Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Според мен от двата уреда по вярно показва "пръчката"!!!

Освен ако по някаква причина щеката не влиза до там докъдето трябва да влиза по принцип!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колега ръчката има една позиция назад която го изключва  - да не би понякога да си я буташ назад и затова да не ти работи ....  

да разбира се махам я от позиция off и на моменти работи на моменти не ! на ваг кома никакви грешки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да разбира се махам я от позиция off и на моменти работи на моменти не ! на ваг кома никакви грешки :(

Сигурен ли си че ръчката я щтракна хубаво във модула на волана ? Да не би да се мести и да работи чат пат затова ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

не разбирам изобщо от размерите на джанти, освен цолажа и калкулаторите нищо не ми говорят,

въпроса ми е ще станат ли тези джанти (17"5х112 / 66,6 / ЕТ37 / 7J)

на Б6.

И каква ще е разликата спрямо сегашните ми 17, 7.5J, ET 35 с гуми 235/45/17?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гума 235/45/17 няма да се събере на 7J джанта, максимума и е 225 като широчина.

 

http://www.tyresizecalculator.com/tyre-wheel-calculators/tyre-size-for-rim-size-width-calculator

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,някой има ли си на идея тръбичката за водата за задната чистачка на а4 б6 комби има ли снадки някъде или е от край до край ....

Че ми е скъсана в маншона и днес я залепих ,но ако има вариант да се смени без да се разглобява цялата кола ,бих я сменил :(

А другия проблем с отварянето на багажника при изключване на фаровете се е оправил сам :flehan: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,в момента съм със стандартно окачване 1ВА,искам да  сложа спортно като вариантите са оригинално с-лаин,h&r или Eibach.Споделете някой минавал ли е по този път,и кое е най-удачното в случая.Не искам да я свалям много може би около 30-35 мм максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели колко литра бензин остава в резервоара когато светне лампичката с предупреждението,че горивото е на привършване.Става въпрос за А4 Б6 2001-а седан 2.0 ALT. По спомен резервоара събира 70л. гориво.Интересува ме колко е резервата след като светне индикацията.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5336e6519126fb6d10dcc2201b2d5ac2.jpg

Какво е това на километража под нулата, където е като лампичка

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от sseexxyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели колко литра бензин остава в резервоара когато светне лампичката с предупреждението,че горивото е на привършване.Става въпрос за А4 Б6 2001-а седан 2.0 ALT. По спомен резервоара събира 70л. гориво.Интересува ме колко е резервата след като светне индикацията.Благодаря

Лампата светва при мен около оставащи 80км.А те се определят от средния разход на колата до момента!Така че веднъж може да са 8л.друг път 10л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

не разбирам изобщо от размерите на джанти, освен цолажа и калкулаторите нищо не ми говорят,

въпроса ми е ще станат ли тези джанти (17"5х112 / 66,6 / ЕТ37 / 7J)

на Б6.

И каква ще е разликата спрямо сегашните ми 17, 7.5J, ET 35 с гуми 235/45/17?

Цетралният отвор на джантата трябва да е 57.1 мм, за да станат. Това може да се коригира сравнително лесно с втулки. 

Пичове,в момента съм със стандартно окачване 1ВА,искам да  сложа спортно като вариантите са оригинално с-лаин,h&r или Eibach.Споделете някой минавал ли е по този път,и кое е най-удачното в случая.Не искам да я свалям много може би около 30-35 мм максимум.

Здравейте Колега!

 

Аз съм с регулируемо KW.Много съм доволен, За зимата вдигнах колата с 15мм. Вози много стегнато, не тръска и е доста стабилна в завоите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,в момента съм със стандартно окачване 1ВА,искам да  сложа спортно като вариантите са оригинално с-лаин,h&r или Eibach.Споделете някой минавал ли е по този път,и кое е най-удачното в случая.Не искам да я свалям много може би около 30-35 мм максимум.

аз сложих бюджетни койлове АP и съм много доволен засега ! Имам пълен комплект С-лайн окачване за продаване в перфектно състояние - ако  се интересуваш драсни едно съобщение ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ли А4 Б6 имат този сензор за ниво на маслото ? Питам, защото досега не ми е светвала никаква лампа, нито за проблем със сензора, нито за проблем с нивото на масло, но според пръчката ми все си нямам масло :D .... 

 

3517464869_bacfe663be.jpg

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми обясни как точно се включва темпомата понеже имам и сам пробвал да го включа но без успех и ако не може да се включи какъв може да е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстрани на лоста на темпомата има бутон SET,като го натиснеш при вече определената скорост се активира и ти излиза на ФИС-а лампата за темпомата.

От същия лост може да коригираш скоростта,с ''+''/увеличаваш/  и  ''-''/намаляш/.

Деактивирането става като чукнеш лоста напред/OFF/ или натиснеш спирачния педал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега натискъл съм и него но на таблото тая лампа не съм я виждъл да свети има ли отделен бушон за темпомата или нещо подобно да тарся причина а трябва ли да се движа с определена скорост за да се пусне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро машинката на съединителя да погледне - най-евтиното, с което може да започнеш. Не е повече от 20лв.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравийте! Искам да попитам има ли възможност за прекодиране на системата за изпращане/посрещане вместо да ми светват халогените да светва ксенона?

Поздрави! Ауди А4 Б7 с би ксенон

Редактирано от Rosen9449
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква е тая машинка на съединителя че не съм наясно и каде се намира

Намира се в горната част на педала на съединителя и отчита дали е натиснат или отпуснат. Трябва да махнеш кората над педалите за да я видиш. Иначе машинката лесно се смъква - завърташ на 90 градуса и пада. Има я по моргите на цена около 20лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...