Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Валеото го взех от мой човек от който взимам частите.В софия му е магазина на опълченска мисла че.Аз в магазина не съм ходил.Ако те интересува ще попитам къде се намира.От Валеото съм доволен, но го ползвам от месец.За по-дълго незнам как ще е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, gamzoff написа:

В autopoint.bg има стига да не се счита за реклама разбира се. Дано съм пологнал

Sent from my iPhone using Tapatalk

И аз взех от там преди 2 седмици. 18-19 лв за двете (за Б7-ца) пък ще видя колко време ще изкарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Marto7777 написа:

Валеото го взех от мой човек от който взимам частите.В софия му е магазина на опълченска мисла че.Аз в магазина не съм ходил.Ако те интересува ще попитам къде се намира.От Валеото съм доволен, но го ползвам от месец.За по-дълго незнам как ще е

Дай ако може някакъв ориентир, че ми писна от смотани чистачки на "великото" Ауди. Накрая ще заваря куки на рамената и да се приключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autopoint.bg/index.php/chistachki/чистачки-за-ауди-а4-и-а6-detail.html Какво мислите за тези чистачки или споделете коя марка използвате и от къде ги взимате :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Последните няколко мнения са се за чистачки.Отделно за Б6 и б7 са различни

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях карал колата 10тина дни. Днес запалих и потеглих и след 200-300м. лампата на чека взе да мига. Мига 10тина пъти и угасна. Продължих си и повече не светна.

Ко щи рИче това? :)

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Бош чистачки уж истински, вече с ана 8 месеца и замазват а освен това започнаха и да скърцат. Не съм доволен от тях. Нахвалиха ми некви Сумитомо и Валео.

Редактирано от NITRO1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми липсват добрите стари Champion-ки на Форда, това Бош и Валео не ми ги хвалете....а като се сетя за цената и ме боли.За тази цена трябва 2г. и повече да чистят без проблем, а те започват да подскачат преди да направят година.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са оригинални и само шофьорската подскача при движение от долу на горе, и при теб ли е така.

С безраменни съм и стъклото ми е сменяно по щета.

Та се чудя от какво е чистачки, криво рамо или криво стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих Валео аз. Надявам се да си заслужат 50те кинта... и най-вече да не ги откраднат пак :steinigung:

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, asenovb написа:

Моите са оригинални и само шофьорската подскача при движение от долу на горе, и при теб ли е така.

С безраменни съм и стъклото ми е сменяно по щета.

Та се чудя от какво е чистачки, криво рамо или криво стъкло.

рамото,при отслабна пружина или клиясали нитове в чупещата част откъм остта се получава така,перото трябва да е перпендикулярно на стъклото и при движение да  не се усуква чистачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са оригинални и само шофьорската подскача при движение от долу на горе, и при теб ли е така.

С безраменни съм и стъклото ми е сменяно по щета.

Та се чудя от какво е чистачки, криво рамо или криво стъкло.

Подскача, но не винаги.И аз вече се съмнявам в стъкло или рамо.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От скоро имам B6 1,9 комби 2003-та година и имам чувството, че не ми работят реотаните на задното стъкло. Когато натисна копчето то си светва и седи така доста време. Покрай реотаните побелява/запотява, но стъклото не се изчиства. Страничните огледала също седят в капки. Предишната ми кола беше B5 и нямах такива проблеми с видимостта в огледалата и задното стъкло. От къде да започна да търся проблема?

 

Редактирано от Aardvark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали идват 12В до самите реотани на задното стъкло, когато е натиснат бутона за подгрева - може да има прекъснат кабел в маншона на 5-тата врата.

 

Относно подгрева на страничните огледала - трябва да се провери дали самите стъкла са с реотани, дали не са изгорели и т.н. Т.е. трябва да се свали стъклото на огледалото (на щипки е) и да се провери. Също така над определена температура подгрева на огледалата не се включва.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох теми за проблема със страничните огледала и стигнах до извода, че това с външната температура не важи. Би трябвало да си работят винаги когато е натиснато копчето за задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че не еавтоматично това за (B7)

Натискам копчето за подгрев на задния прозорец и тогава тръгват да греят огледалата.

След като се затоплатя те или задния прозорец до някаква температура,автоматично се изключва погрева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за тях, вече 50 000км. ги карам на газ и няма грижи, скоро ще ги сменя превантивно.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...