Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

С два кулера са и оребрена тръба м/у тях. Десният няма как да се елиминира, а на левият е мап-а. Евентуално вариянта ти е да местиш мап-а, да махаш левият, а на мястото на тръбата да боднеш едно челно кулерче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортни филтри има за 3.0 ТДИ - аз съм ползвал на JR... имаха представител в БГ (един от големите сервизи) - поръчваш и след седмица си оборудван

Edit: сетих се, от Heed Auto съм го взимал

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко въпроса

засилвал ли е някой 3.0 дизел над 600 нютона ?

също така над 300 коня ?

става върпос за автомат строник .. също така ако има чипнати на какво налягане карате и на колко мг пръскате

Здравей,

Аз съм на 630 нм и на 1.67 бара със сменен мап на ръчна кутия. Дори и при нея на тези нютони ако не се внимава има проблеми.Със цяла спортна генерация със стокова турбина за този мотор 300 кс са невъзможни(говорим за bmk).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли на 4Ф да се пусне някаква индикация на таблото, че са включени късите светлини? Когато карам на Ауто искам да знам кога светят фаровете и кога са дневните. Не съм сигурен при силен дъжд и слънчево време дали светват фаровете автоматично и затова ги пускам ръчно за всеки случай.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но като блести слънцето срещу теб е трудно да се види, а ако с VCDS се пусне една лампа на таблото би свършила чудесна работа.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелките и километража светват :) и си личи спрямо дейлайт поне при мен, виж да не ти е dimmed таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, светват, но трябва да се взираш и особено ако слънцето свети срещу теб трудно ще ги видиш. Трябва да пусна един тест на таблото за да видя дали няма предвидена крушка за тази цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз съм на 630 нм и на 1.67 бара със сменен мап на ръчна кутия. Дори и при нея на тези нютони ако не се внимава има проблеми.Със цяла спортна генерация със стокова турбина за този мотор 300 кс са невъзможни(говорим за bmk).

TMAX колко сек си 0-100 и на 400м?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 2D режим винаги са излизали и в момента с 2014 картата продължават да излизат. 3D режима го пуснаха с 5.5.70 ъпдейта на MMI и там намалиха броя текстове, които се показват по време на навигация до абсолютния минимум. 

Там е работата, че не съм правил ъпдейти на ММИ-то, а само на картите и защо изчезнаха имената на всички улици не знам, сега показва, ама само на някои и то единични и мноого малко. А и няма избор от 3Д към друг режим и обратно в настройките на НАВ! 

Редактирано от fenx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички 4F-ки с MMI high има само на твоята няма. Ок.

Като ти казвам, че няма избор на 3Д режим, значи няма. Не съм толкова бос, поназнайвам и английски, колкото за толкова! Влизах в сетъпа на навигацията и разгледах всички под менюта, абсолютно всички и НЯМА! Ето Скай е отговорил защо, явно за да има, ми трябва и обновление на ММИ-то, което аз не съм правил, а само на картите. Както и да е, явно така ще си е, на някои улици им показва имената върху картата на големия дисплей, а на други, повечето не, нещо което със старите карти не беше така. Поне в режим на навигиране до дадена точка ги пише на малкия дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязах, че с новите карти го има този момент. Наскоро в София въртях по малките улици и колкото и да зуумвам, на някои не излизаха имената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 3G+ пък има куп неща, които са объркващи и не говори мн хубаво.

2G я ползвах в няколко държави и никога не ме е обърквала, а 3G+ ме омотва доволно почти всеки път в БГ, страх ме е да мисля какво ще стане извън страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...