Jump to content

Мнение за кола


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Тази кола ми хваща окото от няколко месеца насам и се чудя дали да не бия път до София да я огледам.

Наистина изглежда доста добре вътрешно и външно.

 https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11531313728963728&slink=cyjn2u

 

Някой случайно да е ходил на оглед? Ще се радвам да споделите мнение.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Напудрена като за продан :D 

Като за начало ще трябва да търсиш проблема с ръчната от къде идва. Дали е сензор, или нещо по сериозно. Ако ще ходиш да я гледаш, изкарай я някъде на магистрала и виж как се държи като управление. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е за накладките, че са за смяна, за ръчната по друг начин излиза алармата на дисплея.

 

Иначе колата изглежда добре на снимките. Но тази решетка не е ли след 2005 година само. И като идеш виж дали всички екстри от описанието отговарят на реалността, че май са отмятани е така "да има". Филтър за твърди частици, 4(5) врати........?

Редактирано от SECURITY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с правен фейс. Брони, фарове, капак, генерация, волан,  маската е с капачка за дистроник, който колата няма.

Все пак изглежда добре направена, но от снимки толкова, трябва да се види лично и да се чете на диагностика. Мисля, че се продава от доста време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари получаваш... кол със старите стопове, скоростен лост от десен волан, мулти копчетата на волана не са от хром пакета, фугата на жабката е достс голям, предполагам че лош монтаж. Кола с базова музика Becker... капака на къп холдера не се затваря или просто е сложен там свободно, само виж как седи. Жабката на дясната врата и тя седи отворена(има едни пластмасови крачета, които се чупят и почва да хлопа)

Абе с две думи, купуваш си една предница, два ауспуха и едни седалки на външен вид. Това е на първо четене.

81075a941b9bb324751e1c42d82ff5d8.jpg

 

Ето това е лост за ляв волан, и така трябва да са фугите на къп холдера и пепелника.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията, колеги !

 

Да то е ясно, че е напудрена. И аз видях таблото че има огромен удивителен, но мога да гадая само за какво е.

 

Попринцип цената е малко височка, и я гледам от 3-4 месеца никой не я е взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената, ако е читав екземпляр никак не е висока.
Наскоро се продадоха 2 читави и уникални 8ци на мои познати за 18,700 и другата за почти 20к лева.
Хубавото струва пари на тоя свят, деуг е въпроса кой колко е готов да плати за него :)
Успех с търсенето! Набързо превъртях пазара в момента, ще има да почакаш още :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не си представям как ще вземеш хубаво А8 на реални километри с пробег до 200к и да е под тази цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиостанциите в подредбата са много емоционално разхвърляни. Веселина и Вероника между Фреш и Сити.

Веселина и Вероника са две имена, които ме втрещяват, след като станаха известни в ефира.

Отделно воланът е тапициран скоро с еко кожа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, FSH said:

Отделно воланът е тапициран скоро с еко кожа.

 

Колега, как го разбра, че е претапициран. На мен си ми изглежда добре, та да знам за в бъдеще какво да гледам и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се е*авам, шевът ми се струва различен от оригиналния, конецът е снежно бял, което е абсурдно за кола дори на 40 000 км. Кожата не я коментирам. Ето един волан, в оригинално състояние.

36318.jpg

Редактирано от FSH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E много ясно, че не е перфектен, не съм го и казвал. Но си е в оригинален вид.

Въпросът беше, че онзи в обявата е претапициран.

След като сте видимо запознат, очаквам да кажете прав ли съм или не?

Редактирано от FSH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питам наистина от любопитство, понеже незнам какво да гледам за износването на кожен волан. Ясно е, че като започне да се лющи не е добре, ама преди това какво се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Претапициран е и то доста добре, но това е по-скоро плюс отколкото минус. Най-зле е когато е напръскан със спрей, защото ще ти лепне по ръцете и ще започне да се лющи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Но пък е тапициран с еко кожа (от тук я познавам), в което няма нищо хубаво. Даже съм почти сигурен, че е правено от един тапицер в Перник, а шевът е гаден и конецът е бял.

Лично мое незаангажиращо мнение. Благодаря за правото ми да имам такова, все пак. :hilezh:

Иначе за боята и спрея е така, две мнения няма. Особено като ги напече слънцето лятото.

преди 6 минути, SECURITY написа:

Ясно е, че като започне да се лющи не е добре, ама преди това какво се гледа.

Този няма форми, гладък е. По-старите имаха релеф и той пръв се изглаждаше и ставаха като маркуч.

В общи линии ако е наплескан с боя и филер, стои като маркуч. Понякога се виждат и следи от тампона.

Редактирано от FSH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.10.2019 г. at 18:16, SECURITY написа:

Това май е за накладките, че са за смяна, за ръчната по друг начин излиза алармата на дисплея.

Тц, не е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.11.2019 г. at 22:56, Mobile написа:

Как искаш да е кола на 16г?

Ми скраб.

Само да вметна че законите на физиката още никой не ги е отменил.

Има си умора на материала, стареене и т.н и т.д Да не говорим при високи скорости какво може да се случи с геометрията на колата.

Така че ако я продават по 40 стинки на кило за старо желязо я купувай, ако не за тези пари си взимаш ново на изплащанеили нещо по дребно от 2015г насам  и ще си много по-щастлив.

вЕрно? И какво става с геометрията, че ми стана интересно? И всичко преди 2015 е скраб, така ли? Батееее....

 

Човека пита за А8, ти сега му предложи нова Дачия.

 

А иначе по снимките не може много да се каже. Единствено, което знам със сигурност е, че хубави екземпляри изчезват бързо, не ги мотат с месеци. Върви и я виж, тествай и ако е твоята кола, купувай.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На човека му предлагам да НЕ си купува 16 годишна кола , защото крие изненади особено при високи скорости а Ауди и особено А8 предразполага.

И не, да не си купува Дачиа а пак Ауди  поне след 2014г. Може на изплащане може по-малка куб. ..варианти има.

Нещо думата "безопасност" гледам че за повечето хора е на второ място след цената а не трябва да е така.

Няма да влизам в темата за непредвидените ремонти и дъртите премиуми, че там става страшно.

 

И не Цецо, няма хубава кола на 16г която след месеци става 17г. Забрави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш 4 - 5 годишно Ауди не креи рискове?!?! Също така, че А8 е несигурна кола? 

 

Всеки кара каквото иска. Някой иска нова кола с малък мотор и разни цветни лампички и дисплеи, други, като колегата, искат лукс и пространство. Разберете, че не всички търсим едно и също. Като някой колега пита за 3 годишна А3-ка няма да му казвам колко е смотан и как една 10 годишна Ес класа е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mobile е акцентирал върху проблема при високи скорости. Същото което и аз имах предвид с първият си пост в тази тема. Прав е и има защо да го пише относно въпросният автомобил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една друга тема, запитах Mobilе, за геометрията на колата на more, че там ускоренията са брутални, а купето даже е от миналия век, но много тактично се направи на приятно разсеян...

Чули сме нещо за умора на метала (в този форум преди време беше споменавано...), звучало интелигентно, професионално, пък що да не го използваме и ние, ма тоз метал какъв е, пък кога се умаря, пък кога трябва да го оставим да си почине? Приказки от ЕЖК... както историята показа, с тези приказки и на биткоин пастори можем да се въобразим, а след месеци затишие да се хвалим гордо, че сме додрапали до 0...

Поддържайте си колите в кондиция, за да няма изненади и да не пишем после по форумите кое, колко ставало... получаваш толкова, колкото си заплатил за него. И 5 годишна А3-ка, да си купиш, може да е смазана от каране за сметка на никаква поддръжка, сигурност не ти добавя това, че е на по-малко години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...