Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

 Здравейте колеги :) 

Моята А6 е 2005г и искам да и сменя фаровете и да сложа от 2009 фесовите.. Някой дето знае или е правил може ли да ми даде съвет как и къде най-добре ще ми ги направят какво е необходимо и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Tрябват ти нови крушки, понеже твоите са D2S, а на фейса са D3S. Също така и модулите на всеки фар до колкото знам и да се преправи малко ел инсталацията , за да може като включиш фаровете, дневните светлини да намалеят , както и като включиш мигач. Ако имах подробни схеми на 2та автомобила, щях да то лажа с точност какво се прави.
Иначе ако фаровете ти не са със завиване , имам 2 фейслифтови направо като нови, може да се разберем нещо. Само да си ги взема понеже съм ги оставил на колегата Оги за лек ремонт. ( Може и бартер за същите, но със завиване , ако някой случайно има :) )

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Търся си джанти 17-ки от ауди а8-ца. Изглеждат по този начин: p_713_1_1.jpg
Въпросът ми е там, че има с болтово пространство 110 и 112 и само със 112, кой от двата модела са оригинала, защото ми се струва, че едните ще са репликите?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Doncho Indzhov написа:

Здравейте, колеги. Търся си джанти 17-ки от ауди а8-ца. Изглеждат по този начин: 

...

Въпросът ми е там, че има с болтово пространство 110 и 112 и само със 112, кой от двата модела са оригинала, защото ми се струва, че едните ще са репликите?

Поздрави!

Оригиналните са само с 5 дупки (междуболтово 112), а не 10. Освен това няма оригинални 17-ки такива.

 

преди 3 минути, trapera94 написа:

Колеги как се казва опцията като запалваш стрелките да отиват до края и после се връщат ? 

Needle Sweep и го има само фейсовото табло и нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, pe6koo said:

doncho, реплика не взимай, още повече че този модел 17ки ще изглежда много смешно :)

Не ми остава избор... За зимни джанти, не знам какви други за сложа. :( 
Разглеждам от 2 дни и не мога да си харесам други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Doncho Indzhov написа:

@zhelyazA6, значи колега каквито да взема все тая? Добре тези джанти само 18 и 19 цола ли си оригинални?

 Вземи 19-ки, разбира се. Лично мнение. Но трябва да "тръшнеш" колата на земята, иначе не стоят така хубаво както се очаква от 19-ки. Нагледно показвам.

2014-06-09 18.06.18.jpg2015-04-30 13.14.49.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pe6koo, ясно ще търся други :)
@zhelyazA6, добре стоят, но аз карам по припоръчителните от ауди, максимум слагам 245/40/18 и за зимата мисля, че 225/50/17 ще са идеални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18-ки за зимата не са проблем, ако не те притеснява че гумата е малко по-скъпа.

 

Оригиналните са по-добре само защото са по-здрави. За две години имам две леко криви джанти. Колата е тежка, а зимата се целят дупки по-често. Репликите с които купих колата ги заварявах на 6-тия месец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kainy, 245/40/18 за зимата не са ли малко ниски? Като цяло гледам да спазвам заводските размери. Иначе лятото много мисе иска да дигна на 19ка примерно, но знам ако сложа 255/35/19, дали няма да е като каруца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма... Точно с такива карам зимата. Иначе мен за лятото ме сърби да се опитам да набутам 20-ки, но не знам дали няма да се наложи да вдигна въздушното с 2см...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с пружини, но съм бая висок, даже мисля да слизам малко надолу. Сега между другото на 245/40/18 бая усещям неравностите за зимата направо не знам. Но ще опитам, ще потърся оригинали 18-ки и газ. За лятото какви 19ки да сложа? Преди на А8-мицата бяха 255/35/19 и стояха добре, но мисля 35 ще е бая ниско...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, kainy said:

Нищо им няма... Точно с такива карам зимата. Иначе мен за лятото ме сърби да се опитам да набутам 20-ки, но не знам дали няма да се наложи да вдигна въздушното с 2см...

 

Аз минах през доста проучване докато набих 19ките на ЦЕЦО от РС4. Може да те консултурам. 20ки влизат през проблем, стига да са с правилното ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Супер! Със сигурност чак следващото лято ще ме вълнува, така че тогава ще те тормозя :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Doncho Indzhov said:

@kainy, 245/40/18 за зимата не са ли малко ниски? Като цяло гледам да спазвам заводските размери. Иначе лятото много мисе иска да дигна на 19ка примерно, но знам ако сложа 255/35/19, дали няма да е като каруца...

Цяло лято карам с 19 джанти и 255/35/19. Не бих казал, че вози като каруца. Зимата като сложа 17-ките и ми става лошо от лашкане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи ще сложа 18-ките за зимата и лятото ще му мисля за тези 19-ки. :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...