Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Мойта е на въздух и бях намерил модул от олроуд за стотина лева. Появява се още една степен, но графиката лично на мен не ми харесва и затова се отказах. А и обикновено ползвам ауто и рядко лифт. Не е необходимо фейсово табло, това на снимката също не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли препоръчали от къде мога да си поръчам гумени оем стелки за шлепа. Вчера поръчах онлайн предни от сайта на дас ауто , както и течност за чистачки на ауди от 1л. Днес звъннах да видя кво става с поръчката и казаха че нямат и двете неща. Даже казаха че зимната течност вече не се произвеждала. 🙄😬

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля е за 4ф:

ORIGINAL AUDI CAR RUBBER AUDI A6 4F FRONT MATS SET 4F1061501 041

За 4г не съм търсил номер.

Около 40 евро вървят предните 2 от чужбината но около 30 евро гледам е доставката и не си струва за мен да поръчам от там. В порше предполагам имат налични, но пък знам че не работят с куриери и трябва да ходя до там а това не ме устройва.

В олх видях едни цял комплект 4 броя за 140 лв но ми се виждат скъпички за втора ръка.

А и в обявата пише че са за А6 2008-2017, което също ме озадачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може от ей тук https://shop.ahw-shop.de/audi-teile/a6/a6-c6-4f/zubehoer/fussmatten да си поръчаш и през ggbg.bg да си ги доставиш до бг за по-малко пари или направо с тяхната доставка, ако са близки. Малко са си цифра тия стелки :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, не се бях сетил за тия фирми за покупки. Не съм полвал такива до сега само съм чувал. Ше ги видя тия ggbg как стоят нещата и кви пари искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много пъти съм ги ползвал и понякога се спестяват десетки левове за доставка. Погледни ги в сайта, но като цяло бяха 3лв за започнат кг. Имат някви варианти те да пазаруват вместо теб, но до момента аз си правя сам покупката и само давам адреса за доставка така както те са посочили, че трябва да се даде. Аз основно от Германия съм купувал и давам адреса на ГГБГ, който те имат в Берлин и това е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@marinnik поразгледах им сайта. Ако те пазаруват, искат 6% от стойността на поръчката като такса.

Благодаря за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Mindburn said:

@marinnik поразгледах им сайта. Ако те пазаруват, искат 6% от стойността на поръчката като такса.

Благодаря за инфото!

Аз таази опция не съм я преглеждал, ако трябва да съм чеестен и не виждам смислъ от нея. Аз си поръчвам продукта, който искам, например стелките и при поръчката от сайта shop.ahw-shop.de давам адрес за доставка в Берлин на ГГБГ (както е посочено в инструкциите на ггбг.бг). Сслед 2-3 дена поръчката ми пристига в офиса на ГГБГ в Берлин, получавам информативен мейл от ГГБГ, че има получена пратка за мен и при първия свободен камион за БГ ( от Германия май бяха 2 пъти седмично) ми изпращат стоката. Получавам мейл, когато стоката е получена в БГ и мога да си я взема също.

Това съм го правил с ибей и амазон, когато ми искат 20 евро за нещо дребно, а доставката в Германия е безплатна. ГГБГ ми взимат прмерно 3лв, за да го докарат артикула Германия -> БГ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира резервен външен ляв лед стоп за комби за няколко дена и е от София. Понеделника ще пращам моя за ремонт към Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата ми е със стандартно окачване (комби) ,задницата стои една идея по ниско от предницата. Отпред са сменени амортисьорите, отзад не са, но видимо са в добро състояние. 

Някой има ли идея от какво може да е или как мога да сваля малко предницата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой скоро да е лепил облегалката на предна седалка да подскаже с какво да я залепя 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 4 облегалки излекува един тапицерист. Най-добре да се свали основата със щипките, да се залепи към пластмасовата кора и после да си се монтира кората. М/у другото.....супер лесно се сваля кората дори като е здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми смяна на термостат, мисля сам да се заема има ли нещо специфично при смяната му? Мотора е CDYA. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...