Jump to content

Зимните гуми от ниския ценови клас....



Recommended Posts

Ангел дава първи впечатления ве сраля, то има сняг от 1 седмица, кога да ги навърти тия 10К, олигофрен!

Шпекса кара само втора употреба и затва има впечатления...

Тоест някой е карал 30 000 + km преди него и после като ги купи той дава мнения как са като поведение след 30 000 км, затва така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 340
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

от днес и аз съм с чисто новички DEBICA FRIGO 2 :flipoff: тествах ги на паркинга на Арената и просто са супер, никакво занасяне, спира супер... абе като цяло гумичките са супер :2gunsfiring_v1: не достигнаха средствата за Малоя от Коко, но и тия са екстра :flipoff:

Тоя ден беше много интересен! Тъкмо ми каза, че си ги взел от Мотоексперт и ми се обадиха, че са пристигнали в Руди96. Имах предварително запазени за Ради Б4 и Владо(АСЕ). Владо вече се беше отказал, но неговите и още 2 отнесе кумът на Ради. Искрено съжалявам, че един час ти попречи да ти взема Дебицата на малко по-добра цена. :stupid:

Отзивите за Дебицата са много положителни. Въобще не правя реклама защото това са отзиви на сериозни хора и всякакви критики към качествата на гумата не биха били спестили. Въобще за парите си е просто чудесна.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ти си ги сцепил от каране :bia: Мини поне 10 000 км и тогава обощавай.

смехотрон кво се опита да кажеш?

Ангел дава първи впечатления ве сраля, то има сняг от 1 седмица, кога да ги навърти тия 10К, олигофрен!

мани го той е модерен и кара у Алпите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангел дава първи впечатления ве сраля, то има сняг от 1 седмица, кога да ги навърти тия 10К, олигофрен!

Къде има сняг от една седмица бе залупен ? Във външния ви кенеф ли бе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той като стигне на Копитото и все едно е бил на Еверест, а самата Витоша му е като Хималаите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпекса кара само втора употреба и затва има впечатления...

Тоест някой е карал 30 000 + km преди него и после като ги купи той дава мнения как са като поведение след 30 000 км, затва така...

По добре си пий от маслото и не се обаждай от кенефа като не те питат.

Той като стигне на Копитото и все едно е бил на Еверест, а самата Витоша му е като Хималаите :bia:

Това да не е твоя кош дето не смееш да го изкараш извън София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dunlop wintersport 3d, вече навъртях 5000-6000 км с тях. Е не са като фулдите ама стават :);)

Искаш да кажеш,че са по-добри ли?Ще си замълча за тях,за да не те разочаровам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) По-добре нови гуми,от нисък клас ако ще да са,отколкото маркови,но втора ръка.Особено пък зимни

:) Точно така.Одобрявам напълно напълно мнението ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми по-добре нови фулди отколкото стар дънлоп :)

Охо ти пак избухна с неадекватно мнение. Значи според тебе дот 3809 (или 34 не помня точно) са стари гуми ? Ти да не ходи от конвейра да си ги сваляш гумите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt::flehan::flehan::2gunsfiring_v1::flipoff:

пичага мислим,че достатъчно такива Дънлопи съм видел,че да ме обеждаваш кое е по-добро.Само щи кажем,че шефа ми има такива на С-класата му на около 15 000 км.Сега ги сложи 2-ри сезон и тея които бяха предни са криви!Тия от Дънлоп кат ги видеха гледаха тъпо ли тъпо и сега си чака новите.А да не говорим,че те не са единствените :flehan: И кат не знаеш за ква Фулда ти говорим не се изказвай неподготвен,щото напоследък много разбираш от всичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С някви малко шумни Ласи съм,но за 130кинта парчето добре се дъжат ,кат за трета година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С някви малко шумни Ласи съм,но за 130кинта парчето добре се дъжат ,кат за трета година

единсвтения проблем на Ласата :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 500 километра дебиците се държат предвидимо.

Не са правили нищо различно от това което се очаква при нормално каране.

като сложа летоските ще пиша пак как е било през зимата.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичага мислим,че достатъчно такива Дънлопи съм видел,че да ме обеждаваш кое е по-добро.Само щи кажем,че шефа ми има такива на С-класата му на около 15 000 км.Сега ги сложи 2-ри сезон и тея които бяха предни са криви!Тия от Дънлоп кат ги видеха гледаха тъпо ли тъпо и сега си чака новите.А да не говорим,че те не са единствените :bia: И кат не знаеш за ква Фулда ти говорим не се изказвай неподготвен,щото напоследък много разбираш от всичко ;)

Хахахаха на некой друг шеф на с класата не си ли видел ? Или те другите карат с фулда и нямат ядове :) :) :rolleyes::flehan:

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е твоя кош дето не смееш да го изкараш извън София.

Даже напоследък само извън София движи, а ти май избягваш да я изкарваш твойта, че да не затворят подстъпите към София и да си останеш при мама и тати у Враца нали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха на некой друг шеф на с класата не си ли видел ? Или те другите карат с фулда и нямат ядове :):hilezh: :hilezh: :hilezh:

освен да докажеш,че си прост май друго не можеш.Мен ако ми са смее целия форум на тъпните бих се самоизтрил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен да докажеш,че си прост май друго не можеш.Мен ако ми са смее целия форум на тъпните бих се самоизтрил

Ок убеди ме, утре си хвърлям гумите и си купувам фулди :):hilezh:

Даже напоследък само извън София движи, а ти май избягваш да я изкарваш твойта, че да не затворят подстъпите към София и да си останеш при мама и тати у Враца нали :hilezh:

Движението из Филиповци не се брои за извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо ти пак избухна с неадекватно мнение. Значи според тебе дот 3809 (или 34 не помня точно) са стари гуми ? Ти да не ходи от конвейра да си ги сваляш гумите ?

Аз говоря принципно ве. Не съм чел целия ви шит.. а и нямам намерение да го правя честно/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...