Jump to content

Реставрация на класиката


И.Иванов

Recommended Posts

Най-накрая всичко е готово, освен документацията, но колата си е в движение и много и се радвам, вече цели 11 години :rolleyes: Надявам се снимките да Ви харесат. Май само аз останах във форума с такава кола, ако бъркам можете спокойно да пускате снимки в темата :hilezh:

IMG_1.jpg

IMG_2.jpg

IMG_4.jpg

IMG_5.jpg

IMG_6.jpg

IMG_7.jpg

IMG_8.jpg

IMG_9-1.jpg

IMG0076A.jpg

IMG0079A.jpg

IMG0080A.jpg

IMG0081A.jpg

IMG_11.jpg

IMG_12.jpg

тунинг, фарове, стопове, волан, задни пружини...

IMG_13.jpg

IMG_88.jpg

IMG_10.jpg

малко тунинг на табло и осветление

И воала...кеф.....

IMG_0269.jpg

IMG_0270.jpg

IMG_0271.jpg

IMG_0272.jpg

IMG_0273.jpg

IMG_0274.jpg

IMG_0275.jpg

IMG_0276.jpg

IMG_0277.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Матора беше 1.6 сега нз кво е сложил колегата.

Евала много добре е станала.Сега ако я даваш за 500 лева да идвам да я отнасям :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
е дай да видим под капака де,отгоре ясна,интересното е вътре :blackey:

Мотора си е оригиналния...за сега. Нищо интересно 1.6 карбуратор 63кW, но върви прекрасно.

Матора беше 1.6 сега нз кво е сложил колегата.

Евала много добре е станала.Сега ако я даваш за 500 лева да идвам да я отнасям :blackey:

Аз като я давах се ослушвахте, калпазани такива :hilezh: Стария си е мотора, нейния, няма пари за 2.2Т или 2.8. Може би другото лято, тъкмо няма да има акциз :hilezh:

Редактирано от И.Иванов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ентусиазма! :smilingplanet:

Само защо не сте боядисали вратите и колонките отвътре?

не стигнаха парите за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Много ама много :hilezh: имаш от мене. Страхотна е станала :D:lol: Направо онемях ......... А на таблото синия цвят с някакви диоди ли го докара така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Много ама много <_< имаш от мене. Страхотна е станала :lol::) Направо онемях ......... А на таблото синия цвят с някакви диоди ли го докара така ?

По 2 диода до двете лампи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала!!!!!!!!!!!!!!!!! браво на тебе заслужаваш аплодисменти, повече реставратори- света щеше да е по яко място за живеене. Още един път браво! :flehan::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз я знам от доста време тази кола, адаша взе да я стяга от скоро и сега си има почти всичко... само аз пак ще препоръчам да освежи черните гумени ленти по броните и гумите с черно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз я знам от доста време тази кола, адаша взе да я стяга от скоро и сега си има почти всичко... само аз пак ще препоръчам да освежи черните гумени ленти по броните и гумите с черно :hilezh:

Здната броня и решетката съм ги боядисал, само не ми се купуваше няква смотана пластмасова емблема, инскам някоя по-истинска, някой ако знае къде има да свирка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко се върнах от Ст. Загора и го мернах там днес, почти бях сигурен, че е това, та ми хвана окото, де :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здната броня и решетката съм ги боядисал, само не ми се купуваше няква смотана пластмасова емблема, инскам някоя по-истинска, някой ако знае къде има да свирка :hilezh:

Долу при Гърбиците няма ли? Иначе трябва по моргите да се провери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна,впечатлен съм!Остава да махнеш само емблемите S-line,някак не се връзват а и мисля идеята ти е колата да е максимално до оригинала...Между другото защо си нямаме форумен автомобил???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...