Jump to content

AUDI Q7 -ЗАДНА ВРАТА ( БАГАЖНИК )


Nothelle

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам един малко глуповат въпрос - бутона за багажника който се намира в лявата врата, долу ниско - само отваря багажника или отваря и затваря. щото в моята от този бутон само отваря багажника,а като го натисна след това не го затваря. трябва да слезеш и да го затвориш отзад.интерсувам се дали моя бутон нещо е развален или си е така-отпред отваряш, отзад затваряш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не карам Q7, но от други модели знам, че този бутон принципно извършва и двете функции - отваряне и затваряне. Още един важен момент: като отидеш да го затвориш ръчно ли го правиш или пак натискаш бутон на самия багажник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че бутона отвътре само отваря. Затварянето е само отвън от бутона на багажника.

Има се впредвид, че трябва да си там когато се затваря, защото може да затисне или прещипе някого.

Редактирано от carlitobrigante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. значи всичко е ок. не ми е голям проблем да сляза и да си затворя от бутона на багажника, но става въпрос за това че често минавам граница и като си подадеш документите от прозореца, митничаря иска само да види багажника. и затова вместо да слизаш, отвътре направо му отваряш и после си затваряш. но щом от ауди така са го измислили-значи така са преценили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо естествено, но карай. Ауди са видяли за пореден път нещата по свой начин. :steinigung:

Щом не е естествено на коя кола го отваряш и затваряш отвътре без да слизаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този http://www.golfireland.com/images/ChryslerVoyager.jpg аз съм карал такъв, дори от дистанционното се отварят и затварят страничните плъзгащи врати и багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко Мерцедес, което съм видял, с тази екстра се отваря и затваря с въпросното копче.

Не ме разбирай погрешно, просто се чудя на Ауди при положение, че всичко е тотално автоматизирано защо едно и също копче да не изпълнява и двете функции :f_ck_you:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само отваря и при мен, в началото малко ме нервираше ама после свикнах :f_ck_you:

По-дразнещото е когато на някой познат си му отворил за нещо багажника и после изяви инициатива и тръгне да го затваря ръчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля в английски форум се предлагаше малко модулче за 120 долара, като се закачи - хем да отваря, хем да затваря багажника

Remote release

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко Мерцедес, което съм видял, с тази екстра се отваря и затваря с въпросното копче.

Не ме разбирай погрешно, просто се чудя на Ауди при положение, че всичко е тотално автоматизирано защо едно и също копче да не изпълнява и двете функции :respekt:

Е точно пък на МЛ-а не се затваря само отваря :flehan:

Само отваря и при мен, в началото малко ме нервираше ама после свикнах :lol:

По-дразнещото е когато на някой познат си му отворил за нещо багажника и после изяви инициатива и тръгне да го затваря ръчно.

По-дразнещото е когато престане да работи а тва е масов случаи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моя колега Ц класата отваря и затваря, само че затварянето е малко ...седиш на тръни я затвори я не некой път слиза да я затвори на ръка.... ако е на неравно или наклонено нема затваряне с копчето.... около 10на пъти регулираше вратата и или дрънчи или затваря с клизма , така да се каже.... абе недоизмислена ралта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моя колега Ц класата отваря и затваря, само че затварянето е малко ...седиш на тръни я затвори я не некой път слиза да я затвори на ръка.... ако е на неравно или наклонено нема затваряне с копчето.... около 10на пъти регулираше вратата и или дрънчи или затваря с клизма , така да се каже.... абе недоизмислена ралта!

Нормално за Мерцедес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Щом не е естествено на коя кола го отваряш и затваряш отвътре без да слизаш?

Audi A5 не е ли пак с един бутон отвътре?

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че бутона отвътре само отваря. Затварянето е само отвън от бутона на багажника.

Има се впредвид, че трябва да си там когато се затваря, защото може да затисне или прещипе някого.

ХаB) S класата преди маса години има функцията за да си затваря сама багажника и да не "осакАти" некой B)

Не мисля, че тва е космическа технология! :hilezh:

Всичко Мерцедес, което съм видял, с тази екстра се отваря и затваря с въпросното копче.

Анджък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха:lol: S класата преди маса години има функцията за да си затваря сама багажника и да не "осакАти" некой :hilezh:

Не мисля, че тва е космическа технология! :hilezh:

Малкия олроуд има ли копче или направо разпознава като се дръпнат хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия олроуд има ли копче или направо разпознава като се дръпнат хората.

Задната врата не се отваря! Заварена е! Обема се използва само за акустика! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С моята аларма може от дистанционното да се отваря и затваря. Иначе сток колата отвътре отваря отвън затваря. Пише го в буквара и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

На мен ми натиснаха копчето, в момент в който се ровех в багажника, капакът ми опря в гърба и се отвори обратно, естествено нежно (не ме заболя)

Но и при мен от шоферското место само се отваря, което никак не ми пречи, защото винаги слизам (за да не стане каквото е писал колегата по-горе, някой да ми го затвори ръчно)В автомивките го правят достатъчно често!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...