Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Наскоро в сняг/лед покарах една калибра с такъв гиславед, само че без шиповете. Да ви кажа честно Клебера на аудито ми се държи по-добре. Дали е от колите, не знам, размерите са еднакви

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте мнение за летни Марангони Ванто. Бива ли ги. Карал ли е някой и кви са му впечатленията от тази гума. Харесъл съм 195/60/14 за по сто лева броя. Кво ще кажете. Избирам между тях и Малоя Фотура Примато на горе-долу същата цена. Коя да избера?

PRIMATO катонамалее граифера започват да шумат иначе не са лиши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Зимни Мишелин Алпин,Летни Дънлоп SP.........не помня още какво пишеше на тях.Обаче се оказа,че Мишелина е шумна гума по сравнение с летния Дънлоп.Днес монтирах летните и разликата е голяма,според мен де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И зимни и летни DEBICA, зимните направиха първи сезон и съм много доволен, абсолютно никакви проблеми дори на Витоша, летните почват втори сезон още нямам впечатления от тях. Май само DEBICA правят толкова малък цолаж. КАжете къде има малки джанти де?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време да смъкна зимните обувчици на глезлата - GoodYear Ultragrip7 205/55R16 и я обух с 4 хубави 215/55R16 Continental Premium Contact 93V! :blink::stupid:

contiental_premium_contact.gife-pneumatiky-cz-foto-orig-conti-premium-contact-m-jpg-detail-500-500.jpg

Някой има информация, дали този модел на Континентал се произвежда още и колко пари струват 205 или 215?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си сложих на на А4 куатро-то нови гумички Унироял 205/55/16 RainSport 2 Страхотни гуми и поведение очарован съм от тях на този етап

http://www.conti-online.com/generator/www/...nsport2_en.html :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южноафрикански, не запомних марката. 160 кинта 17 цолова. След като за 1 седмица балонирах 3 Дънлопа СпортМакс... Деба и траповете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южноафрикански, не запомних марката. 160 кинта 17 цолова. След като за 1 седмица балонирах 3 Дънлопа СпортМакс... Деба и траповете.

абе аз им разбправям ама не им увира главата ... да дават по над 250лв за гума и то 16'...ша кажеш , че по мед карат деба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз им разбправям ама не им увира главата ... да дават по над 250лв за гума и то 16'...ша кажеш , че по мед карат деба...

Мдаммм за голям цолаж и ниска гума е по-добре някви по евтини с оглед на тва в ква кочина живеем :bia:

П.П Аз на мойте 17 ки още не съм им направил нито една жабка! А вече 2 ра седмица! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Летни - Michelin Pilot Primacy 205/55/R16 на 1 седмица са ми нямам впечатление но до колкото знам Мишелин са едни от най-добрите производители на гуми.

Зимни - още нямам като дойде зимата ще го мисля но или ще са пак Мишелин или GoodYear ultra grip 7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...