Jump to content

Къде е най-качествена газта?



Recommended Posts

Aз се чуда как не си написал Опет във възможните отговори.. адски много хора зареждат оттам, а и от сума ти газаджии съм чувал, че е най - добра там.. :eusa_boohoo:

Колега затова съм написал "Другаде".. с опция колегите да напишат къде е това другаде. Досега двама се изказаха за Газтрейд, пък за Опет.. Гледам никой освен теб не е писал..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 198
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Напоследък съм много доволен от газта на ЕКО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък съм много НЕдоволен от газта на Еко (колега не се заяждам :flehan: ) Но онзи ден като сипах от екото на горнобански и никога не го бях виждал толкова спънато аудито.. Явно, че един път така, друг път иначе..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯВНО тука до единно становище нема да се стигне. Извода е, че по-важно е двигатела да е регулиран добре, пък от къде какво пълним не е толкова важно. И дои и да има разлика, тя не е толкова значителна, че да си струва да седнем сега и да кроим планове в коя бенз. да ходим, и в коя да не стъпваме....

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честно казано аз намирам газта на Топливо като по-добра за мойта кола отколкото тази на ЛукОйл. Гласовете показват същото. Сега ще сипя и на ОМВ и ако ми хареса, гласуването е оправдано :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На различни бензиностанции от една и съща верига качеството е различно. Лукойл до Западния парк продава отвратителна газ .С газта Лукойл до Билла в Люлин пък колата ми върви осезаемо по-добре! Тази разлика в качеството за мен е необяснима!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда има го и този момент.. Преди време съм сипвал на Шелл в Хаджи Димитър, и мога да кажа че газта на Шелл в Младост е по-добра.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път казвам две неща, вие ако искате ги вземайте предвид:

1. Разход на газ не може да се засече

2. Газта по газстанциите никога не е едно към едно с предишната доставка. Уважаващите себе си бензиностанции предлагат Пропан-бутановата смес в съотношение минимум 30% Пропан и максимум 70% Бутан. При задоволително качество на компонентите миксът с такава пропорция отговаря на изискването по БДС за минимално октаново число 89.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път казвам две неща, вие ако искате ги вземайте предвид:

1. Разход на газ не може да се засече

2. Газта по газстанциите никога не е едно към едно с предишната доставка. Уважаващите себе си бензиностанции предлагат Пропан-бутановата смес в съотношение минимум 30% Пропан и максимум 70% Бутан. При задоволително качество на компонентите миксът с такава пропорция отговаря на изискването по БДС за минимално октаново число 89.

Ясно, колега виждам че си компетентен и съм склонен да се съглася с теб. И все пак, има газостанции, където случаите на "доставка на по-добра Пропан-бутановата смес" са повече в сравнение с други газостанции/бензиностанции. Нека разберем кои са те <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...има газостанции, където случаите на "доставка на по-добра Пропан-бутановата смес" са повече в сравнение с други газостанции/бензиностанции. Нека разберем кои са те :hilezh:

Дано да има такива <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сипах на ромпетрол в Дружба в София и колата направо умря - макар и да мисля,че въпроса не е толкова до верига бензиностанции а до доставка - макар и да им имам реномето на всички,и шелове и омв-та,щом не могат да си задържат качеството на горивата едно и също..нашенска работа :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък зареждам на една малка газостанция точно с/у Фантастико в Люлин преди кооперативния пазар. Качеството не е по-лошо от това на другите места , но цената е 1,06лв. На който му е удобно може да пробва и да зареди там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сипах на ромпетрол в Дружба в София и колата направо умря - макар и да мисля,че въпроса не е толкова до верига бензиностанции а до доставка - макар и да им имам реномето на всички,и шелове и омв-та,щом не могат да си задържат качеството на горивата едно и също..нашенска работа :respekt:

А Ромпетрол не са ли тези, които зареждат Газтрейд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си внушавам, но май на Щел ми даде най-малък разход от всички останали?! :blink:

А според анкетата не са много долюбвани.......

Редактирано от shavo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също като зареждам там минавам най- много километри, ноооо.. колата върви осезаемо по-зле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен върви еднакво от където и да заредя......

И при мен е така.

Маааалко може да кача разхода ,ако съм с по голям номер обувки.

Зареждал съм почти навсякъде и не мога да кажа ,че намирам разлика.

Най често зареждам на една малка квартална газстанция - разход 10 / 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

При мен най малък разход дава от Лукойл - а най висок от ОМВ

При омв повече никога няма да зарежадм - при бутилка 25л клапана трябва да изключи на 20 ориентировачно - при омв ми зареждат 32-33 литра- къде е побраха тая газ незнам - скандал направих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто съм с ГИ, сипвам само на Лук-Петрол в надежда.Само веднъж направих грешката с Лук Красна поляна и НИКОГА ПОВЕЧЕ !!! Колата ми гаснеше в движение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента (29.03.2008), точно 100 човека са се изказали:

  1. OMV, 31 гласа, 31%
  2. ЕКО, 14 гласа, 14%
  3. ЛукОйл, 14 гласа, 14%
  4. Никъде, навсякъде е зле, 11 гласа, 11%
  5. Топливо, 10 гласа, 10%
  6. Shell, 8 гласа, 8%
  7. Другаде, 8 гласа, 8%
  8. ЛукОйл Петрол, 4 гласа, 4%

Дотук, OMV е лидер през цялото гласуване с най-много гласове. Засега най-качествена излиза тяхната газ, според гласовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги зареждах досега на OMV оба4е в последно време и те са я развалили занижили са си контрола по качеството.

Преди ми вървеше по добре от на бензин. Ама сега душа секаш няма и цялата работа е от съотношението между пропан и бутан.

няма бензиностанция в София на OMV от която да не съм зареждал и винаги по около 35-38л за около 260-270 км, и веднъж в

Плевен пак от OMV в Сторгозия точно 25л и 310км. Скапана държава и тва си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ние от Ст.Загора къде да зареждаме половината бензиностанции зареждат с газ от Кълвача а др. от Газтрейд като манем тези които имат байпаси на газколонките и тези които ни зареждат на 6 атмосфери и ни обеждават че това е нормално :bia: явно в София сте по-добре от нас :) ще си даваме парите и това е жалко че не винаги си струва ама какво да правиш тя всичката ние на ред че газта ли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам от "Топливо" вече доста години. Старата ми таратайка беше Лада Самара с Огромна 50-60 лт. бутилка. Като тръгвах на дълъг път помпя до горе и отивам до морето, карам една седмица там и се връщам без презареждане :hilezh:. Това идваше около 750 км. Сега с АУДИ-то слагам на същата газстанция, просто всеки път ми зареждат еднакво бутилката 22-24 лт. На OMV сложих веднъж, ами къде ги набиха тия 27 лт. и те не знаят :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...