Jump to content

Оригинални части от Юнитрейд - 30%


Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги,от миналата седмица вече пазарувам оригинални части от Юнитрейд с 30% отстъпка,а също така и масло Кастрол пак от тях на около40%.Ако на някои му трябва нещо нека да се обажда на тел:0885-184-384.Само за колеги съфоромци.

здрабеи.ште можеш ли да ми вземеш и на мен малко части за ауди а3 1.8 20v 125 коня 96г 09 месец.номер на мотора-agn008348.ako може цени на комплект ангренажен ремак с ролките или по отделно ролките и ремака.благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интереуват ме цените на тези продукти с отстъпката на колко ще ми стъпи? Audi a6 2.5 1998 150hp АВТОМАТИК

1.Масло за двигателя - Granville FSD 5W/40 FULL SYNTHETIC 5 L + 1L

2.Масло за типтроника - Meguin megol ATF lll HC-SYNTHESE 6L

3.Задни накладки TEXTAR - 2355402

4.Задни спирачни дискове TEXTAR 4А0 615 601 А ; Номер на артикула 92057500

5.Картер за ауди - нов - предлагат ми го за 340 лева обадих се ж унитрейд и ми казват 149 лева с 30% отстъпка . Ето снимка на този който ми предлагат : img1063udm.th.jpg ; img1064p.th.jpg

6.Маслен филтър MANN FILTER H 2826 KIT за скоростите

7.Силикон за картера RENZOPLAST

Добри ли са тези продукти за аудито? Ако ли не какво бихте ми препоръчали?

Редактирано от dpakona
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет! :hilezh:

виско съединител за колата от подписа?(не знам как е на английски,за да го търся като номер по ЕТКА,помощ?)

цена след 30%-ната отсъпка?VIN-a e:WAUZZZ8DZVA018357

мерси на отзовалите се за превода поне! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет! :D

виско съединител за колата от подписа?(не знам как е на английски,за да го търся като номер по ЕТКА,помощ?)

цена след 30%-ната отсъпка?VIN-a e:WAUZZZ8DZVA018357

мерси на отзовалите се за превода поне! :)

Добре бе мама му стара толкова ли не можете да звъннете в Юнитрейд и да си проверите цените, ебахти и мързелите, ебахти и чудото :) :) :):D:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...толкова ли не можете да звъннете в Юнитрейд и да си проверите цените, ебахти и мързелите...

Можеме,и сме палнАли колата и сме одИли и до Порше,и до Сакар ауто,и сме питалЕ на мЕсто за цени,ма забравИхме да питаме за номера на частта,та да си я осмотряваме и цъкаме в етка-та....Виновни сме,верно е,падаме за 20 лицеви :hilezh: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е на линия вече със слънчев загар :steinigung:

Звънкайте му най-добре по телефона и си проверявайте номера на частта (когато е възможно) и му казвайте :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Колегата е невероятно точен . :hilezh: Подхожда към всичко сериозно ,с внимание и показва отношение. :flehan:

А ако имате нужда от бояджия отидете и вижде коли направени от тях,аз лично другаде не бих отишъл.

Напълно съгласна :hilezh: Благодаря на Илиян и колегата му за перфектната работа по моята кола и за това, че толкова ме улесниха с транспорта.

П.П. Определено това е точния цвят и като цяло всичко е идеално, за разлика от направеното в... хайде, да не изпадам в подробности ;)

:bia:

Редактирано от snejanka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласна :hilezh: Благодаря на Илиян и колегата му за перфектната работа по моята кола и за това, че толкова ме улесниха с транспорта.

П.П. Определено това е точния цвят и като цяло всичко е идеално, за разлика от направеното в... хайде, да не изпадам в подробности :hilezh:

:hilezh:

Още като се видяхме да си взимаш колата от........ Порше последния път ти казах,че според мен най-добрия е Илиян.Само на него бих се доверил да ми боядисва колата.

Ти обаче май доста избърза да се възползвашщ от услугите му,то бива нетърпеливост ама чак толкова.... :hilezh:

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разликата в нюансите изглежда много се е набивала в очите на всички, та един колега с ауди реши да ми помогне да я поправя :hilezh::hilezh:

Редактирано от snejanka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега 1 литър спирачна течност дот 4 колко пари ще ми излезне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Здравейте колеги,от миналата седмица вече пазарувам оригинални части от Юнитрейд с 30% отстъпка,а също така и масло Кастрол пак от тях на около40%.Ако на някои му трябва нещо нека да се обажда на тел:0885-184-384.Само за колеги съфоромци.

На първа страница са :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от миналата седмица вече пазарувам оригинални части от Юнитрейд с 30% отстъпка,а също така и масло Кастрол пак от тях на около40%.Ако на някои му трябва нещо нека да се обажда на тел:0885-184-384.Само за колеги съфоромци.

колега интересува ме дали може да се намери масло за скорости за А3 2.0TDI ,говоря за оригиналното VW/AUDI group :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересува ме дали може да се намери масло за скорости за А3 2.0TDI ,говоря за оригиналното VW/AUDI group :steinigung:

Може разбира се само дай номер или рама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...