Jump to content

Съвет при избор на А5


Recommended Posts

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 49 минути, Audi_FeN_1 написа:

А какъв разход ви дават 2.0 и 3,0 тфситата?

Основно извънградско ме интересува.

Попадал съм на А5 с 3.0Т некъв автомат и разхода по борд беше 9.8, начи нормално каране както каза и колегата 10-12.....мисля че за килата и конете е повече от добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Audi_FeN_1 написа:

А какъв разход ви дават 2.0 и 3,0 тфситата?

Основно извънградско ме интересува.

Моето 3.0ТФСИ ми даваше около 12-13  при 140-200. Давало ми е и 16-18..Зависи.

Да не ти е дошъл акъла бе ,та питаш за истински коли и мотори??:hilezh::hilezh: Това за 3.0ТФСИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 95% в бруталната кочина сутрин и вечер в София и не мога да ти кажа кой знае какво за 2.0 TFSI Quattro извънградско.

До Вакарел ходя веднъж на месец.

На отиване 120-140, 10-11, на връщане със същата скорост 6-7.

 

@BECKO ти си сменил само съединителя така ли?

Маховика по какво се разбира дали е тръгнал и той?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз смених само съединител на 180к.

А иначе маховик се познава по притрисането и леко механичното потракване на празен ход... но си трябва тренирано ухо, аз не ги чувам маховиците много много :)

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за какви пари мога да си взема една сравнително здрава А5 ? В mobile.bg ги видях започващи от 25к, но съм сигурен че нещо не им е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся дизел sportback и quattro и под 29К лв. невъзможно. Виж ако търсиш бензин и купе може да изпадне нещо читаво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Реших че ще е една от тези:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11473112125574818&slink=gogbaz

 

или 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478125599863844&slink=gogbaz

 

Коя е по-добра ? Аз мисля че S-Line. А може ли да ми обясните малко по-подробно какво повече има S-Line ? Все пак ако окачването е прекалено ниско и не мога да се кача на един бордюр ще избера първата. Не искам ниско окачване и заради многото дупки по българските пътища. Вие как мислите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя от двете е С-лайн,че не ми става ясно?

Май нито едната?

в случая тази със сервизна история и по-запазената е твоята.

Двете коли са еднакви на практика

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То даже и волана не е оригинален S line, а е с някаква пробита лепенка залепена на него, да не говорим, че е доста изстрадал.

С баджа на решетката и този под пасажерския въздуховод е изригнал доста сериозно тоя.

От тези 2-те първата поне на снимки изглежда в пъти по-кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя първата. Вече имам уговорка със собственика. Предпочетох да не е от автокъща. Човека е съгласен да я видя в който искам сервиз, да проверя километрите и каквото ме интересува. Надявам се всичко да е наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина имат доста общо 2-те коли и на снимките в отделните обяви като че ли са прикрити нарочно неща по които може да се докаже приликата.

Това, че в едната обява колата е наклепана с S line емблеми е ясно.

Има нещо съмнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приличат си но са с различни регистрации и регион. Според мен са две различни коли въпреки приликата

От друга страна, щом двама от вас вече го забелязаха може да сте прави. Какво трябва да гледам при покупка ? Как мога да проверя дали не се издирва случайно :unsure: Продавачът ми предложи да ми даде и номера на рамата ако искам да проверя нещо

Редактирано от Tesla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се изглежда са различни коли въпреки огромната прилика. Обади ми се друг човек и даде по-различно описание на колата, включително и местонахождението.

Редактирано от Tesla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е една и съща,всичко е шменти-капели.

Щом си уговорил оглед,отиваш,гледаш,а може и да се похвалиш.

Просто с тея сто надписа S-line малко натрапчиво изглежда отстрани.

Не е лоша колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, наистина. Единият каза, че я заменя защото иска по-голям багажник, а другият си купил А8 и вече не му трябва. Каза още че не е пълният s-line, а частичен. Иначе цените са еднакви, изглеждат еднакво. Най-добре да видя и двете ако са две ;)

Редактирано от Tesla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...