Jump to content

Съвет за покупка на телефон


Recommended Posts

преди 27 минути, Dummkopf написа:

Твоят бейслайн е твърде високо за разбиранията ми...

похвално, ще си купя шапка, да ти я свалям ако те видя някъде.

Ама твоите разбирания са някакъв еталон ли? Масон - тракторист с две думи Бухахахаха

То от друга страна масоните са си зидари така че какво да очакваш. Няма да се учудя на титлата "Велик тракторист".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 4 минути, Denyo написа:

@yavor20v Сега локацията ли не ти хареса или нещо за Душегуба,то е ясно че не се слагам от прослойката на Масонйите но всеки може да си позволи ябълката,друго е дали му харесва!!!

 

тука не ставаше дума дали може/не може да си позволиме нещо....ти вадиш приказки, че не си имал проблеми с твоя Самсун, което означава че ги очакваш! Това че те не идват те радва естествено, но ти си вече настроен за тях и знаеш, че ще се появят! Същото е и с душегубъра, ти от там си взаимствал това усещане, повече от ясно е!

за Шумен е майтап, нема да се ядосваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти като имаш айфон очакваш да може да лети ли? Или не си виждал счупен? Или се НАДЯВАШ на липса на проблеми което всъщност не се получава?

 

Цитат на мой приятел който има сервиз за телефони: Добре че са айфоните да не умреме от глад.:hilezh:

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни моделите на Sony, това е истински телефон. В моето семейство всичко живо е със Sony, естествено не със скъпи модели, но държат на падания много, особено един Z2, който редовно посреща плочките от малката ми сестра! Моя е М2 и напролет също ще го сменям, но и той няма последици от хиляди падания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Diido0 said:

Погледни моделите на Sony, това е истински телефон. В моето семейство всичко живо е със Sony, естествено не със скъпи модели, но държат на падания много, особено един Z2, който редовно посреща плочките от малката ми сестра! Моя е М2 и напролет също ще го сменям, но и той няма последици от хиляди падания.


Истина е, че Sony се отказаха от много развойни дейности и се съсредоточиха върху мобилни апарати. Фен съм на марката отдавана по много причини, или по-точно бях. Пред очите ми колега изпусна висок клас Sony телефон от 60 см, 2/3 от скрийна загуби сензитивност, никаква вързака с WiFi повече. Ти друго казваш. Очевидно напредват, но не са стабилни в качеството все още.

Ще изчакам още 10 г. и се връщам към марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, grizzly написа:

Ти като имаш айфон очакваш да може да лети ли? Или не си виждал счупен? Или се НАДЯВАШ на липса на проблеми което всъщност не се получава?

Изобщо не мисля за тия неща, Мечка ! Кви проблеми да имам с айфоня? Пада, сменям му протектора за 20леа и продължаваме напред.... и не се обяснявам кат такоа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно критерия за "истински" телефон е да може да пада ежедневно, да се гази, дави и мачка и пак да не прави проблеми, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директно с предложение

http://it.dir.bg/news/cat-nizdraviat-smartfon-cat-s60-nyvodoustoyiviat-smartfon-smartfon-termalna-kamera-21754917

Има дори ФЛИР за термален анализ.

Може и DeWalt - http://it.dir.bg/news/cat-nizdraviat-smartfon-cat-s60-nyvodoustoyiviat-smartfon-smartfon-termalna-kamera-21754917

 

Цитат
Първият смартфон с вградена термална камера е вече факт, но това не е единственото му достойнство. Новият Cat S60 е може би най-здравият смартфон на планетата.

Вижте снимки >> >> >>

Cat обеща по време на мобилния конгрес в Барселона да демонстрира нов смартфон с иновативни функции в своята серия от ударо– и водоустойчиви устройства, а ние вече знаем всички подробности около него. Става дума за модела Cat S60, който за пръв път в света комбинира смартфон с термална камера, съобщава Mobile Bulgaria.

Устройството отново се прави от британската компания Bullitt и интегрира термалната камера C2 на FLIR, която се използва и в шлема за промишлена употреба Daqri.

Добавката позволява на телефона да показва разликата в температурата на околните обекти на разстояние до 30 метра и може да прави това през различни препятствия.

Джаджата има специализирана употреба и е насочена към строители, служители в комунални услуги и ентусиасти, които искат да видят света по друг начин.

Cat твърди, че S60 е и смартфона с най-висока водоустойчивост в света и официално може да издържи час на дълбочина 5 метра, като може да се ползва и за снимки под водата.

Операционната система е Android 6.0, а сред характеристиките са 4,7-инчов дисплей, който може да се ползва с мокри пръсти и ръкавици, две камери с резолюция 13MP и 5MP, осемядрен чипсет Qualcomm Snapdragon 617, 3GB RAM, 32GB вградена памет и батерия с капацитет 3800mAh.

Цената на телефона ще е около 649 евро, а през следващата седмица очаквайте повече снимки от мобилния конгрес в Барселона.

 

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега боря един J7. Как по дяволите мога да сложа на заключен екран часовник с по големи цифри и евентуално пагодата и датата?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен с някое приложение за lock screen... С фабричния май няма да стане.

 

Намерих някакъв много корав телефон с батерия 12000мАч, един каза че му държал по месец в градски условия.

http://sotali.ru/jeep-f605-12000-mah

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, как никой не го е засилил към Нокия с фенерче :hilezh:

Иначе само аз останах с хемороид вкъщи. Жената и детето разнасят по една 6ца  (на лапето даже е плюс ),ама на мен са ми некви сложни и си бръмча с С5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджетно решение, което върши идеална работа за снимки и телефония с вайбър-майбър и т.н..

http://www.tinydeal.com/xiaomi-redmi-pro-64gb-rom-helio-x25-deca-core-android-60-4g-phone-p-161004.html

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-pro-high-edition-5-5-64gb-p346489974/#opisanie

 

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е разработена функция на самсунг съвместно с асоциацията на верните съпруги,за да виждат какво пишат любовниците на мъжете им :D
преди месец взех едно Xaomi redmi 4 prime.Много добро бюджетно телефонче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, plamen sf said:

Важно ми е да държи батерията и да прави хубави снимки,използвам вайбър най вече.Айфона ми се струва по сложен,не ползвам разни приложения и т.н. Трябва ми предимно за разговори,снимки и вайбър.Батерията е ясно ,че държи по един ден..Сега ще погледна предложения Самсунг 7

Ако батерията ти е наистина важна - Iphone. Операционната система оптимизира използването на енергия, затова батерията му държи чувствително повече. И не е сложен, сложно е само да го свържеш с компютър но не е rocket science, просто ще трябва да почетеш половин час и да инсталираш една програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито ти трябват айфони, нито самсунг за 1500 лева. Без да се ебавам.

Няма да им ползваш и 10% от възможностите. Все едно 18 годишна кифличка току що взела книжка да си купи ферари. :hilezh:

 

Избери си телефона по красота, за около 400-500 лева, ще ти върши същата работа и като го изтървеш няма да ти пука и ше си вземеш нов без да го мислиш.

 

Примерно един такъв: http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_A3_2016_SM_A310F-ZKABGL16

Супер приятно стои в ръката, красив е и е бърз. Повече не ти трябва. Има и бял или златист за жената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена хвърлих айфона и си взех самсунг . Вече съм строшил дисплея на един Note и не ми се иска това да се случи и с друг телефон за 1000 лв . Взех си samsung j7 и съм много доволен. Недостатъци - няма светлинен сензор и е с 2 гб рам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента аз нещата ги виждам така: телефоните са се изравнили като възможности, качество, удобство и...проблеми:).

Ако човек иска малък и бърз телефон - единствената възможност е Iphone SE.

Ако се търси среден по размер (все още удобен за една ръка)  и приятно бърз телефон - Samsung A3 2016/2017, Sony "нещо си" compact, Iphone 6s/7.

При 5+ инча изборът е на практика неограничен - аз бих пробвал някой тигър от Xiaomi, Meizu....в краен случай (не заради качества, а заради цена) Samsung S7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...