Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

@STEFAN8898 275 е за джанта с ширина 9.5J от друга страна по ЕТКА излиза, че за 21-ци джанти ауди предлагат гуми 275/35 като всички оригинални 21-ци джанти ги дават 9J.

 

Та най-вероятно няма да има драми.

За протокола по ЕТКА всички 19-ки, 20-ки и 21-ци за D4 са със ширина 9J което ще рече максимално широки гуми 265 или поне на повечето таблици в нета това е максимума.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/11/2020 at 8:19 PM, plamen sf said:

Венко не отговаря...неам предвид да са ти от OLX-а,да не се дасегна,знааме че твоя Воссен е оригинал,..

Няма смисъл да ме тагвате, спрял съм си всякакви нотификации доста отдавна.

Бях на почивка десетина дни, извинявам се, ако съм създал неудобство на някого.

Но нито се казвам Венко, нито съм се засегнал, нито имам джанти Vossen, даже още не съм сигурен дали за мен става въпрос в тоя пост, или някъде изгубих нишката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, SergioTacchini написа:

@yavor20v спрял ли си се на някакви фланци и колко мм?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Да ти кажа, не съм... гледах из аудиуърлд обаче не избрах.. трябва да меря!

Иначе в ибей има достатъчно марки и размери, ама без мерене нема да стане :)

 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз сложих 275, понеже 265 си стои тясна, и освен това в размер 275/40/20 има много голям избор на марки гуми.  Аз взех едно нексенче 1070 лева за 4 гуми, доволно, на една от другите ми коли карам нексен и съм изключително доволен, след като се разочаровах от мишлен и гудиър, пък с  един континентал преди време взех лекичко един бордюр и половината гума се откъсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@STEFAN8898 това на какви джанти? Моите в момента са 265/40/20. Аз също търсих нексен, но няма за този размер. Много ли е голяма разликата във возията? Разхода?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишлен имах Pilot super sport такова друсане няма и на китайските гуми, след 200 км каране не мога да сляза от колата от схванат гръб, добре че минах през една дупка с 140  и ги сцепих директно на 2, поне не се пребих, сложих нексен, никакви драми а цената е наполовина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Бако Мецан написа:

Мишлен и Гудиър не не стават а Нексена е супер? 🤦‍♂️

Тихо бако тихо ,къде е нексен къде е мишлен 😂

Остай хората да карат супер дупер нексенчето и толкоЗ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега, въпреки че карам с нексени, не мога да повярвам, че ще са по-добри от мишлен или гудиър ?! :)

Освен ако не са били на 7 години въпросните гуми, не ммога да повярвам.

Аз съм доволен от нексените, като за такава цена са си супер. Поведението им е добро. Има и по-добри обаче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, STEFAN8898 said:

Мишлен имах Pilot super sport такова друсане няма и на китайските гуми, след 200 км каране не мога да сляза от колата от схванат гръб, добре че минах през една дупка с 140  и ги сцепих директно на 2, поне не се пребих, сложих нексен, никакви драми а цената е наполовина.

Следя. :D :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-голяма просотия не бях чувал през живота си... с Нексен не съм карал и не знам как са, но това, че не ти се дават или нямаш пари за хубави гуми не прави Нексена на-хубавата гума на света, престани да се излагаш

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е нямам пари, може да ми съберете за нови гуми, че да не обикалям втората употреба. Мишелина нов го взех, 1600 за 4 гуми, 18 ки за друга кола, много са добри, няма спор, с него съм карал с 180 позавои, където с други гуми минавам с 160 и ме е страх, ама много друсаха, то нечовешко беше. И има и друго, имат много сцепление обаче не мога да разбера къде им свършва лимита, докато другите почват леко да се плъзгат и се спирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Бако Мецан написа:

Аз по-голяма просотия не бях чувал през живота си... с Нексен не съм карал и не знам как са, но това, че не ти се дават или нямаш пари за хубави гуми не прави Нексена на-хубавата гума на света, престани да се излагаш

Ich steige aus ...

Ка викат ората ,я неам нерви бако 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нексена е много добра гума

Сега не я сравняваме с трите премиум!

Но съм карал доста коли е джипове с чисто нови нексен и нямам причина да не си купя пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...