Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

На 4.10.2016 г. at 16:11, mishleto написа:


 ЧЕ 1.9тди има със 6 скорости още при Б6 :) така че няма начин да няма при Б7 

 

Колега ако ще ме поправяш ще трябва малко повече да върнеш постовете, за да вникнеш в темата и да не се чудиш защо задавам въпроса си, който ти си цитирал! И това, че е имало в предния модел 1.9тди с 6 скорости изобщо не задължава производителя да произвежда следващия модел със същата конфигурация!
В два  сайта за спецификации  пише, че Ауди А4 1.9тди 131к.с и 6 скорости . се е произвеждал от 2001г. до 2004г. , а имено Б6......

Но това можеш и сам да го провериш!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 Някой сменял ли е предно окачване с такова за 320-350 лева комплекта?Имам 2-3 носача за смяна и се чудя дали да не сложа такова,но пък ми изглежда подозрително евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам лявото е все още оригиналното,дяснната страна и смених двата горни и тампона на долния и пак са тръгали,не можаха да изкарат и две години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Nikieva написа:

 Някой сменял ли е предно окачване с такова за 320-350 лева комплекта?Имам 2-3 носача за смяна и се чудя дали да не сложа такова,но пък ми изглежда подозрително евтино.

С такъв боклук едвам изкарах 15 хил. Ама съм малко мазохист и сложих рециклирано, та ще видим след няколко месеца как ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш евтините прибираш си здравите оригинални и след максимум 2 месеца започваш пак да ги връщаш един по един забавен филм играл съм го?

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай RNS-E,има теми за това.

Относно носачите-или хубави кокали на Лемфьордер/смяна само на разбитите/,или рециклаж в Казанлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой използвал ли е услугата на Дунев за отпушване на запушен радиатор на парното : 

 

http://www.dunevmotorsport-r21.com/pochistvane-na-radiatorcheta-na-parno/

 

Има ли файда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, DimitarBT said:

а накой да знае от къде мога да се сдобия със скобите за вадене на това чудо?

 

https://www.olx.bg/ad/scheki-plastini-klyuchove-za-izvazhdane-na-radio-ID5Eaco.html#010c33d92b

 

За 1 ден са при теб. Пазарувал съм от човека доста неща, точен е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да каже как мога да изкарам на FIS-a показание за разход на 100км.На мен ми показва само колко км мога да измина с горивото,което е в резервоара(260км например),а видях че в някои Б6-ци показва 9,6/100 например.Може ли да се промени? Б6 2001-а седан АЛТ. Нямам копченца на лоста за чистачките.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, DimitarBT написа:

а накой да знае от къде мога да се сдобия със скобите за вадене на това чудо?

Аз ги взимам от тук   http://tpetrov.com/search.php?prod=Скоби+за+автомобилно+CD+и+касетофон+VW+AUDI 3.90лв. за два бр.С две не може да минеш защото като ги вкараш се заключват,трябват 4бр.Моята е RNS-D,но като си търсех скоби не намерих изображение как точно изглеждат,намерих само как изглеждат за RNS-E и поръчах тези от линка,станаха перфектно.Само за информация работят с три куриерски фирми с Лео Еспрес ми ги донесоха до вратата за 3лв и стотинки,докато с Еконта ми искаха близо 7лв. и то до офис,те скобите 4 бр. са 7.80лв.Да не подведа някой на RNS-E не съм ги пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, krolp написа:

Моля някой да каже как мога да изкарам на FIS-a показание за разход на 100км.На мен ми показва само колко км мога да измина с горивото,което е в резервоара(260км например),а видях че в някои Б6-ци показва 9,6/100 например.Може ли да се промени? Б6 2001-а седан АЛТ. Нямам копченца на лоста за чистачките.Благодаря.

Трябва да си смениш лостчето за чистачките с такова, което има бутони за борд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, hranow написа:

Колеги, някой използвал ли е услугата на Дунев за отпушване на запушен радиатор на парното : 

 

http://www.dunevmotorsport-r21.com/pochistvane-na-radiatorcheta-na-parno/

 

Има ли файда?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда обещаващо,дали работи или е по-добре да се смени радиаторчето.И моето парно духа едва-едва.Споделете опит.

4 hours ago, hranow said:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.10.2016 г. at 15:09, DimitarBT написа:

Някой знае ли буксата от simphony-то ще стане ли на rns-e?Нещо не мога да се оправя с тая търсачка....

То не е само буксата различна,и преход антенни букси трябва да си набавиш.

321155_x800.jpg

 

не си споменал за какво simphony става въпрос,но  аудио буксата  ако ти е такава няма нужда от смяната и

RNSEAdaptorConnector-vi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да питам нещо.

Оня ден тръгнах да свалям задните седалки на колата, да товаря един килим.

Задна лява седалка пада без проблем, когато дръпна дръжката горе, обаче задна дясна + подлакътника не искат.

Сякаш щората на багажника е закачена за тях ... Как, по дяволите, се сваля задна дясна седалка и щората на Б6 комби?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, royce написа:

Я и аз да питам нещо.

Оня ден тръгнах да свалям задните седалки на колата, да товаря един килим.

Задна лява седалка пада без проблем, когато дръпна дръжката горе, обаче задна дясна + подлакътника не искат.

Сякаш щората на багажника е закачена за тях ... Как, по дяволите, се сваля задна дясна седалка и щората на Б6 комби?

мисля,че щората е на шлици,дърпаш от задна дясна врата навън и излиза...тогава седалката пада...

Symphony-то е с чейнджър и касетка.Не е такава буксата.....по-скоро са като тези четирите на другия край на тази квадратната букса....

Редактирано от DimitarBT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пасата мрежат има щифт който трбва да се освободи ама си има дръжка която се вижда.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, royce said:

Я и аз да питам нещо.

Оня ден тръгнах да свалям задните седалки на колата, да товаря един килим.

Задна лява седалка пада без проблем, когато дръпна дръжката горе, обаче задна дясна + подлакътника не искат.

Сякаш щората на багажника е закачена за тях ... Как, по дяволите, се сваля задна дясна седалка и щората на Б6 комби?

 

Дясната пада заедно с щората, като трябва да дърпаш здраво, че е доста тежка. И както колегата по-горе е писал - първо трябва да е паднала лявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...