Jump to content

Зимните гуми от ниския ценови клас....



Recommended Posts

Различните размери се правят в различни страни. Аз лично тази зима ще карам с Континентал TS830, правен в Чехия. Не смятам че щв има забележки, особено като пипнах каучука... няма друга толкова мека гума ^_^

Според някои гумаджии, вземеш ли Конти правено в Чехия - взел си си по-скъп Барум... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 340
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Различните размери се правят в различни страни. Аз лично тази зима ще карам с Континентал TS830, правен в Чехия. Не смятам че щв има забележки, особено като пипнах каучука... няма друга толкова мека гума :rolleyes:

Ти колко други нови зимни гуми пипа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички гуми съм "опипал", тва ми е хоби :)

Я кажи нещо за фриго 2, дали се набутах яко или трябваше да дам още 100 лева за некоя друга марка.

Щот много пишат че са ок ама ти кажи като ги "пипаш" толко много гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Тикото търкалям едно Фриго и съм супер доволен, Дебица от край време си правят много добри гуми за цена/кчество и в ниския клас са може би най-добрия избор :steinigung:

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DEBICA-та е добър компромис и се справя много добре зимата за разлика от доста по скъпи гуми макар, че има значение геометрията награйфера и за какви условия е предназначена гумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам щот го дават да се нормализира другата седмица.

Иначе и аз мисля бусовете да ги подкарам другата седмица за смяна на гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам щот го дават да се нормализира другата седмица.

Иначе и аз мисля бусовете да ги подкарам другата седмица за смяна на гуми.

От 2 седмици сутрин и вечер като е под 10 градуса мислиш ли,че с летната гума си добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 седмици сутрин и вечер като е под 10 градуса мислиш ли,че с летната гума си добре?

Да.

Средата на другия месец се сменят гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам от 9:30 до 18:00 кола всеки работен ден.

Мисля че в този часови режим все още не е толкова студено :rolleyes: .

П.С Иначе имам една лепеНка на michelin която под седем градуса изписва с червени букви "зимни гуми"

Още не съм видял надписа, като почне да се появява ще ме подсети.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе и аз мисля бусовете да ги подкарам другата седмица за смяна на гуми.

На моя бус Continentala почна да свири вече, но чак началото на другия месец смятам да сменя гумите ако не стане някоя виелица преди това де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми са си за зимата, и аз мойте ще ги въртя средата на следващия месец. Tова за под 7-те градуса е мит, плюс това сега е временно застудяване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Средата на другия месец се сменят гумите.

Спомням си една година на Димитров ден имаше 30см. сняг , демек след десетина дни. А времето както е тръгнало , ще има пак "снегът таз година ни изненада"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сложих зимните гуми в сряда както стана дума. Мога да кажа че държат много по-добре от летните в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си една година на Димитров ден имаше 30см. сняг , демек след десетина дни. А времето както е тръгнало , ще има пак "снегът таз година ни изненада"

16 градуса го дават края на седмицата. Едва ли ще натрупа 30 см тая година толкова рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зех си те такива

21303.jpg

BF Goodrich g-Force Winter на вид, пипане и миризма/тва стана кат описание на секс кукла/ :blackey: го докарват. Като падне снега ще видиме и останалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сложих зимните гуми в сряда както стана дума. Мога да кажа че държат много по-добре от летните в момента.

Ти вярваш ли си сам ? То е ясно, че никой друг не ти вярва...

Зимните се държат МНОГО по-добре от летните ? Представям си летните гуми какви са ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зех си те такива

BF Goodrich g-Force Winter на вид, пипане и миризма/тва стана кат описание на секс кукла/ :lupe: го докарват. Като падне снега ще видиме и останалото.

Колега кажи как се държат на сухо? И аз съм се спрял на такива ама ме претиснява да не са шумни?

Ти с кви летни беше до сега и ква е разликата с тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи как се държат на сухо? И аз съм се спрял на такива ама ме претиснява да не са шумни?

Не знам пич, още не съм ги сложил, малко да позастудее, щот напреки на мнението на форумните спецове според мен си е още жега за зимарки. Като ги сложа ще пиша, обещавам. :rolleyes:

Ти с кви летни беше до сега и ква е разликата с тях?

С DUNLOP DIREZZA DZ101 съм и в момента, днес успяха да загреят, което още веднъж ме навежда на мисълта, че е рано за зимни гуми, щом летните се държат адекватно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам пич, още не съм ги сложил, малко да позастудее, щот напреки на мнението на форумните спецове според мен си е още жега за зимарки. Като ги сложа ще пиша, обещавам. :rolleyes:

Чудя се дали да взема Dunlop 3D или да мина по-тънко с BF Goodrich...И аз ще изчакам още малко да застудее... :hilezh:

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вярваш ли си сам ? То е ясно, че никой друг не ти вярва...

Зимните се държат МНОГО по-добре от летните ? Представям си летните гуми какви са ти...

Перфектни са колега. Просто Континентала е много добър. То и температурите бяха доста ниски миналата седмица тук, 6-7 градуса през деня имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектни са колега. Просто Континентала е много добър. То и температурите бяха доста ниски миналата седмица тук, 6-7 градуса през деня имаше.

Що не си го караш и лятото щом така и така ти е по добър от летните ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...