Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Без кола съм от скоро. Ако някой колега от Младостите има желание да ме вземе със себе си, да драсне едно ЛС.

Много ми се иска да участвам.

Много се надявам, усилията на всички да доведат до реален резултат и Биби да има възможността да получи адекватно лечение. И да оздравее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговарям на Тони веднага!

Не нема да сме хрисими се едно сме тръгнали на заколение разбира се!

Обаче сам виждаш ,че няма нужда и да сме в другата крайност! Разбира се ,че тук таме ще припламне по некоя искра и в това няма нищо лошо. Проблема е да не допуснеме тази искрица да се превърне нещо грозно и недостойно за каузата дет сме се събрали!

А ,че тук таме ще имат ядове с нас .......... ми ние си търпиме секви протестиращи са те ще ни изтърпят нас!

Надявам се ,че сега ме разбра!

Е, че ти повтаряш каквото аз казах, какво има да те разбирам? Точно това застъпвам - не на анархията и безредиците, но и НЕ на сведените главици, които да си покарат тихомълком колите из града набързо и да се измиришат незабелязано обратно към НИМ. Търпим всякакви земеделци, животновъди, лекари, учители и попОве да си искат повече кинти, а ние дето сме се събрали за една много по-възвишена кауза да се стремим никому да не попречиме и подразниме... :icon_arrow: Не е нужно, разбира се да дразним някой зорлем, но и да ни вкарват в релси като пионерчета в музей също няма да е гот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, нека всяка твоя идея за придаване на колорит, бъде съобразена с двата закона и Наредбата :icon_arrow: .

За никакъв колорит не намеквам, а за привличане на внимание.

Има ли смисъл да подсещам, че едно сбиване да стане и вечерта ще сме във всички новини? На журналетата това им трябва. НЕ Е НУЖНО обаче да го правиме, :lol:, не призовавам към изцепки, а просто да не сме някакви чичковци и лелички, които да се повозят в неделя сутрин из града и никой да не ги отрази. Чаак пък идеално хрисими и перфектни няма смисъл да сме. Ще ни изтърпят леките неудобства и гражданите и органите. Разберете ме правилно! :respekt:

Нито за миг не си мечтая за размирици, неподчинения и хаос точно в този ден. :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80-те броики са готови и ще ви чакат в неделя на НИМ в 9:45

И от мен още 20 бройки.

Ще си лепна две на всяко задно , странично стъкло

В неделя ще съм в 10 часа на НИМ. Който иска да дойде по-рано да си налепиме плакатите, че и това е време.

Аз лично през цялото време ще съм на аварийки и ще карам бавно. Целта на похода е да ни забележат, а не да стигнеме бързо. Подкрепям изказването на Тони, като ако зависеше от мен бих подпалил клаксона. Естествено ще се съобразявам с организаторите за да няма проблеми.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

В неделя ще съм в 10 часа на НИМ. Който иска да дойде по-рано да си налепиме плакатите, че и това е време.

Аз лично през цялото време ще съм на аварийки и ще карам бавно. Целта на похода е да ни забележат, а не да стигнеме бързо. Подкрепям изказването на Тони, като ако зависеше от мен бих подпалил клаксона. Естествено ще се съобразявам с организаторите за да няма проблеми.

И аз съм за аварийките, и бавното каране! :icon_arrow: Аз ще дойда по-рано за да ги налепя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм участвал в такива мероприятия по-рано, но дали ще изглежда нередно, ако се осигури кутия за дарения "на място"?

Може до кутията да има книга за пожелания към Биби - сантиментално е, но е силен жест към родителите.

За кутията, може би ефект ще има, особено от колегите от другите клубове, които малко или много влизат много по-късно в идеята и мероприятието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нашата група от паркинга на "Лабиринт" ще тръгнем сигурно към 10 и 15 и 20 .. надяваме се до 11 без 10 да стигнем при вас :P

едно предложение така и от мен

Идеята ми е още с влизането стюардите да раздават плакати и тн и ние да си ги лепиме след като паркираме :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нужда от още стюарди и аз мога да се включа, ще съм там по-раничко ако трябва!И аз съм подготвил малко стикери!Ако трябва нещо друго, подсещайте!

Мойто виждане е, че не е нужно да има патардия, мисля бройката ни и културата ни ще са достатъчни да изразим нашата надежда за помощ от околните!!!Ние не сме там да им се натрапваме, а да им покажем, че дружно можем да спасим едно прекрасно момиченце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички големи печатни, ефирни радио и телевизионни, вкл. и виртуални медии са поканени с официално писмо от АКБ, пратено до официалните им мейли.

За съжаление обратна връзка с потвърждение, че ще бъдат на проявата са само 1 - бТВ и то благодарение на съдействието на longman :icon_arrow: .

Силно се надявам, че ще дойдат още :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че съмненията за възможни конфликти са неоснователни и всичко ще протече добре!

Или казано по друг начин "Нещата сами ще се дойдат на мястото си!" :icon_arrow:

Огромни благодарности към колегите от автофорумите! :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за организацията! :P и хората допринесли всичко това да се случи!

Ще бъда там! Каузата си заслужава ! Защото ако оскаме нещо да започне да се случва в България, то начина е само един - да го направим всички НИЕ !!!

П.П. Една идея към организаторите. Ако наистине няма място за всички пред БНБ, то не може ли да се помисли за маршрут по който останалите коли да преминат 1-2-3 и повече пъти. Маршрута да е в кръг около мястото на събитието. Примерно: подминава се БНБ при партийния дом на дясно по "Дондуков", на "Ракоски" на дясно до жълтите павета и там пак на дясно по "Цар освободител" и към БНБ . Този маршрут максимално обикаля в кръг мястото на събитието, проходим е сравнително лесно, правят се само десни завои и в най-голяма степен ще сгъсти колоната от автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще отида по-рано в неделя :P

Искам също така и да участвам в изписването на посланието :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако тонът ми е по-остър, но съм повече от съгласен с коментарите по-горе, че НЕ е нормално походът на Биби да се третира по-лошо от полицията, в сравнение с протестите на разни знайни и незнайни ортанизации. Лично аз, ако бъда отделен от колоната в резултат на дейстие или бездействие на полицията, ще го възприема като посегателство върху гражданските си права.... спирам до тук, че днес съм особено емоционален. Все пак държа да уверя организаторите, че от уважение към каузата и към организаторите, поведението ми ще бъде изцяло в границите на закона и на поетите от тях ангажименти и мисля, че не е редно някой да се прави на бунтар за тяхна сметка. :P

По отношение на организацията и в частност изписването на послание върху първите 15 автомобила, аз лично смятам, че ще е по-лесно просто то да бъде разлепено върху първите 15 пристигнали автомобила, за да не се налага да се правят размествания, когато вече са се събрали повече автомобили. Също така, подкрепям идеята стюардите, които посрещат автомобилите на НИМ, да им раздават материали за разлепване като предлагам тези, които са разпечатали допълнителни бройки, да ги оставят на стюардите, а те да ги раздават на автомобилите, които не са успяли предварително да си набавят такива, за да имаме максимален брой автомобили, които да носят посланието на похода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lambo_sl

Ако има такава пилотна кола!

А може и да ни откажат!

Приемете най-тежкия вариант и просто се съобразете с това дет го имаме ;)

няма такъв вариант , тъй като тора обшината го казва а щом имаме тяхното разрешение ............. според мен няма начин да ни откажат пилотна кола.Другото заради което се съмнявам че няма да ни откажат е че ние трябва да правим ляв завой който попринцип е забранен <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах в бмвповера, там има немалко хора с опит в "подреждането" на паркиращи автомобили и водене на колони.

Дано някои от тях види и се свърже с вас за евентуално съдействие.

Пуснал съм линк към темата тук.

Надявам се всичко да мине благополучно и най-вече, преди всичко да се съберат необходимите средства.

Успех!

Надявам се след самото мероприятие да имам двоен повод за щастие.

1. Събирането на необходимите средства.

2. Въпреки заядливите подмятания между феновете на различните марки и различните форуми, когато е необходимо да се обединят по някакъв начин

за една благородна кауза, това да се случи!

Знам, че за някои това изглежда пресилено, но напоследък са все по-малко поводите, които ни обединяват, а какъв по-прекрасен повод от този да се спаси дете, чиито живот те първа предстои.

Сигурно е писано/пожелано десетки пъти, но ще го направя и аз.

Още веднъж, дано се съберат необходимите средства, да се извърши нужното лечение, малката да оздравее и живее пълноценно!

П.С.

Поздрави към организаторите!

Много са малко тези, които биха се заели така присърце с организацията! <_<

Редактирано от justboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има около 50 бр. цветни копия и около 20 бр. черно бели на постера за колите. Имам желание да се включа по някакъв начин в мероприятието, било то като стюард, или като кола на която да се сложи буква от посланието.Само кажете и ще дам всичко от себе си за да съм в полза на доброто дело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя и чета коментарите и нямам думи... започвам да се гордея, че съм българин.Такава съпричастност в България аз до сега не съм виждал и то от хора които дори не познават това дете.Страхотни сте !!!Браво на Галя и Милен!Ще се видим утре, аз също ще дойда по от рано...ЩЕ ИЗЛЕКУВАМЕ БИБИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Една идея към организаторите.

:hilezh:

Относно идеята - няма как да стане.

Това е масово мероприятие, на което сме му задали изключително точен и конкретен маршрут.

Нямаме право на никакви изменения вече.

А даже и да можехме, от СДВР не биха го допуснали.

В името на това, шествието ни да бъде красиво, в унисон с малката ни Красавица,заради което то се случва, нека просто се порадваме на успеха после горе на НИМ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре да ви подсетя да носите и тиксо за А4 плакатчетата :moon: .

И още нещо - бъдете внимателни някой да не се възплозва от организациятани и да ни провокира или да се опита да се опита да се изказва политически.

Това би съсипало целия ни труд и опорочило благородната ни кауза.

Ако възникне нещо важно, ще бъде добавяно в заключената тема с инструкциите.

Темата вече е готова за заключване.

Нека тук не се случва нищо повече :hilezh: ! ЧАКА НИ НИМ, ЧАКА НИ СОФИЯ, ЧАКА НИ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!

ЧАКА НИ И НАШАТА МАЛКА БИБИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...