Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Аз ползвам един жичкаджия в Люлин, който ми прави парктрониците на бенца и съм повече от доволен. Драсни ЛС, ако локацията те устройва :) да ти дам по-точни указания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тука показват как се сваля бронята и се достига до сензорите. Миналият уикенд обаче успях да си сменя най-крайния десен (заден) без да свалям бронята :) С повечко деруги по ръцете се достига до сензора м/у дифузера и накрайника.. Прикачам и снимка как се вижда отдолу.

 

post-49445-0-03577800-1403635079_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте ми идея къде да отправя сензира...Сам няма да свалям бронята....

В ,,Порше София Запад" ли да ходя? Или в ,,Юнитрейд"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крематоре, хлътна не, ами пропадна сензора, който е трети от ляво на дясно, т.е посредата на бронята. Дай предложение за сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не ходи в Порше, там са кожодери. Към 200 лв е нов датчик, ако е за смяна. Ако е за наместване, сигурно ще ти вземат поне 70-80 лв за труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли на 4Ф да се пусне някаква индикация на таблото, че са включени късите светлини? Когато карам на Ауто искам да знам кога светят фаровете и кога са дневните. Не съм сигурен при силен дъжд и слънчево време дали светват фаровете автоматично и затова ги пускам ръчно за всеки случай.

Има заводски предвидена лампа в таблото горе за габаритите. Може ли с VCDS да се пусне да свети при пускането им - ще свърши идеална работа за сигнализация за пуснати габарити/фарове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьорската ми врата не се отключва. Заключвам колата, след това отключвам с дистанционното и си остава заключена. От ключалката ръчно се отключва.

 

Това набива като грешка:

1 Fault Found:
02115 - Locking Unit for Central Locking
            008 - Implausible Signal
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01101000
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 209
                    Mileage: 236506 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2014.06.25
                    Time: 18:27:44
 

Някой да е имал подобен проблем да каже да знам къде да се насоча?

Редактирано от Geraka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд на модул, ако не се оправи... Нова брава ;) аз моята я смених.. Моята не искаше да се отключва, чисто механично работи, там където са и заляти чиповето със смола е инфекцията. Директно я смених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой слага ли е спортни пружини автърмаркет ? че съм намислил с малко по тясна гума( поръчах нови 225 35 20 и старите с 8мм грайфер 255 35 20  са ми за продаване )и ниски пружини да вкарам леко джантата в калниците ..

Редактирано от krasaveca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мъка има по този свят.. Ти хубаво искаш да вкараш гумата в калника.. Тази селения няма да в коментирам ама случайно да ти дойде на акъла, че тази гума 225/35/20 е много по ниска от каквото и да било друга за този размер джанта, и че даже ако нямаш резервна която да отговаря на същия този идиотски диаметър който си постигнал не можеш да я сложиш каква да е... Гумата ти е висока 35% от широчината която е 225мм т.е. Някъде около 68мм ... Тази кола на ламиниран паркет ли ще я караш само ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти сипваме, просто ти казваме какво ще се случи...отделно при едно такова изпълнение гумата няма да ти уплътнява добре и при една по-голяма дупка ще се разтваря и ще изпуска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...