Jump to content

Помощ при избора на B6 quattro


Recommended Posts

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито!

Да си я ползваш с кеф!

 

Сега да не каже @Schnura,че пак бързам.:hilezh::bia:

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, колеги! :)

 

Тва ся моето някакво подобие на вътрешен S-line ли е или :D ?

Базовата аудио система има ли буфер в багажника? Аз си мислех, че само Босе-то има, но моята и тя има. Доста е прилична заводската музика :) 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито:)) Базовата музика не е никак лоша:)))) Освен ако не си някакъв маниак по темата, мисля че не и трябва нищо повече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!
Много безаварийни километри!
Весело изкарване на коледно - новогодишните празиници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Fireblood said:

Базовата музика не е никак лоша:)))) Освен ако не си някакъв маниак по темата, мисля че не и трябва нищо повече ;)

Базовата музика свири по-вярно от небазовата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и само консумативи.

Гледам, че Б4 оунърите масово минават на Б6 (новото Б4) :hilezh: Сигурно и аз трябва да се замислям :D

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм някакъв голям фен на невероятната музика в автомобила /а и не само в него/....   и предишното и сегашното Ауди са ми със стандартното озвучаване..... не съм имал BOSE.....не съм и предполагал, че толкова качествено ще е озвучаването всъщност. Не бих си сменил музиката с нещо от магазина:)    Бях подпитал преди доста време Мишо..... какво ще ми е нужно, за да ми инсталира BOSE.... и ме посъветва да не се "занимавам с глупости" :hilezh:.    Предполагам разликата в качеството не си струва цялата занимавка..... кой знае:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, Fireblood said:

Предполагам разликата в качеството не си струва цялата занимавка..... кой знае:)

В Б6 не зная, но в други модели съм слушал и си заслужава. 

Най много си заслужава изолация на вратите, на ламарината и тапицерията отвърте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Fireblood написа:

Не съм някакъв голям фен на невероятната музика в автомобила /а и не само в него/....   и предишното и сегашното Ауди са ми със стандартното озвучаване..... не съм имал BOSE.....не съм и предполагал, че толкова качествено ще е озвучаването всъщност. Не бих си сменил музиката с нещо от магазина:)    Бях подпитал преди доста време Мишо..... какво ще ми е нужно, за да ми инсталира BOSE.... и ме посъветва да не се "занимавам с глупости" :hilezh:.    Предполагам разликата в качеството не си струва цялата занимавка..... кой знае:)

 

 

Явно трябва да се качиш в някоя с BOSE и си хванал Мищо в неподходящ момент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...