Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз го имам тоя досаден проблем.

С опера браузвам и с експлорера същата раУта.

Аз съм с Мозила и го имам проблема , дее@@ :hilezh:

не ще даже да смени скина.

Адрес на коментара

Моого се изнервих ,специалистите сщо ги нема?

Модовеииии,каде сте бре,ако не ме баннете сам ша се банна,!!!!!!!!!

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара

много тъпо!

Прилича доло в ляво да е проблема ама не е лъжица за моята уста. Ади да видим модовете дали могат само линкове да трият... :hilezh:

Адрес на коментара

Малеее ще строша монитора, изредих всички видове браузъри и това гой.о не се разкара :hilezh::stupid::hilezh:

Редактирано от Dakata_m
Адрес на коментара

Фичка му м.....а това много досадно бе. Кво става? От къде се взе тва? Вирус ли е, що ли? Модове и админи не могат ли да го оправят? Да не е някво недомислено нововъведение? Като конска муха е. След малко ще си вкарам ръката в монитора в опит да го пребия гадния прозорец. :hilezh: УУУЖАААС. :hilezh:

Айде всички заедно да го убием! Грабвайте по една бухалка или винкел и млатете у компа. Се някак че Умре таа гад. :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара

Много досадно.

Явно се е счупил сайта KREDOR.com

Ползва се за алтернативна кирилизация на форума.

Дано тръгне скоро че .... :hilezh:

Адрес на коментара

Мараба, проблема не беше в нашия форум. Хората от Кредор имаха някакви проблеми. За да работи кредора трябва да има връзка със сайта им. Проблема е, че някой в кредор беше сложил парола на URL от което се зарежда самата кирилизация

Адрес на коментара
  • 2 years later...

Гледам, че сте оправили Кредор-а и сега имаме бъг :2gunsfiring_v1:

На логин екрана по подразбиране режима на клавиатурата е "фонетична" и няма как да си напиша паролата на латиница - няма икона на Кредор, за да сменя режима.

Адрес на коментара

Тъпото е, че кредора е сетнат във футера на форума по един и същ начин и БИ ТРЯБВАЛО навсякъде да излиза/не излиза еднакво. Явно нещо го бъгва, но какво точно нямам идея... :lol:

Адрес на коментара
Абе колеги, тука като влизам в коя да е страница във форума непрекъснато ми излиза диалогов прозорец с искане за име и парола за KREDOR. Естествено тия от форума не стават!

Побърквам се вече, при всички ли е така????

АВЕ КЪВ Е ТОЗ НОВ СТИЛ АЛА - RSS -ПРИ ОТВАРЯНЕ НА ТЕМИТЕ ОТ ФОРУМА..... :flipoff: ....ше затваря ли АКБ.... :lol:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...