Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Сега го тествах, верно е за халогените, а аз се чудех що един път светват, един път не, ама нали постоянно го ръчках в движение да видя дали ще стане нещо и явно един път съм го оставял на 0, един път на 1...Мерси tonko2.0t. Остава да реша нещата с дневните светлини и да си намеря подлакътник, май от всички екстри за модела само него го нямам ( е и люк-а де, ама там няма как вече...) Чак ми е странно как може да си накачулиш всички екстри и да отсвириш подлакътника...

Редактирано от GRUEL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А светело ли е преди?

нз така я купих колата но гледам на един приятел същия го има същата е колата и свети нз моя защо не свети имали отделен кабел за подсветка и какъв трябва да е
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам следния дразнещ проблем при B6 131 AVF - двигателя се дави при палене. Странното е че го прави само през зимния сезон и не е постоянно. От 3-4 паления, 1 или 2 ще са малко по-трудни. Давенето е като въздух в системата - тоест като завъртя ключа отива на 300 оборота, дави се за 1-2 секунди и после рязко качва на 850-900 оборота. Друг път пък пали от раз, без да се замисля. Прави го на студен и топъл двигател, без значение наклона на колата - вдигната предница или не. Ваг-ком не показва никакви грешки. Акумулатора е нов, подгревните свещи са сменени, филтрите също, тандем помпата не тече, сменени са гумичките на дюзите преди около 3 години. 

 

Миналата зима пак го имаше - от Ноември до Март-Април, след това изчезва и тази година пак. 

 

Какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е свързан както трябва...на дисплея показва ли ти станцията?

това е че имам две грешки някъкав сенсор и крушка сигурно показва ама от тези грешки немога да видя
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е че нз кои кабел къде трябва да е сложениса си буксите и гледам дали няма някои висящ кабел да стои но няма или трябва дасе разменят сигуно

Имали някои схема на кабелите как трябва даса сложени в конекторите задаги проследя дали са така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самото радио трябва да има стикер с подредбата на кабелите, ако го няма или е скъсан с модела в гугъл ще намериш подредбата, запряташ ръкавите с един мултицет и действаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж...отзад трябва да имаш три букси една над друга ...ако имаш нави и телефон като погледнеш вдясно трябва да има и една червена.Ако нямаш всичките, и по-конкретно черната 20 пинова,да знаеш ,че е от това.

 Мен ме интересува,дали има някой с хоръс+мултиволан+блутуд и да мове да вади тел указател на фиса?

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има за нави и телефон отких я защото по едно време CDто показваше Phone и нз какво беше тва включвашесе телефон а аз нямам тел в колата смисъл всичко си има брс тела от там имам една черна букса отгоре нея друга червена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Мен ме интересува,дали има някой с хоръс+мултиволан+блутуд и да мове да вади тел указател на фиса?

Не знам какво е хоръс но на мен ми вади имената от телефона на малкия дисплей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоръс е Chorus...и при мен показва кой ми звъни име и номер,питам дали ти вади указател и да можеш да избереш номер на който да набереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съм вързал телефона при натискане на левия бутон на волана(mode) на малкия дисплей ми излизат имената от телефона и си ги скролвам нагоре-надолу по списъка но не мога да ги набера - натискам десния бутон и започва да ми говори на немски каката и съм до там

Редактирано от Хаджидобрев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съм вързал телефона при натискане на левия бутон на волана(mode) на малкия дисплей ми излизат имената от телефона и си ги скролвам нагоре-надолу по списъка но не мога да ги набера - натискам десния бутон и започва да ми говори на немски каката и съм до там

Набираш избраният номер като натиснеш скролчето надолу. Подчертавам натиснеш. Поне при мен е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още довечера ще пробвам колега Йонов - дано да става :-)))

А музиката е Босе - ако това питаш Никиева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съм вързал телефона при натискане на левия бутон на волана(mode) на малкия дисплей ми излизат имената от телефона и си ги скролвам нагоре-надолу по списъка но не мога да ги набера - натискам десния бутон и започва да ми говори на немски каката и съм до там

Набираш като натискаш веднъж същият бутон с който скролваш. Двойното му натискане прекратява разговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж кави са буксите отзад стана ми интересно нямаго кабела за подсветката би трябвало да е оранжев но нз къде е някои можели дами каже как даго намеря от къде да тръгна дахо търся

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

post-99211-0-71254900-1453996268_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...