Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Докато тук пишат хора, които нямат елементарни технически познания, не карат A6 4F, а пишат само за да се издигнат в очите на слепите, че карат черен жиб и модераторите не ги трият така ще е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е тука съм качил за тройните пръскачки упътването за инсталация. Скоро ще сложа и снимки от самото поставяне. Следващото нещо ще са огледалата с прибиране, лед, подгрев и затъмняване :)

 

Audi A6 4F Heated Washer Jets with 3 Beams Retrofit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път серозно сте объркали темата момчета. N1995, има тема за джанти където може да попиташ, имаш и други варианти за информация, сайт. Моля те да се въздържаш от провокативния тон и безмислени въпроси. Доказано, подобно поведение не е в ничия полза. Надявам се да проявиш разбиране към колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кви безмислени въпроси бе, питах за централния отвор на A6 4F дойде тоя да ми обяснява, че имал 20ки, все едно го интересува някой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, купих си джанти, огледала с прибиране, тройни пръскачки, аларма за колата и нови накрайници. АМИ ако изкочи нещо на прилични цени и като имам време да го сложа - тогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се да предупредя потребителя "Енчо", че е на път да отлети в орбита, без право на завръщане. Сега, когато го няма Шпексито, който го "предизвикваше" си намери друг за избиване на комплексите. И въобще следващият цървул, който си позволи да нарече друг потребител с обидни думички, ще го отнесе цунамито. Омръзна ми да чета в този раздел надменните мнения на разни надути ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм който си го мислиш с огледалата няма да стане. Това е от фейса и кондинга е long coding - а сегашните компове на вратите не поддържат long coding. Освен ако подкараш компове от фейс на модела преди фейс, което малко ме съмнява да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да смени модулите във вратите...бабата успя ли да подкара нов can gateway на неговата кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих клипче на огледалата, които се прибират с копче просто т.е на нашите коли както е. Едно натискане е, не искам всеки път да ми се прибират когато спирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дифузьорите се оказаха 130лв нови от Порше на грунд че някой питаше. Имат и някакъв странен модел ей такъв, който се води също s-line, но е доста по-рошав. Странно :)

 

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/02/45/17/4002451783

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо, ако това с огледалата стане, ще е супер, браво как ти се занимава. Аз съм доста зле в работи като тези и ще е супер за ретрофит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със супер горещото само от една страна е двойния клапан, който ти е запецнал и с почистване се оправя.

За комресора не мога нищо да кажа, освен че на моята старата при включен климатик, се чуваше отпред в ляво (на шофьорското място) едно леко виене.

Една пролет се случи да не тръгва да охлажда климатика, и установих че като изрежа колата по-силно и точно в този момент включа климатика (изключа ECON) се оправиха нещата.

 

Къде се намира въпросния клапан ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо, ако това с огледалата стане, ще е супер, браво как ти се занимава. Аз съм доста зле в работи като тези и ще е супер за ретрофит.

Просто си нямаш идея колко много неща стават по тези коли :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сложих подобни 17-ки джанти на колата, каквито е показал Ицо, добре стоят, Искам обаче да ви предупредя да внимавате къде си сменявате гумите, защото аз попаднах на един малумник в Маргел, който ми надра едната джанта, а бяха чисто нови. Питах го още в началото, каква е машината дали няма опасност да ми надере джантата, а тоя вика аз съм с 18 годишен опит, няма как да стане и направи такава деруга, че сега се чудя какво да правя. Накрая ми каза да дойда в Петък да ми я оправи със спрей. Не знам какво става в тая държава, само некадърници са останали май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по-добре е да се ходи при проверен човек, че после си отваряш двойна работа. Това исках да предупредя колегите, че сега нали идва време за смяна на гуми. Има много мърлячи гумаджии, които работят в уж известни вериги, да не говорим че в пиковите дни наемат и всякакви екземпляри да помагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...