Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гарнитурки за всмукателен колектор и EGR, каква е цената за AFN (WAUZZZ8DZVA110092).

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега. Интересува ме цена за оригинални ремъци и ролки за А6 4B-C5 Avant 2002 г. Номера на рамата е WAUZZZ4B93N018479. Двигател 1.9 TDI 131hp. AVF. Освен това ми трябват гарниура на глава и термостат, масло, антифриз и водна помпа, маслен, въздушен, горивен както и филтъра на купето. Благодаря предварително

Редактирано от katsi86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече мога да кажа, че има сервиз, с който съм пряко свързан.

За всички закупили масло и филтри от мен предлагам безплатната им смяна и зануляване на сервизния интервал.

Разбира се качеството на услугата ще бъде перфектно. За Ваше спокойствие казвам, че няма проблем да стоите при автомобила си и да съблюдавате процеса, даже за мен е по-добре защото ще се сигурни и спокойни какво и как се влага в автомобила.

Привет,

Закупих колата преди 10 дни и ще трябва да се смени маслото с това което препоръча в другия форум / 5W 30/, ще е нужна 5л + 1л.

При смяната на масло, ще сменя всичките филтри + хидравлична течност и спирачна течност (просто за всеки случай), защото нямам идея какво е подменяно и какво не.

Можеш ли да ми препоръчаш сервиз, където да погледнат защо ми светят ABS и EPS, дали е от датчика зад волана и ако е от него, направо да се поръчва.

Мерси предварително!

Редактирано от Gr.Nikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, отговорил съм ти на ЛС. :)

Само забравих да ри напиша, че смяната на масло и филтри ще ти е безплатна.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А3 1.9 ТДИ 130 коня ( ASZ) 2000г.
номер на рама : WAUZZZ8LZ1A038491
Оригинални тампони за стабилизираща щанга с планки които ги придържат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Бих искал и аз да споделя възхищението си от страхотната работа, която свършиха Raino и екипа му в сервиза по колата ми.

 

Имаше наистина доста работа по колата, но сега по отношение на стабилност на пътя, маневреност, пъргавост, комфорт на возене - колата е като нова! :zustimm:

 

Безкрайни благодарности за изключителния професионализъм, коректност, експедитивност, желание нещата да станат както трябва, и не на последно място - за съветите, без които цената за ремонта щеше да е доста по-изразена в положителна посока :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

колата е Audi A3 1.9 TDI 90hp - 1996г. Трябват ми цени за:

- ангренажен ремък
- пистов ремък
- ролки
- водна помпа
- маслен филтър
- горивен филтър

- въздушен филтър
- филтър купе
- масло 10w40 - 5л

Рамата е:
WAUZZZ8LZVA038032

Редактирано от Livestock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Интересува ме цена за маховик, феродов и притискателен диск както и лагер за A6 C5 AVF-мотор, WAUZZZ4B93N018479-рама.131 к.с. 6-ск. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един положителен отзив за Райно и екипа му: много гъвкави, прилежно работещи, внимателно обясняват и преглеждат обстойно всички детайли!

 

Евала, имате нов клиент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно един от малкото професионалисти не само във форума...

Поздрави и ти благодаря за бързата реакция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Приятел ме помоли да попитам за цената на следната част. Колата е audi a6 2,7tdi 2007г. quattro.Рама - WAUZZZ4F96N173850.Ако от снимката не става ясно , това е някаква планка с тампони , която държи ауспусите за купето.8327639n.jpg

Редактирано от iovkom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi accessories care :)

628a295edcaffeff.jpg

Здравей,

 

Аз да попитам може ли да споделиш за какво са всички тези препарати и на какви цени са съответно, че не разбирам всички по символите на етикетите и цена и видове на ароматизаторите? :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :)

Първият от ляво на дясно е спрей, придаващ много лек гланц и прикрива драскотините по пластмасите. Аз го ползвам за правете в интериора. 19лв. ( препоръчвам)

Вторият е за джанти, напръскват се и след 2 мин. се отмива. Уникално действие има, няма и нужда от търкане с гъба. Самият препарат е с вакса и джантите придобиват блясък. 25лв. ( силно препоръчвам)

Следващият е вакса, която се нанася на ръка като се измие колата. При следващо миене мръсотията пада само с водоструйка, колата стои и на капчици.С едно шишенце се маже цялата кола 4-5 пъти, а едно намазване трае 10тина мивки. 22лв.( силно препоръчвам)

Четвъртият е полир за стъкла, не ме изкефи нещо. 9лв., ( не препоръчвам)

Петият с нарисувана гъба го дават за почистване на целия автомобил. Аз чистя пластмасите с него, особено за по-грапавите е жесток . 25лв. ( силно препоръчвам)

6тият е мляко за подхранване на кожа Много е хубав, прави кожата матова, 22лв. Той обаче със сигурност трябва да се комбинира с някой от почистващите. Единият от тях е този до него, става за всичко - 17лв.

Plastic care, последният го дават за освежаване на пластмасите, лично аз смятам че е излишен - 18лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да си сваля всички копчета и да си ги боядисам.има ли подходящ спреи от тези или ако някои знае точно номера на черния цвят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...