Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Колеги, привет, това е на 1.8т маркучът от дросела до кулера. Малко сгъчкан ми се струва, поомекнал е, дали може да прави мизерии? Благодаря за мнения и препоръки :-)

IMG_20180521_161715.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От снимката не изглежда да е свит много.Важното е да не е цепнат някъде и да изпуска въздух.

 

@aRobben В Хеед ауто провери ли какво предлагат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е със задни гърнета от S4, като клапите са постоянно отворени и остава да виси маркуча, който е свързан с вакуумния механизъм, а той мисля, че е наличен само при S4.

Редактирано от radi_pr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте група. Моля за малко информация. Та бих искал да знам кои са и за какво служат релетата под главния компютър. (Ауди А4 Б6 2003г 1.9 ТДИ ) Благодаря. 

Редактирано от teodorchangalov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лепенката пише 2.2

Заради дупки ли си ги понадул повечко?

И моята е Авант.

2.5 предни и задни,235/45R17.Колата е авант.

Видях я. Благодарско.
Виж за лепенка като отвориш някоя от предните врати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам малък проблем с жабката. Като е затварям не се повдига достатъчно и не може да затвори. Отворих станичния капак и видях нещо като амотисьор или не зная точно. Като го натисна с пръст навътре и се затваря перфектно, но като вдигна вратичката на жабката, не ще.

20180524_105815.jpg20180524_105948.mp4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкачай го. Аз моя го изолирах и нямам проблеми вече. Просто няма да слиза плавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Traytor Гуменото пръстенче на амортисьорчето ли си премахнал?

 

@Chitatelia Гумаджията толкова ги оставя винаги,средно положение.На лепенката за този размер гуми XL,дават от 2.4 до 2.8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има един чоп който се вижда и на снимката. Служи да държи жабката закачена за амортисьора. Като го извадиш само го завърташ или като цяло го махаш от там. Ако го оставиш или разкачи буксата или избутай буталото навътре да не свети постоянно жабката. Минусите са два, първо жабката вече не се отваря плавно и второ лампата и не работи, защото се използва амортисьора за да отчете отворена жабка. Но при мен беше започнал да се отваря по трудно и съответно да се прибира трудно и малко се сцепи пластмасата около крачето и лампата не гаснеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьора на жабката се сваля и се разглобява. Вътре има гумено уплътнение,което се изхвърля,всичко се сглабя по обратния ред и имаш лампа,само плавното отваряне го няма. Така няма да се спука и дясната панта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Traytor, @герги благодаря за отговорите. Най-вероятно ми е спукана дясната панта, и ще трябва да потърся как се разглобява жабката, или вратичката и и амортисьора и да се оправи. Ето нагледно как стои долният край на вратата на жабката.
20180524_112401.mp4

Редактирано от Niko Zombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем - колата ми(2.0 бензин) губи малко антифриз и мисля че е от тук. Някой знае ли дали мога да го поправя или трябва да го сменя? 

20180524_171409.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E няма па да ги помпя като тръгна да я товаря... евал съм я :D Нищо че в 95% от случаите съм сам ама без багаж.... хахах 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се занулява маслото на Б6. Четох във форума да задържа средното копче и после нулата натискам ама не става така. 

IMG_20180525_095803.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, marianski_80 написа:

Как се занулява маслото на Б6. Четох във форума да задържа средното копче и после нулата натискам ама не става така. 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой случайно да знае продават ли се тези пластмасовите винтове,които държат мокета под предните калници три на брой мисля че бяха от всяка страна(от дясната страна ми е останал само единия :steinigung:)  и случайно да знаете парт номера?

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...