Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не бе бате банан, има форум ма не ти е интересен, няма теми от сорта как с три кила отработено олио от фритюрника стигнах до Солун и със спестените 7.50 евро си купих нови модни гащи.

Аз се пошегувах, но ти пак реагира първосигнално и пак от опита за конструктивана тема започната от SLAF го обърнахме на лични нападки.

Добре, разгледах го емоушън форума ... няма теми за икономично шофиране - наблегнали са хората на силовия тунинг - личи си че само професионалисти пишат! :hilezh: Бравос за което!

Друго, което забелязах и ми хареса е че няма обиди, заяждания ;), а един от никовете даже представи си и той като теб KYPO е изключително културен и любезен клубар автор на много полезни теми . :D За момент да си помисля, че сте едно и също лице даже!

Тука обаче не е така. Пълно е с ламери, технически неграмотни като мен, които се радват на каручките си и си споделят радостите и неволите свързани с тях и са щастливи, когато някой капацитет в атомобилизма сподели частица от опита си или ако някой преведе нещо интересно от wikipedia и те да научат нещо ново. От другата страна са хората, които за са имали късмета първи да организират форума и се явяват негови администратори и управители и тъй като всичко е на доброволни начала не винаги имат време да обръщат внимание на всичките ни искания. Аз ги разбирам за което, но както видя със секцията за регионите с упорство накрая се постигна разделение и същото ще стане един ден и със сайта - рано или късно.

Какво да направим ние като не сме били първите:

Вариант 1. Повдигаме исканията си, обсъждаме ги и ако са резонни мисля, че все някога ще се осъществят. Хората отгоре не са лумпени ... и те мислят за доброто на форума и ауди обществото.

Вариант 2. Не ни харесва вариант 1. Не сме доволни от времето за реакция. Искамме коренна промяна и друга организация ... е правим си наш форум и си го организираме както си ни е кеф - аудиемоушън. :D

Вариант 3. Тръшваме се по корем и почваме да ритаме и плюем по всичко и във всяка тема, докато не стане нашето като малко дете в детските ясли. ОК и това е избор ... ако обаче в същото време сме избрали и вариант 2 и там играем доброто другарче вече го намирам за доста лицемерно! :D

Ти кой вариант си избрал, колега и в коя лига играеш!?

Адрес на коментара

Айдее, па се почна брейнсторма.

Сефте.... ;)

Васко (tsvet40) имах една добра идея и ти писах да направим нещо добро с един друг колега и наш приятел, но ти ме западозря в злонамереност

;):hilezh::D

Мислех, че сме се разбрали по въпроса, но ти явно държиш да направиш "публичен" проблема и да изкараш отново мен черната обца и главната спирачка за развитието на клуба, не, на форума... Проблемът е, че аз вече изобщо не се впечатлявам от подобно поведение...

Ако искаш, можем да пуснем отделна тема по този всенароден "проблем" и да видим реакциите... Само дето на някои хора няма да им стане особено приятно, понякога истината е неудобна.

Абе какво става напоследък? Само с подобни теми ли ще се занимаваме? Всеки път се заричам да не пиша в тях и всеки път не мога да се въздържа.... :D Не за друго - защото не можете да изложите доводи и почват личните нападки и дори заплахи :D Защо е нужно и какво се постига с това не става ясно. Ако така се разтоварвате от ежедневието, на мен подобни дискусии определено не са ми приятни. Стига с тия интриги, нещата си вървят и то доста добре. :D

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара

Васе, проблемът е приключен и искам да си останем приятели с теб и другите. :D:D Съжалявам, че писах публично за проблема и най-малкото съм искал да те изкарам "черна овца".

Имам ли свободно време ще помисля за нещо друго и по-ефективно. ;) Може би идеята ми не е била обмислена докрай, а и първото ми лично съдържаше лъжескрита агресивност, която явно те подведе. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара

Абе какво става напоследък? Само с подобни теми ли ще се занимаваме? Всеки път се заричам да не пиша в тях и всеки път не мога да се въздържа.... :hilezh: Не за друго - защото не можете да изложите доводи и почват личните нападки и дори заплахи :hilezh: Защо е нужно и какво се постига с това не става ясно.

Наистина ли не схващаш или си питаш риторично, не знам от къде се почна тоя път "скндала" всички мирно и кротко обсъждахме идеята, и се появи ваше височество и заради един пример, това си беше пример нищо повече, започнахте ни гоните от покоите си(явно са си ваши) пак ти казвам в случая, ако бяхме на принципа "квот повикало това обадило" трябваше да сме доста по-крайни.

А към Брунко, сори бате не ти схванах майтапа, ма много ти е английски хумора, а на тая географска ширина сме малко по-кибритлий та за тва явно се не разбрахме, ша ма извиняваш, ако нещо съм те засегнал. :D

Адрес на коментара

325092_orig.jpg

Малко се пие .... (бира) в таз държава. :D

Таня бре и ти и Митака сте ми такива приятели, че насред лятото ще Ви дойда на гости :hilezh::hilezh::bia::bia:

Който пие зло не мисли :hilezh:

Адрес на коментара

Таня бре и ти и Митака сте ми такива приятели, че насред лятото ще Ви дойда на гости :hilezh::bia::bia::D

Който пие зло не мисли :hilezh:

ти гледай да додеш и да си спазиш обещанието ..., щото да не додем ние :D

По темата ...

дайте ако трябват пари за да се пусне сайта, да се каже колко трябват, пък тогава - всеки, колко му е на сърце...

:hilezh:

Адрес на коментара

Регистрацията на клуба не позволява получаването на кинти. Имаше някаква такава врътка, но не си спомням точно.

Аз ше ги зема и даже фактура ще издам. И после на ръка на който трябва. Стига да искаш -- начини бол.

Адрес на коментара

Имаме чудесна визия за сайт, динамична, изградена и работеща! До колкото знам му трябва съвсем малко за да бъде реализиран до край. Ще влезна тези дни в контакт с Ники (HITMAN) и ще разпитам лично, че на него покрай смяната на работното място очевидно грам свободно време не му остава.

Проблема с техническото поведението на форума е ясно и се знае къде е проблема - качен е на доста натоварен сървър с голям трафик и не смогва и наз да обслужва. Има вече готова щайга и до колкото разбрах отделна интернет връзка, която нас да обслужва само. Едиственото, което липсва е времето, което трябва да се отдели да се прехвърли всичко на новото място за да работи както трябва.

Моля, имайте малко търпение да се довършат тези неща!

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

докато си пипате курците и цжет4о и лорда се праат на батки

едно мом4е което пускаше реклами тук

си е сложил банер в тунинг.бг

става въпрос за това

http://www.xenon-bg.net/

много сте умни 4и4ки

Адрес на коментара

хайде стига де! обясних на plain български език как седят нещата. дайте малко да изчакаме и после викайте на ново, а? нека преместим форума на новата машина като за начало.... има проблеми с дейта бейза - гърми като се премести. още малко!

Адрес на коментара

Ми ай направиме дарителска акция, ма чичките и батките дубъл на мизата си заслужат баткаджииството, щот до сега файдата от тех е нулева, ай най-накрая и те нещо да са полезни. Човеко с нулите и единичките нек си напрегне дигиталната мисъл и да сметне колко пара за кое е нужна и да се действа.

Адрес на коментара

Не четеш внимателно ;)

Нова машина има, има и dedicated линия за нея за да понесе повечко трафик. В момента се работи по преместването на целият форум от старата кошница към новата, но както писах има проблеми - след преместването нещо се сбъгва с база данните и форума не бубо, демек не бачка. Намерете някой Инвижън батка да даде съвет как да стане това качествено и без главоболия и готоо! После ще го мъдрим за банери и пр. :D

Адрес на коментара

Интернет е страхотно нещо, но имате нужда и от контакти с живи хора от време на време, щом тия "проблеми" ви занимават в петък вечер... :D

Адрес на коментара

Гледам по други форуми, леко полеко ги налазват фирми с банери, и то форуми с наполовина нашата активност и потребители.

Не е лошо някой да киха по некое левче, е така за поддържане на сървара и направа на сайт.

Идейка просто

:dance:

Има си портал, който е направен да работи точно с този форум. Портала не е кой знае какво, но малко ако се барне по дизайн ще стане доста добър. Въпрос на желание. От друга страна бих помогнал за размяна на банери, с цел разпространяване на форума, но едва ли някой ще тръгне да плаща.

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...