Jump to content

Audi Q7 II - 2014


Gecata

Recommended Posts

с тая решетка в бронята малко ми напомня на някой американски (джип),малко се е изгубило злобното излъчване на предницата,отвътре самото табло също не ме кефи малко прилича на бус с тия прави форми,може би все пак Ауди ще пуснат и бус в гамата си(мое Мнение)инъче волана и лоста са супер.

Редактирано от Mitaka madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интериора е супер, кво като прилича малко на БМВ?. И гъза също е много як.  Ама отпред погледнато изглежда малко, дребно, не като джип (то като се замисля и новата Х5 има същия проблем с предницата). Нещо от решетката ли е, от фаровете ли... Иначе крайно време беше да пуснат нов модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да се види на живо за да се каже дали е добро. На мен ми се струва, че овалните форми малко се бият с ръбатите фарове и стопове.

П.п.: Ей ся Q7 първо поколение ще станат за всеки джоб...

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова и между другото тази унификация на визията на всички модели не я намирам за положителна тенденция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото за чаши мен лично ме притеснява, два пъти ще дигнеш кафето, на третия път ще го закачиш в лоста на скоростите и няколко модула ще излязат в пенсия :) . И тия електронни табла дето им дойде модата не мога да ги възприема все още. На снимки е малко странен дизайнът, твърде много ми напомня за новия Туарег... Ще трябва да се види на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си не ме грабна. Очаквах да е по-добро.Наистина прилича на смачкан RS Avant и с тези фарове малко заприличва на фешън бус/баничарка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайното разочорование просто. Буквално онзиден шефа видя тия снимки, отиде и си поръча новото жибче на БМВ. Вътре е хубава Q7цата ама вънка е тотален леш за мен. Може ли предния модел който е на 10 години вече да изглежда в пъти по-добре от тва недоразумение.... X6 изглежда в пъти по-добре баси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека полека си дойдеме на думата за В4ките.....:hilezh:

На мен лично това недоразумение не ми харесва изобщо!

Намирам го за тъжен франкенщайн с фарове от Пасат и седалки от БМВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не трябва да се плюе по чуждия труд, особено ако е реализаран от огромни професионалисти и е струвал милиони, но в крайна сметка вкуса на всеки е различен.. Та по темата... аз съм отвратен. Това е излагация, интериора е идентичен с на BMW, има детайли който са 1:1. Екстериора също е потресаващ според мен, то няма

една красива и стилна линия.

От Ауди направиха уникално красиви неща последните години и наистина наложиха тенденции в това, но тук са ударили гредата яко.

Чета доста, да не кажа основно чужди форуми и почти не се среща положително мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда дойде краят на "Ауди дизайна", плавните и преливащи линии, агресивната предница, красивият и комфортен интериор съчетаващ спорт и лукс...За мен конкретния модел е тотален провал, пълен регрес и далеч от дизайнерските традиции на марката. Не мога да повярвам, как БМВ и Мерц в случая са далеч по-красиви и стилни, традиция която сме свикнали да е обратната и от години в полза на Ауди. Може би опитът еволюция на всяка цена, този път е изиграл лоша шега на екипа работил по Q7 ll, но ако бяха следвали традициите от предния модел, нещата щяха да изглеждат в пъти по-добре. Конкретно на мен, не ми се нрави отникъде...Направо си е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо и сегашното Q7 не е от най красите коли,но се кара. Да сме от щастливците, дето могат да си го позволят,другото е бял кахър! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен текущото Q7 адски ми харесва, като е с готин цвят и S line е направо съвършенство.fa85323c207ea5f1f19ae21abbe538b4.jpgfb66b0ad9bf54e80cace36d40c1d746d.jpg6b66a41c8b264cc2595ee0c69c7a31ce.jpg

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън не ми харесва както и да я гледам. Макар че ясно си спомням как и първото поколение Q7 не ми харесваше на първите пуснати в мрежата снимки, а на живо като го видях след 48 часа го бях поръчал. Та имам някаква малка надежда наживо да е добро. Засега ми прилича на едно огромно комби и ако в момента търся такъв тип кола, A6 олроуд е сто пъти по-красиво.

 

Интериорът е окей, може да са копирали малко оттук оттам, но като цяло изглежда приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...