Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Днес като отворих капака на багажника не светна плафона. Чукнах го леко и тръгна. Сигурно микроключето се сговнясва.

Микрета на бравата на  петата врата същия ли е като на останалите врати?

 

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

9 hours ago, nveselinov said:

Сложих зимните гуми. .... отида на 1000 км пробег да им се направи пак баланс.... След това на 8к пак. ...

Вие какво мислите за това?

Мисля, че си бил в Диана:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.11.2017 г. at 20:55, GRUEL написа:

Нищо не трябва да се активира или настройва допълнително. Слагаш модул на дългите при първия срещнат алармаджия, оставяш копчето на авто и повече забравяш за него - сензора се грижи за останалото.

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Скоро монтирах DRL модул,който ми пали дългите. 

Сензора за светлина на таблото отгоре ли се намира?

Ако е да значи го имам но в същото време ключа за фарове ми е без Auto режим какво да направя да се включват както колегата иска "автоматично"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един въпрос и аз! Когато спирам с колата, без да форсирам, моментния разход не се променя на дисплейа. Остава като бъгнат и така вдига и средния разход. Мисля, че в спряло положение и неутрал трябва да покаже 0л или 0,6/0,7. Прави го понякога. Тръгвам и спирам пак и показва пак 0л и вече не ефектира и върху средния разход. Колата гори нормално 6,5л а4 2007 2.0 тди помпа-дюза за 100км половината градско/половината извън. Много ме дразни да видя големи цифри в дисплейа. От какво може да е? Не знам при другите как е със същата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, mi_audi написа:

Скоро монтирах DRL модул,който ми пали дългите. 

Сензора за светлина на таблото отгоре ли се намира?

Ако е да значи го имам но в същото време ключа за фарове ми е без Auto режим какво да направя да се включват както колегата иска "автоматично"?

Сензора е в огледалото за задно виждане.  За да стане "автоматично" на пръв прочит ти трябва огледало със сензор, ключ с авто, highline central electric модул j519 и неизвестно количество кабели за прекарване и накрая прекодиране - мене ако питаш си ги пускай от копчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в случая предположих че ще е нещо сложно с което няма да се захвана. Благодаря за инфо-то. :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎4‎.‎11‎.‎2017‎ г. at 19:54, grizzly написа:

За първи път чувам за различни болтове в зависимост от джантите.

Е, слагам OZ джанти и сега ще трябва да сменя всички болтове. Оригиналните болтове се показват на по малко от сантиметър,

явно джантата е с по дебела стена:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налага ми се да сменя меката връзка преди катализатора на комби с двигател AWX. Има кой да я смени но не знаем от къде да вземем такава която да не буклук. Ще съм благодарен ако препоръчате място от където мога да поръчам или марка която предлага такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли снимки на системата за фиксиране на страничните кори в багажника при комбито,тези които  са със закопчалки,че при мен закопчалката изглежда здрава ама при първата дупка после е намирам в другият край на багажника:),същото важи и за нишата където стои триъгълника,имаше тема или постове в тази тема ама не ги намирам,говоря за фиксирането с едни ленти мисля че са от тези лепящите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, tonko2.0T написа:

За тая хуйня в порше искат 24лв + 24лв за другата (два детайла са) :stupid:

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ,не е това което, търся това е за щората ,а аз търся за страничните капаци ,за тази глупост за триъгълника няма да дам 24 лв :hilezh: и след 2 месеца пак в порше за ново

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Chitatelia написа:

За тая хуйня в порше искат 24лв + 24лв за другата (два детайла са) :stupid:

7.75 лв/бр.взимах ейтва езиче което държи вратичката на аварийния триъгълник на А4/8Е/ авант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това се чудя какъв зор е видяло за да се счупи ,аз и затова не искам да купувам същото,при мен дори езичето е на място но се завърта само и се отваря

Редактирано от vladimir7979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупи се с времето,демек езичето се криви един вид.После като отваряш петата врата на аванта и вратичката на триъгълника увисва.

От тук-Качествени оригинални и афтърмаркет части от Куаттро-БГ ООД - Продава - авточасти, консумативи и автоаксесоари - AUDI CLUB BULGARIA (Ауди Клуб България)

 

Към колеги като @gsb и @Raino,само:respekt:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...