Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

чакай да видим ква ще я свършим с тоя хибрид пък после ще умувам кулера как да е ...

1017543_10203097690621373_79516243232402

10455201_10203097693061434_4591439255010

това е в момента с 20' джанти при 33 градуса .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро се сдобих със А64Ф Фейслифт въпроса който ме мъчи е следния:

Колата е със би-ксенон и лупите светят къси и дълги съответно, но когато съм на светкавица святкат вътрешните  рефлектори във фара  със халогенни лампи, та имат ли някаква друга функция тези фарове или са предвидени само за светкавицата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен къси и дълги са си в лупа но когато съм на светкавица светят тези вътрешни халогени с рефлекторите не са корнери защото светлината е много силна и интензивна по силна е от ксенона когато е на дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 някой може ли да ми даде снимка да видя как идват изп колектори от двата края до турбината 3.0 tdi

Редактирано от krasaveca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. От скоро съм собственик на Audi A6 4F 2.7 TDi. Карам колата от няколко дни само в града, снощи ми светна лампата на таблото за DPF, това не ме притесни, малко по късно се появи леко затрисане на мотора в ниските обороти за няколко секунди. Форсирам колата, когато оборотите започнат да падат и наближат стойности близки и равни до тези на автомобила на празен ход двигателят се затриса леко за няколко секунди и след това се нормализира. В движение е същото, прави го на определените обороти.

Някой има ли идея от какво може да е това и има ли връзка с DPF.

Благодаря ви предварителни! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвани се разходи до някой близък град или по околовръстното примерно 30-40 минути като и раздаваш колкото газ може, ако е автомат на спорт и най-вероятно ще се прегенерира и ще издуха гадостите отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на работа, около 20 километра извънградско, ще я изрежа и ще споделя резултата. Притеснява ме тресенето, дано да е от филтъра. Преди да купя колата е карана само градско от жена  :unsure: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм си я купил за ..... кола.

Градско, извънградско, каквото има всичко карам  :hilezh:

Е, все ми се иска навън да я изпъвам, затуй си измислям постоянно някакви разходки.

И само градски да бяха пътищата пак щях да си я купя. Няма по-голям кеф от ... туй да ти е кеф.

Разход, мразход, поддръжка и т.н. идва на втори план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...