Jump to content

Анкета относно масовите бензиностанции в България



Recommended Posts

Сега във всъщноста на темата , нещо последно време много промоции почнаха по тия бензинджийници, топки сакове ,безплатно гориво ала бала, туй онуй. Ще се изтрепят кой какви фъшлиоци да предложат само да заредиш при тях.

Нема ли да почнат бухалки да раздават щото тях май най-често ще ги използваме и то по тях самите, вместо да ни предлагат топки, раници и т.н. да вземат да започнат да предлагат по-качествени горива.

Засега съм твърдо на " ЕКО "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 262
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм разочарован от Еко направо ужас говоря за 95 . В последните 2 месеца сипвам там и е много зле. Ако нямах служебна карта за бензин за Еко нямаше да сипвам там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сипах някаква ужасна газ на ШЕЛ, и като взе да ми предърпва и да ми припуква направо ми се къса сърцето, затова сега карам на бензин и още не съм решил какво да я прая тая пумия в газовата ми бутилка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Един глас за София Газ на колегата Kadiev :) Много съм доволен от всичко при него :)

Редактирано от bobka7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чувам доста положителни мнения за Rompetrol... все още не съм ги пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро зареждам Еко 100 и съм много доволен.Разликата веднага се усети.Колата се държи доста добре и в ниските обороти и когато натисна педала.Преди зареждах на лук 95 тъй като имам карта,ама не съм доволен от тях.Зареждах и от ОМВ ама разлика с лук няма.Единствено 98 им е хубава,понеже е внос от Австрия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много рядко зареждам на бензиностанция...нафтата ми я карат в къщи , то по принцип горивата в страната на всякъде са едни и същи и като цена и като качество/БОЗА/ ,а използвам такава защото ми е по-евтина и и пера добавки и си джиткам без ядове......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В последно време сипвам 95 на Tempo-то под билата в Младост 1А. Много съм доволен. От EKO също - 95 и 100 чат-пат. С OMV нещо не иска да върви хубаво колата... Lukoil 95 и Petrol 95 стават, но я няма тая динамика дето се усеща при бензините на Темпо и ЕКО. Явно си има характер колата ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако може някой да изкаже мнение за В Пауър/В Пауър Рейсинг на Шел.

Сега карам със 100 на ОМВ,чудя се дали да не пробвам нещо различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да изкаже мнение за В Пауър/В Пауър Рейсинг на Шел.

Сега карам със 100 на ОМВ,чудя се дали да не пробвам нещо различно.

Карам само v-power racing от около година. Колата върви много повече и харчи около 2л на 100 по-малко в сравнение с бензина от OMV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам горе написаното но за дизела.

Разликата между нормалната и v-power има.

Както в максимална скорост така и в разход на сто километра.

Тествано многократно с един автомобил и еднакъв стил на шофиране при един и същ маршрут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам само v-power racing от около година. Колата върви много повече и харчи около 2л на 100 по-малко в сравнение с бензина от OMV

Ти ма преби направо,ще взема да пробвам.Ви Пауър Рейсинг колко октана се води?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ма преби направо,ще взема да пробвам.Ви Пауър Рейсинг колко октана се води?

100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждал съм и още си зареждам от горепосочените бензиностанций и според мен,няма никаква разлика в качеството на горивата им.Май че всичките вземат гориво от един и същи доставчик,само имената са различни.Е,понякога имат пратки,които са съвсем голям боклук,но през останалото време се понася,поне от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вчера се видях с един приятел. Има 2 MAN-a, чисто нови и ги зареждат само от OMV като корпоративни клиенти с карти за горивото. Той ми разказа как миналите дни, когато беше студено тръгнали да палят камионите и да ги пращат на път ,и ....много лампи на таблото мигат, а камионът не иска да запали. Мъчили го известно време и намерили проблема - нафтата в резервоара приличала като вискозитет повече на боза. Айде резервоара долу...И така, не се знае какво, къде и как...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV-Заеби.

Докато имам и карам Дизелова кола,OMV- е Табу за мен.

Ебахти Пушенето,Бахти Разхода :hilezh::)

Пробвал съм Всички По-голями вериги в София , и съм се спрял засега на ЕКО.

Рано или Късно и те ще се Усерат,но засега съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV на магистрала Тракия посока Пловдив преди Пазарджик, след тунела сипват невероятни бози.

Carerra95 и половината коне и магарета под капака измряха, повече никога там :flehan::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята класация след множество проби на нафта /при условие , че не мога да намеря туби с доказан произход / :

1. ЕКО - без никаква конкуренция в момента

2. Shell V-Power Diesel - лошо че не е евтин

3. Rompetrol

4. Petrol

5. Lukoil

6. OMV alpin diesel - става , но определено не си заслужава парите

... класацииката е как върви колата , а за студения старт ръгам Castrol TDA /не че върши чудеса - ей тъй за самочувствие /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...