Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 14


lavatrice

Recommended Posts

Определено ще е оригинален видях, че трябва очиларката да се изтегли напред, за да има достъп до него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра, че ти е за смяна термостата? и какво визираш под "очиларката"?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахме колата на живи данни и температурата се държи от 75 до 80 градуса, когато се задържи газта и градусите падат. Имам предвид бронята да се махне и цялата маска с радиаторите да се издърпа напред, гледах клип в ютуб и така го сменят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ;) да попитам дали е възможно да не ми работи абс-а, но да не излиза грешка никъде за това нещо?! Защото вчера на дъжда натискам по-рязко спирачката от 40-50км/ч и почвам да се влача все едно съм на лед…гумите са зимни на 4 години и са аха аха,но удари в педала от абс почти не усещам…та мисълта ми е дали може да има проблем без да го отразява с диагностика!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от най-важните системи за сигурност в автомобила, при най-малкия дефект би трябвало да изкарва грешка.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, как се води по магазините това нещо, в което влиза колана. Моето очевидно има някакъв проблем и като мръдна  отчита че нямам колан. Та идеята ми е да разбера как се води и евентуално от къде мога да купя такова нещо ново? Или ако някой знае как се оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си го спрях пищенето с кодиране, винаги си слагам колана, но ме дразнеше, особено като сложа раница на пасажерското място и пищеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sion написа:

Здравейте, как се води по магазините това нещо, в което влиза колана. Моето очевидно има някакъв проблем и като мръдна  отчита че нямам колан. Та идеята ми е да разбера как се води и евентуално от къде мога да купя такова нещо ново? Или ако някой знае как се оправя?

 

Води се "закопчалка за предпазен колан" ("seat belt buckle") и наистина е най-лесно просто да изключиш алармата с VAG-COM или OBDeleven както колегата по-горе спомена.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам копче в жабката :) и пак ме дразнеше. Както казах - колан винаги се слага в колата от всеки пътник, независимо на коя седалка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.11.2022 г. at 17:46, Sion написа:

Здравейте, как се води по магазините това нещо, в което влиза колана. Моето очевидно има някакъв проблем и като мръдна  отчита че нямам колан. Та идеята ми е да разбера как се води и евентуално от къде мога да купя такова нещо ново? Или ако някой знае как се оправя?

Оправя се за около 30 минути. Отваря се внимателно с макетно ножче(по принцип не е направено да се отваря).Леко се изкривява пластинката на ключето,колкото е нужно,отдавна го правих,но не е голяма философия човек да разбере какво точно се случва като се пъхне колана. Преди да затвориш тестваш и после се залепя с някое секундно лепило...Прикачам снимка как изглежда вътре...

Закопчалка колан-1000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.11.2022 г. at 20:21, lavatrice написа:

Оправя се за около 30 минути. Отваря се внимателно с макетно ножче(по принцип не е направено да се отваря).Леко се изкривява пластинката на ключето,колкото е нужно,отдавна го правих,но не е голяма философия човек да разбере какво точно се случва като се пъхне колана. Преди да затвориш тестваш и после се залепя с някое секундно лепило...Прикачам снимка как изглежда вътре...

 

Тоя пръст веднага познах, че е моя..... 😂😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 Ами нямам друга снимка,като оправях моята кола не снимах и ми е останало само фотото което ти ми прати...🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi MMI 3G Map 6.35.1 8R0051884KB 2022-2023

днес малко се събудих рано и ми остана време да потърся в нета новите карти 
Споделям тук и в раздела на А4 темата за MMI 3G 

впечатления нямам още само ги намерих... :) скоро ще имам

 

Редактирано от Galin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер, колеги! Утре ще правя генерация на семейното комби. Та въпросът ми е катализатора струва ли някакви пари, 2.7 - 180 това е модификацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, RogerSanchez написа:

катализатора

Съветът ми е, да намериш ОЕМ номера на гърнето, да се обадиш на възможно най-много изкупвачи за ценова оферта, пък може и да се изненадаш, така продадох от един стар навес ката за 460 гроша, а офертите започваха от 80-100 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...