Jump to content

Recommended Posts

Здравейте и честита Коледа на всички. Късмет, здраве и щастие.

Честита нова версия на форума. :dance:

Може да пишете тук ако забелязвате някакви проблеми. Другата седмица ще започнем да инсталираме БГ локализация, тапаталк, видео вмъкване, кредор и т.н

1. Форумът ще работи бавно днес и утре

2. Не се учудвайте, че личните ви съобщения са 0 или по-малко :) Конвертират се в момента и именно това бави малко работата на форума.

Адрес на коментара
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз си мисля че ще има избор ... но в край на сметка малко разнообразие ще дойде добре...

Може да пишете тук ако забелязвате някакви проблеми.

май бутоните за рейтинг на постовете не работят ... поне аз не мога да ги използвам

аз съм +1 за новата визия изглежда много по-добре от скучния стар вид ...

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара

Просто ви е нов изгледа, ще свикнете .. има много готини неща тази версия. Изгледът е много по-разчупен и удобен, за 2-3 дни се свиква. И на мен Админ панела ми е странен за момента. .. както и да е .. наздраве и весела коледа, форума в Понеделник ще го борим

Пишете за проблеми .. недейте да спамите, че преди ви било по-добре на черно-белия телевизор

аз си мисля че ще има избор ... но в край на сметка малко разнообразие ще дойде добре...

май бутоните за рейтинг на постовете не работят ... поне аз не мога да ги използвам

аз съм +1 за новата визия изглежда много по-добре от скучния стар вид ...

Да, някаква настройка е

нали скина НЕМА да е тоя , който е в момента? :dance::)

Ще добавим още няколко скина

Адрес на коментара

Обикновенно новата версия има много по- големи възможности,което е доста по важно от скина, а скина винаги може да се смени.

Както каза колегата HITMAN, има още работа.

Адрес на коментара

Присъединявам се към незапленените от новия облик, но явно това няма значение. Има проблем с личните съобщения :

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Адрес на коментара

Като външен вид стария ми харесваше повече, този виждам има доста повече екстри което е голям плюс. Имам един въпрос: това лого горе :"IPBoard" няма ли как да се разкара и да се сложи логото на АКБ

Адрес на коментара

ами като трябва да се пише на BG каде е опцията за смяна на езика защото всичко във форума е на англииски

стария вид е по добър излизаха направо най-новите коментари и теми а ся немога да намеря нищо май ми се струва че мн ще намалеят посетителите дано не е така

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !!!

Адрес на коментара

ами като трябва да се пише на BG каде е опцията за смяна на езика защото всичко във форума е на англииски

Прочети първия пост.

Иначе тово нещо вече май няма да е ограничение.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=10699

Адрес на коментара

ами като трябва да се пише на BG каде е опцията за смяна на езика защото всичко във форума е на англииски

стария вид е по добър излизаха направо най-новите коментари и теми а ся немога да намеря нищо май ми се струва че мн ще намалеят посетителите дано не е така

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !!!

БГ няма още .. писал съм в първото мнение.

http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=search&do=new_posts&search_app=forums - горе дясно

Адрес на коментара

Като външен вид стария ми харесваше повече, този виждам има доста повече екстри което е голям плюс. Имам един въпрос: това лого горе :"IPBoard" няма ли как да се разкара и да се сложи логото на АКБ

и това ще стане

Адрес на коментара

Не може да се променя информацията на профила, например интересите и какво кола караш. Казва че максималния брой символи е достигнат дори и да сложена една буква и въпреки това не може да съхрани нововъведената информация.

Адрес на коментара

Весело посрещане на Коледа :) - добре изглежда новата версия на форума :) . Засега забелязвам, че не винаги препраща към новите мнения в темата, а направо към първото мнение.

Адрес на коментара

Има проблем с личните съобщения :

Да, в момента съм махнал истинския файл на съобщенията.

Конвертвам ги, утре ще гледам да ги върна

Личните няма да бъдат налични поне до утре .. над 10 часа се конвертираха последният път

Адрес на коментара

Весели празници :respekt:

форума прилича на сграда в строеж на скеле в момента ... скина е ясно че е супер олигофренски , не съм влизал с телефон още да видя как ще изглеждат нещата там. Ще пиша като проверя.

Адрес на коментара

Оправете INDEX линка да е към http://audibg.com/forum/index.php понеже сега като искара съобщение за грешка линка е към http://audibg.com/index.php който не съществува.

Относно визията, от която всички недоволстват, оставете админите да поработят както казаха и през другата седмица пък ще видим :hilezh:

Да ни е честита новата версия :respekt:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...