Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Искам да похваля и тук сервиза на Никси и Мишо в Герман. Занимават се с коли на VAG-групата и са по-известни в VW-клуба, раздел "Препоръчвани сервизи". Поддържам предимно при тях и двете си коли, като досега не съм имал оплаквания от работа, цени или части (а аз принципно съм мрънкало).

Силно препоръчвам сервиза на всички, които търсят добър майстор и внимателно отношение към автомобила.

В случай че темата от VW-клуба не се отваря, копирам заглавния текст тук:

КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - niksi и Мишо

Текущи и основни ремонти на VW, Seat, Audi и Skoda.

VAG-COM "диагностика"

Смяна на съединители, радиаторче на парно, ремонт на клапи

Чистене дюзи

1. Парно и Охладителна система - смяна на радиаторче на парно, ремонт на клапи и жила за парно, смяна на охладителни радиатори, 100% гарантирано отстраняване на всякакъв вид проблеми свързани с отоплението на вашия автомобил.

2. Трансмисия - смяна на съединител, скорости

3. Ходова част и окачване - смяна амортисьори, лагери, маншони, карета, полуоски, шарнири, втулки и носачи, тампони макферсон, накрайници, пружини и др.

4. Спирачна система - смяна накладки, спирачни дискове, барабани, спирачни помпи и цилиндри, жила ръчна спирачка, датчици за АБС.

5. Двигател - смяна ангренажен ремък, термостат, водна помпа, свещи и др. Смяна гарнитура на глава, гумички на клапани.

6. Други - смяна масло, филтри, ремъци, жила съединител/километраж, бензинова помпа и т.н и т.н.

7. Монтаж аларми - хубави български аларми с 2 год. гаранция

8. Монтаж ДРЛ, ТАП и т.н. лигавщини

9. Диагностика ДВГ, инжекции, и т.н.

10. Диагностика и ремонт и настройка на карбуратори

11. Ремонт стартери и алтернатори /вкл. New Beatle и Passat, Audi 2.5 TDI / - лагери, четки, ротори,

12. Ултразвуково почистване на дюзи.

13. Монтаж касетофони, евробукси и т.н.

Намирамe се в Герман.

Тел за контакти по точки от 1 до 6 - 0888 51 41 33 Ники

Тел за контакти по точки от 7 до 13, както и с каквито и да е проблеми със електро, жици и кабели - 0886 99 75 75 Мишо

Имаме налични бройки ДРЛ и turnminator.

И накрая искам да споделя следното - има случай в които, нито аз, нито Мишо може да отговори, не го правим защото "ей така разбираш ли нека си звъни някой". Така че като не отговорим, пробвайте пак след определено време, а не след 1 минута например.

Също така не е много удачно звънене преди 9.30 и след 23.00 особено в Събота и Неделя. Когато е нещо спешно - ДА може, но за щяло и нещяло не е много приятно.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся някакво каквото и да било мнение за ”ХРИСТОВ-93” ЕООД в Пловдив на Карловско Шосе.

Утре сутринта отивам да гледам една А3-ка в с.Труд и мой приятел ще ми запази час в този сервиз (познавал шефа).

Аз ще огледам на първо четене, ама да знам как са там хората. И дерат ли кожи или...

Отговорите до края на вечерта ще ме устройват, утре ще е вече късно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за"Христов-93",но мога да ти кажа къде да не ходиш в "ауто унион" на бул."Цариградско шосе"много некъдърни и неграмотни хора,а на всичкото отгоре и нагли!!!!!само за :hilezh: са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za vsichki ot oblast blagoevgrad,a i izvan neq trqbva da znaete,che serviza na IPS OOD(VAG)Blagoevgrad sa mnogo dobri.diagnostika na DVG-otlichen.hodova chast(Ico)-otlichen.elektronika-otlichen.i cenite sa mn priemlivi.izlizami po-evtino da se vdigna ot sofiq i da otremontiram kolata tam ot kolkoto tuk v stolicata.

USPEH

Редактирано от lazar_u
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да препоръчам и аз един сервиз - ММ автосервиз на адрес ул. Асен Найденов 9 близо до ресторант Феите в София.

Горещо препоръчвам сервиза и особена благодарност към колегата "victorhdrobo" който обърна вснимание на всичките ми прищевки.

Слагах си парктроник там + няколко пипкави ремонта по колата (интериор) на които повечето майстори не обръщат внимание.

Много съм доволен от всичко, като започнем от отношение и минем през качество на услугите и стигнем до цените.

Със сигурност ще ги посещавам пак.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"victorhdrobo" там ли работи? Доколкото знам много ги изпипва нещата, които прави.

Питам щото ми е на 2 минути от нас и би станал място, в който да си сервизирам бъдещата кола :respekt:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ви помоля да ми препоръчате надежден сервиз, в който могат да прегледат обстойно едно ауди а3 99г 1.8 бензин 125 коня, което възнамерявам да купя. Основно ходовата част ме интересува да я прегледат. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za vsichki ot oblast blagoevgrad,a i izvan neq trqbva da znaete,che serviza na IPS OOD(VAG)Blagoevgrad sa mnogo dobri.diagnostika na DVG-otlichen.hodova chast(Ico)-otlichen.elektronika-otlichen.i cenite sa mn priemlivi.izlizami po-evtino da se vdigna ot sofiq i da otremontiram kolata tam ot kolkoto tuk v stolicata.

USPEH

Колега защо си се набутал с 430лв. в друг сервиз, след като знаеш този прекрасен сервиз? И си заслужава да ходиш до Благоевград? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"victorhdrobo" там ли работи? Доколкото знам много ги изпипва нещата, които прави.

Питам щото ми е на 2 минути от нас и би станал място, в който да си сервизирам бъдещата кола ;)

да колега там е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колега защо си се набутал с 430лв. в друг сервиз, след като знаеш този прекрасен сервиз? И си заслужава да ходиш до Благоевград? :rolleyes:

Tova shte mi e za urok :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз ЕЛИТ АУТО бившият сервиз на Фиат на гара Искър ,разполага с тенекеджийно,бояджийно,монтьорно, доверен сервиз на Бул Инс и ДЗИ. За всички от форума 10 % отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Аз повече чета тук отколкото пиша,но сега имам повод.

Наложи ми се доста сериозен ремонт,и вместо да отида в някои известен сервиз се доверих на приятел и колата е при човек който си има два гаража пред блока и работи само с познати и препоръки.

Ще изброя какво се прави по колата с цени и бих помолил за мнение как ви се струва.Колада е Ауди А4 1.8 - 95 г - ADR

Да поясня че човека се ангажира с търсенето и пазаренето (в двата смисъла) на частите като представя разбира се и документ след това.

Части:

- Сегменти (Мале)

- Гумички на клапани

- Биелни лагери

- Болтове глава

- Верига (валове на клапани)

- Гарнитури,глава,картер,капак,колектори(смукателни и изпускателни)

- Ангренажен ремък +всички други ремъци

- Семеринги на всички валове

- Маркуч хидравлика(ниско налягане)

- Маркуч водно съединение(не съм сигурен кой)

- Тройник охладителна система(намира се отзад на блока)

- Свещи (някакви японски)

- Шлайф глава

- Масло Castrol Magnatec 10W-40 - 4л.

- Маслен филтър

- Една от ролките (не съм сигурен коя)

Части: 700 лв

Труд - 520 лв. Който включва смяна напасване на всички горепосочени части,закупуване на самите части и т.н

Тотал: 1220 лв

Бих бил благодарен за мнение относно цените както за части така и за труд.

Има възможност дори да съм забравил някоя част тъй като списъка не е в мен.

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да препоръчам един сервиз във Варна.

Намира се в уличката срещу сградата на район Приморски.

Занимават се с аларми, имобилайзери, ключове и компютърна диагностика на всички автомобили(проблеми с обороти и т.н).

Оправиха кашите, които Цоков бяха забъркали на една а4-ка. :hilezh:

Иван търсите.

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви препоръчам един гумаджия. Особено на колегите от Люлин. /понеже им е близко/

Момчето работи много съвестно. Това, което ми направи впечателние бяха няколко неща.

1. Едната гума се нуждаеше от 100грама тежести. Човека я свали от баланс машината и я превъртя по джантата за да се получи по-добър баланс. След това се оказа, че са необходими само 30грама. Това до сега не ми се беше случвало някой да го направи. Лепят майсторите противотежести и не им дреме .. 100, 150 .. колкото покаже на първо четене баланс-машината.

2. Преди да залепи тежестите почистваше мястото по джантата, което пък абсолютно никой не прави /или поне на мен не ми се е случвало/

3. Покани ме вътре в работилницата, за да наблюдавам как се монтират гумите на джантите и как се балансират гумите.

4. Не забрави да притегне на ръка всички болтове преди да сложи капачките на джантите.

5. Зимните ми гуми, заедно с джантите бяха измити, подсушени и прибрани в найлонови пликове.

6. Имаше налични метални вентили, за които обиколих преди това половин София и в нито една друга гумаджииница нямаха.

7. Освен това, дори в това дъждовно време, работеше с усмивка.

Та затова съм много доволен и си позволявам да ви го препоръчам.

Гумаджииницата се намира на гърба на 621 блок в Люлин 6.

Работи от 8.30 до 18.30 всеки делничен ден + събота от 9.30 до 15.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумаджииницата се намира на гърба на 621 блок в Люлин 6.

Работи от 8.30 до 18.30 всеки делничен ден + събота от 9.30 до 15.

полезна информация - мерси колега

наистина на много малко места ги правят тези неща !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви препоръчам един гумаджия. Особено на колегите от Люлин. /понеже им е близко/

Момчето работи много съвестно. Това, което ми направи впечателние бяха няколко неща.

.....

А като цени как ти се стори, колега ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като цени как ти се стори, колега ?

Монтаж на гума на джанта, баланс на гума, монтаж на колата, демонтаж на джанта - 9лв/гума

Метални вентили + монтаж - 6лв/бр

Допълнителни балансни тежести - общо 10лв.

общо всичко - 4*9+4*6+10 = 70лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтаж на гума на джанта, баланс на гума, монтаж на колата, демонтаж на джанта - 9лв/гума

Метални вентили + монтаж - 6лв/бр

Допълнителни балансни тежести - общо 10лв.

общо всичко - 4*9+4*6+10 = 70лв

епа да си казал,че ти требва такъв гумаджия бре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа да си казал,че ти требва такъв гумаджия бре :lol:

Да Ачката е клубния гумаджия :blowkiss: вчера най-накрая го посетих и останах много доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой се интересува и има проблем с колата пишете.Ще се старая да ви отговарям!

Колеги, търсете ме на опоменатия телефон,няма проблеми,отговарям на всеки и помагам с каквото мога!Работя всеки ден.

0898711674

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1 глас за "Марио Ауто" в Горубляне.

Бързо,качествено и коректно обслужване(много важно нещо в сервизната дейност!)

Пожелавам на Виктор и Стефчо ползотворна и успешна година :)

The Best :)

http://www.mario-auto.com/

И от мен само добри отзиви за Марио Ауто. Ходих за диагностика и смяна на накрайници. Колата вече не тропа и не скърца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...