Jump to content

колко години карате ауди


feri

Recommended Posts

  • Отговори 147
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От както имам книжка карам ауди.Първо на Баща ми една Б3-ка,след това пак на Баща ми А4-ката,след това Купето и сега А3-ката.Дай боже да продължи възходящата тенденция още дълги години:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 година и половина насам и съм разочарован, но модели като 80, 90, 100 са изключително здрави машини, както чета по форума...:hilezh:

Имам Голф 2 на 21 години, километрите никой не ги знае, кола от същия производител и горе-долу същите години, няма толкова здрава машина, за 7 години откакто е в семейството сменените части се броят на пръстите на 1 ръка...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 г. си купих първото Ауди и то беше 80 СС, 1.6ТД. След това през 2005 си взех, Б4, 1.9ТДИ, а от април т.г. си имам А4 1.9 ТДИ. Друга марка и нещо различно от ТДИ не смятам да си купувам. Общо 7 години в сектата. :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от средата на 1999 до средата на 2006 Ауди 100 2.6

от средата на 2006 това от подписа, още го карам, това нема мърдание ви казвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95-а баща ми си взе Ауди 100. 98-а почнах да го джиткам, а като взех книжка го наследих :lol: После бяха В4-ката, 90-ката, да се надяваме, че скоро в "гаража" ще влезе и дългоочакваното В6 1.8TQ! Дай Боже всекиму! Няма друга марка, всичко друго са коли за преместване :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 21.10.2001 :lol: първата ми собствена кола купена от мен Ауди 80, иначе преди това карах на дядо ми трабанта 601S, който дефакто ми го подари :D , много съм доволен и наистина сега ми се кара Б6 нещо бензиново, но има време и за него, и все пак важното е, че първата ми кола няма да я продам никога, както ауди-то, така и трабанта, всъщност сега ми се кара нищо спортно :bia:

Редактирано от raiders
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се озъртам за А4 1.8Т с Q или без.

Видях едно уникално такова да се продава, но без обяви, а само от уста на уста. Точно 1.8 Т куатро е, но е американско изпълнение, 2000г. с типтроник и фуул-макс хипер-мега екстри. Има си всичко стандартно + кожа,подгряване на седалки, ел.шибедах, мултифункционален S-ков волан и аудио Ауди-Симфони 2. Уникално е. Търсят му около 15000 лв., ако те интересува, ще поразпитам за подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 25.05.2005 AUDI А6/C4 1.9TDI Бащата искаше Мерцедес но накрая склони на моя отговорност да вземем AUDI.

Досега само с климатроника имам проблем но иначе всичко си е перфектно.Не минавам на друго освен TDI .

:bia::hilezh::bia::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с мойто от 1година. Засега не мисля да го сменям! Ако го направя пак ще е Ауди. Сменил съм над 15 различни марки коли, затова знам какво говоря.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е набор на форума. :blackey: С 2 месеца разлика. Първа кола ми е и толкова исках да си го взема, че взех заем. И до сега му се кефа всеки ден, макар че се замислям за нещо по-ново и по-мощничко. Но засега не съм намерил нещо което да е по бързо от Б3-ките :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам Ауди откакто взех книжка - вече 2 години :hilezh:

Всеки ден след слизане от колата /до ден днешен/ ми остава звука на 5-цилиндровия двигател в главата :)

Този звук е достатъчен да не се продава това ауди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Декември 2005 година в сектата :flipoff: И на мен ми е първа кола, преди търкалях една жигулка около половин година да се науча да карам на нея :hilezh: И дай боже да не ни се налага да ги сменяме никога като марка, само по-нови да купуваме.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От февруари 1999 г съм в сектата. Първото ми е в Пловдив още със софийските номера. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от декември 1999г. - колата от подписа. Всеки изминат километър с нея е бил страхотно удоволствие. Скоро няма да ми се отвори парашута да я сменя, НО АЗ И НЕ ИСКАМ.

Двигателя за тези почти 20 години продължава да мърка като ЖЕНСКО коте. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...