Jump to content

Катастрофите в нашата родина.


Recommended Posts

Нямам думи просто, преди малко разхождам се из старозагорския център и на едно крастовище няква девойка с BMW 6-та серия явно реши да се направи на майсторка изключвайки ESP-то... мина на косъм от бордюра и едно дърво... не знам каква гъзарщина целеше ама бая и се смяха хората... че от гъзария щеше да направи белята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 840
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тези келешченца как не се намери някой да ги счупи от бой на бензиностанцията, ама така, че да го запомнят. Аз не виждам друг вариант. Или както се коментираше в една друга тема, конфискация на колата и затвор за шофиране в аварийната лента, само че не знам, кога ще стане това в България.

А някои от коментарите в темата са покъртителни, толкова са горди, че са карали из всички ленти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=165414 :)

Магистрална гонка в България - БМВ Е34 с/у Порше 997

Най-накрая го намерих!

Поздрав за всички, които изпреварват през аварийната лента :):lol: :lol:

Катастрофа в Русия

Извинявам се, ако се смята, че е спам.

Редактирано от TIHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч

27-годишен млад мъж загина при тежка катастрофа на автомагистрала Хемус, станала вчера около обяд.

Минути преди 11 часа, шофьорът на луксозен Мерцедес губи управление и се удря в мантинелата на първия мост преди Витиня, съобщи телевизия Pro.bg. Желязото влиза през предната част на колата. Цели 15 метра мантинела минават през тялото на шофьора и излизат през задната част на автомобила.

Загиналият мъж е от Севлиево. Колата е със софийска регистрация и е на изплащане. Автомобилът се е движил с над 200 километра в час, не е установен спирачен път. Отчупена е 50 метра мантинела, здраво споена с болтове.

Ако преградата е липсвала, колата може би е щяла да полети в пропастта, чупейки високата преграда на моста, коментират пътни полицаи.

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо пред блока се заби в стълб млада жена с бебе с Голф 3. Силно се надявам малкото да е добре, защото докато чакахме линейката нещо му стана и спря да плаче. Майката се разсеяла, тъй като паднал термуса на бебето и посегнала да го вдигне.. <_< Призива ми е най-вече към дамите, понеже те са по-склонни към разсейване - когато карате кола, само карайте, моля ви, без лоши чувства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишман шофьор едва не погуби бебе в столицата

http://www.dnes.bg/crime/2010/05/03/sram-p...stolicata.90436

:)

Такъв като тоя направо бих го утрепал на място ако направи подобно нещо с мое дете. Пък после ако трябва ще го лежа м.....цата му мръсна. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясна новина от преди минути.Едно ауди 80 на пътя между Димитровград и Хасково беше обърнато по таван и смачкано цялото.Ранени май няма понеже 4 момчета стояха при полицайте,но може да са от s6-цата,която беше спряна пред 80тката явно те са викнали полиция.Пътя е с по 2 ленти във всяка посока и между тях има големи храсти(може да има и мантинела в храстите,но май няма не съм сигурен) та храстите са целите прегазени около 50-60 метра,но интересното е,че колата се е обърнала преди прегазените храсти което ме навежда на мисълта,че са излетели от двете платна за Хасково и са се обърнали в платното за Димитровград.

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Първомай надолу не са хора. Честно. Лични наблюдения. :bia::steinigung: В Кърджали дори не знаят защо, кога и колко често се спира на червен сигнал на светофаната уредба.

Идиоти. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олигофрени има навсякъде :bia: някак си има ситуации в които виждаш кола та пред теб или тази в огледалото за задно виждане и си викаш....ей ся тоя галфон ще оплеска нещо....кой тръгва да те засича без мигач....кой се е залепил без дистанция зад друга кола и е въпрос на време кога ще направи верижна катастрофа.....кой кара без изправен автомобил и не може да спре.....все има безхаберен народ по пътя.....

В тази връзка има интересни снимки в www.seir.bg

Особено мангали :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...