Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

айде и тук да ти пиша , че ебати тъпия форум ..не се знае личните минават ли :bia:

Bosch Platinum F5DРOR 6броя и чистачки аеро туин за А4ката , но за обикновенно рамо!

Честита Коледа!! ;)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, търся гарнитура за капака на клапаните за Голф 4 (V5 или VR5 незнам точно) кода на двигателя е AGZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден!

Имам ауди А3 asz двигател 2001 година. Бих искал да ми кажеш какъв акумулатор и за каква цена горе долу може да ми предложиш. Сегашният ми е бош силвер 74Аh. Не ми работят личните съобщения и за това пиша тук. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден!

Имам ауди А3 asz двигател 2001 година. Бих искал да ми кажеш какъв акумулатор и за каква цена горе долу може да ми предложиш. Сегашният ми е бош силвер 74Аh. Не ми работят личните съобщения и за това пиша тук. Благодаря предварително!

Изпрати ми мейл на audibg@mail.ru

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли цена на горивен филтър за ауди б4 1,9 тди; 94-година;1z?

15 лв Турски Sardes, фирмата е сертифицирана по всички изисквания, но са без имидж. :steinigung:

Горивните им филтри за БМВ се пазаруват, като топъл хляб заради цената и качеството им.

Марковите(зя Аудито) са около 30 лв - Hengst, MANN. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова 2011 година!!

И до момента не проработиха личните съобщения. Моля Ви свързвайте с мен по имейл, моб. телефон или скайп.

Не съм отговорил на няколко човека по тази причина и ги моля да се свържат по единия от указаните начини.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега имам питане дали можеш дами намериш комплект носачи за а4 1.9тди 97г и кви пари щеми струват,и заден лев лагер на главината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 2 възможности:

- през Интернет сайтове или форумни колеги.

- Истински MOOG. Готви около 300 EUR. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Всъщност това "с дупката" се намира откъм шенкела, продава се отделно само Лемфьордер го предлага, но цената е скромна - 108 лв. Предполагам и Мейле може да се намери на по-ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отделно това за което питаш струва почти, колкото целия носач от снимката заедно с шарнира.

На л.с. ще ти напиша цените при двата варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз към хранилката по адрес на Кокича :flipoff:

4 дена се занимава с мене, 2 от които бяха събота и неделя... невероятно точен и отзивчив човек, взима чуждите проблеми присърце, сякаш са негови лични и прави наистина всичко по силите си, за да помогне. Рядко срещан екземпляр в тия времена. Респект Кокич :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си, Коко, да ни даваш пример!

Не е за вярване, че има хора като тебе в днешно време. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря на Коко за всичките части и за това,че се оказа много точен човек и ми гласува пълно доверие! :flehan:

Ще продължавам да работя с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път ползвах услугите на колегата и вече с ръка на сърцето мога да кажа:

страхотен човек, страхотни части на страхотни цени!

Благодаря ти много Кокич, успех в работата и занапред! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното огромно БЛАГОДАРЯ на Коко за перфектните части на още по-перфектните цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...