Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

За мой късмет е за смяна съединителя, компресора не бил блокирал. (Забравих да питам за какво служи съединителя за това ви попитах).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Въпрос с повишена трудност: Има ли опция телефона на заготовката в колата и моят телефон да работят едновременно?

 

В момента в който щракна телефона в заготовката,връзката посредством вградения Bluetooth,прекъсва и активен остава този на поставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да свържа само едно устройство с блутуут.

Но мислех,че заготовката за телефон  с адаптера и телефона като са поставени,се свързват жично и нямат общо с безжичната връзка.

Интересно,ще се разровя за някакво по специфично кодиране или поне телефона на поставката само заряд да получава и да седи,без друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, този проблем го имам откакто я имам колата, но го бях забравил - подсветката на въздуховодите, визитника и поставката за чаши не свети. Много куцо изглежда и много ме дразни! От какво може да е? Бушон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някога светели ли са? Може и да нямаш лампички - не всички са "светещи". Ако си имат крушки най-вероятно е прекъснат кабел някъде - ако беше бушон нямаше само те да не светят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, aRobben said:

Пичове, този проблем го имам откакто я имам колата, но го бях забравил - подсветката на въздуховодите, визитника и поставката за чаши не свети. Много куцо изглежда и много ме дразни! От какво може да е? Бушон?

 

Евентуално от липсата на Лайт-пакет ...

Лампи на вратите отдолу и в краката имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, aRobben said:

Тва сериозно ли не е базово? :huh: Нямам лампи в краката, на вратите има само отстрани... 

 

И аз нямам лайт-пакет. Ето тук ема теми как да си добавиш лампите - https://www.drive2.ru/r/audi/288230376151927268/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо - няма как телефона с поставката и безжичния блутуут модул да работят едновременно.

Връзката на едното е по кабел - другата безжична но въпреки това навито в случая RNS-E Low (BNS 5.0) показва като първо устройство телефона с адаптера,когато бъдат премахвани се свързва с блутуута с друго/и устройства.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, vladimir7979 написа:

Да,зависи кой какво е искал като екстри,моята е с лайт пакет ама на половина ,в дръжките нямам подсветки

Аз пък подсветките в дръжките установих че го имам преди седмица,а колата я имам от 5г.:hilezh:Четох една тема за амбиентното,викам си фул съм в Ламби в дръжките да нямам,че се гъзих една вечер и като си вкарах ръката в дръжката се освети в червено,аха има си.Та въпроса ми е към колегите които имат,толкова ли слабо свети,че вечер като се шофира не се вижда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова е - вижда се, че светят дръжките само посред нощ в някоя тъмна гора на поне 30км от най-близката лампа...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли :) И аз имам в подлакътника и на въздуховодите, но нямам нито на вратите, нито на дръжките на вратите, нито в краката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже какво точно се променя, като се включи S (sport) режима на АСК? Ясно е, че държи колата в по-високи обороти, но не знам дали ми се струва или и спирачката става по-чувствителна и волана се втърдява малко... Въобразявам ли си?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам питане за А4 Б6 2001, 2.0 бензин 130к.с. мултитроник.

Всичко уж си е наред с маслото и като ниво и като качество, но на всеки 100км светва една жълта лампа на таблото с лейка и пише MIN - все едно маслото е на минимум.

Ако се спре и се дръпне щеката и пак сложи - изчезва тази жълта лампа... до следващите 100 км и пак светва. Маслото не е на минимум. Колата е ходила и в Порше и не се успяли да прочетат запаметена грешка в компа. И аз се опитах и грешка няма - но след четенето - лампата загасна. Сигурно пак ще се появи след 100 км. Ако се отвори и голяма капачка за доливане на масло и се капнат 10 мл - пак изчезва. Шах. Някой има ли идеи?
Това са грешките на Engine Module, казали са му, че му липсва помпа, която усилва налягането на спирачките при нужда.

audi_a4.png

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Посъветвайте ме за следното: 

А4 alt мотор ангренажният ремък ( заедно с водната помпа)го сменях преди 3 години,от тогава съм минал само  10 000 км..Трябва ли пак да го сменям защото по препоръка е километри или време което настъпи първо?

Всяка година си сменям маслото и  масления филтър ,но въздушния филтър ми е абсолютно чист и още не сам го сменял и за това ви питам как да процедирам.

Причината за малкото километри е ,че това ми е колата която ползвам като сам си в бг просто прибирам тая с която си идвам до бг и карам а4 ката да не я мисля като обикалям из БГ ?(Както и да е) 

Благодаря ви за мненията и хубава вечер 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за активирането на функцията Coming Home/Leaving Home,нужно ли е да имам,огледало за обратно виждане със сензор за автоматични светлини т.н и врътка за фарове с позиция Ауто?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип трябва и бутон ch,огледало със сензор и ключ,но мисля че има колеги които са го правили с фотореле и без бутона„има тема „потърси там е обяснено всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е обяснено в тая тема,че ако се разбираше,нямаше да питам повторно.

Мерси все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...