника? ??

Зависи колко ти е голям пожарогасителя, при мен се побира идеално зад лявата кора (от страната на шофьора), а хем не е от онези най-малките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро може би има в предвид самата брава, затова малко вагком няма да е излишен.

Аз си мисля за машинката

Сваля се кората и се сменя. Не е хамалогия. Трябва да се убедиш че е от нея, тя е като мини комфорт модул(отговаря не само за заключване) и я набива на грешка.

За смяната потърси в нета/темата как се сваля кората на вратата, като я свалиш се вижда и машинката. Държат я няколко болта

Благодаря за напътствията :)

Ще я погледна следващата седмица пък да видим.

Ще докладвам своевременно за резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво направих- смяна лагери и главини някой ако има нужда от напътствия - да пита !

Sent from Iphone 6

 

Хванал си единствения слънчев ден за тая година :hilezh:

Днес ще ти кача снимки на чекмеджетата че нещо се разсеях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е поръчвал такава полска кора под мотора?
Като гледам картинките ще излезе някаква вълшебна :hilezh:

ако и предната и задната (под скоростите) ми дойдат за тая цена и не са чупливи като орЕгеналните ще е супер.

animacja_840-320.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам тва е кора която обхваща мотора и скоростите,...или греша?Ако разберете къде как и за колко може да се поръчва пишете,че ми стана интересно.ТАзи от клипа не е като тази от линка в ebay.

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ибей има доста обяви от Полша за кори ... Как не се хвана един колега занимаващ се с такива неща да направи матрица - щеше да залее целуя форум ... Така правят тука колегите

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са толкова кът тези кори мога да докарам една която да дам безплатно на някой доброволец който да даде отзиви как е като качество.Ако качеството е добро след това мога да докарам на всички желаещи на цена по ниска от най- ниската на пазара.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарай 100 -на,ще дадем отзиви повече хора ;)

п.п.Ще си ги платим!

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако ще то правиш - направи дупките както трябва че преди време имах опит с ЕВРО 007 ... 4 от 10 пасваха [emoji23]

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдат и двете парчета от кората - това под двигателя  + това под скоростите за 70 еврака и са им читави дупките - ще е супер

 

$_12.JPG

 

ако обаче е посрана цялата работа като качество и отвори - по-добре човек да си викне оригинални кори - не са скъпи - по 100-тина лева излизат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Климатроника спря да духа студено, заведох колата на майстор и каза паднал съединител на компресора.
По принцип майстора си разбира от работата, та исках да попитам цената, която ми каза от 150-160 за нов съединител + труда добре ли? Никъде не намерих в нета цена на въпросния съединител.

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 50 лв. е съеденителя и се сменя за 10мин. без да е налага да разглобяваш колата.......само се сваля шайбата и се разнитва старият съеденител,след това се нитова новият и си готов.....шайбата се държи на едно болче 10мм.......

Сам прецени дали е добре тази цена.

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 лева струва от Косер съединителя, а за болтчето, трябва да е подходящо за целта, иначе ще се развие или скъса, капваш и малко лепило за резби и си готов, и си смени майстора най вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и мен компресора ме предаде днес на път. Ей тези неща събрах от кората под двигателя  :wall:

Основният въпрос е безопасно ли е да карам така докато се прибера в София (да не вземе да изпадне още нещо) и какъв точно ремонт ще се наложи?

post-13191-0-80179400-1440434629_thumb.j

post-13191-0-41005200-1440434642_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят компресор е постоянно зацепен и най-вероятно е блокирал за да се случи това и няма ремонт.........търсиш втора употреба или нов около 800лв.

Можеш да караш известно време така,докато не загубиш и шайбата....

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоя филм го гледах...

800 компресор ама има и промивка с-ма филтър дехидратор работа едно друго и 1200 горе долу става

Иначе втора употреба ма те повечето са си леш там е като руска ролетка при тия компресори специално

Може да си караш колкото искаш така не е проблем

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и под кутията ,едната беше 200 под мотора ,тая под скоростите беше 160 .Това преди 3 години ги купувах за мойта от порше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес си намерих колата одрана от калник до калник от някоя бедна душица. Според вас ще излезне ли с пастиране, и евентуално да ми препоръчате някой, който се занимава с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бедни души има навсякъде по света !

Случи се ден след прибирането ми в Англия и седмица след ЦЯЛОСТНО боядисване

a11ed9674a91b11b070bf66eadc3d1fa.jpg

e6a08afa9eda51fc335eefe9c4ff1702.jpg

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ръчичиките да им исъйнат,копеленца.

Имам питане,как се сваля пластмасата над поставката за чаша и визитника?

Питам с цел да ги сваля и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...