Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Колега, духалките на таблото ще трябва да прекараш кабел за да светнат. Няма да стане през ваг ком и т.н. Дърпаш кабел от ключа за фаровете и светват. Самите духалки си имат кабели с букси,но зависи този който е купил колата като чисто нова си е поръчал тази екстра.

 

За светлината в краката- възможно е да нямаш окабеляване и плафон. Наведи се при педалите и погледни дали има плафон или една пластмасова заготовка за монтиране на плафон. Ако няма купуваш плафони,пак дърпаш инсталация и така отпред,както и на седалките за отзад да свети на пасажерите.. 

При някои аудита зависи от комфорт модула даже светва само тази страна, която врата се отвори / прочетено във форума/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При мен е точно така. Която врата отворя, там светва. Имам плафон, даже работи, но не го забелязвам на тъмно, може би защото е около педалите, знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в краката става като ден като светне плафона при отворена врата.

Аз единствено нямам червено диодно във дръжките на вратите мисля. Иначе червени диоди на почти навсякъде другаде имам и светят(горе в плафоните, в подлакътника, над пепелника(с 1 ДИН)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам по принцип, ама още се опитвам психически да се навия да дам 4х8лв за тия малоумни малки закачалки, защото и 4те ми са счупени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, ceckoguide написа:

Колеги някой да е купувал от някъде качествени сенници за задните врати на Б7 комби?Или да е слагал ретрофит щори?

И аз съм пред дилема да търся кори със щори, някакви сенници или да затъмнявам с фолио, че вече возя пасажери на задната седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам може ли да попитам, дали сега като сложа андроид на колата дали ще може да свържа така нещата, че да ми се показва парктроника, както е на изображението...

audi-navigation-plus-retrofit.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не са еднакви,но не пречи да си остане единичния при преминаване към двоен дин конзола.

 

Редактирано от svoenraven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, не са еднакви. Аз си монтирах двоен дин и пепелника ми остана същия. Но обратния вариант не мога да кажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже как трябва да работи „евап” клапанът(N80)? Дали трябва постоянно да прави вакуум или не...имам съмнения, че моят не работи правилно(колата е с газова)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте идея какъв заместител да ползвам на контактната пластина на актуатора на багажника, че намерих един сругар ама ни отказа.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво искаш да направиш? Нищо не разбрах

Кви актатори, кви пластини и багажници ебаси

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който може да ми помогне ще ме разбере, но все пак да обясня. Багажника се отваря по два начина. Единия е със ключа, вкарваш завърташ и жилото освобождава механизма на бравата. Втория е актуатора, когато натиснеш бутона на дистанционното или опънеш дръжката на самия багажник се чува как актуатора(едно малко електромоторче) сработва и багажника освобождава.

maxresdefault.jpg

 

Вътре има пружина, моторче и буталото.

99102a85.jpg

Във самия мотор има една метална пластинка която с времето почва да прави проблеми и спира да работи актуатора или работи когато му е кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк, понеже и на мен спря да ми работи тва нещо.

 

Първо спря да се отваря от дистанционното(само се чуваше нещо, но пак трябваше да натискам бутона на багажника за да се отвори.

От дъждовете преди месец спря да ми работи и самия багажник. Та сега съм на вариант с ключ.

 

Мислех да сменям целия механизъм, че гумата на бутона на багажника е скъсана и влиза влага, от там и плафоните ми заминаха.

 

В тая връзка, ако се смени целия механизъм трябва ли да се запази стария патрон заради ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето https://ru.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-high-quality-bootlid-trunk-tailgate-lock-servo-motor-for-VW-8E5-962-155B/2044209809.html?spm=2114.13010608.0.0.U5sOQT И при мен не работи ама първо го поръчах а после ще разглобявам да видя дали е в него проблема.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в моторчето има една пластинка, слагате на нейно място нещо друго метално проводимо и няма да имате ядове,няма смисъл да се набутвате за ново моторче,има писано из форума

https://www.drive2.ru/l/1010023/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това пък защо ще го сваляш???

Не знам дали е възможно.

http://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/81-INTERIOR-Removing_Your_Center_Console/81-INTERIOR-Removing_Your_Center_Console.htm

Тук има някви снимки, които касаят свалянето на конзолата, ама баш за това копче нищо няма.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...