Jump to content

Как намирате първото Audi A8 Avant?


SeDeFa

Recommended Posts

audia8avantv.jpg

Некво супер изчанчено ми се струва на мене...то си е направо камион :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отзад ми напомня Мондео от тази гледна точка :) S-класа комби?! А8 комби...идеята е странна, но ако дизайна е добър(от тази снимка не се разбира достатъчно)...защо не...

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има добър вид.Гледам че задното стъкло е под наклон.Не е като на останалите комбита на ауди. Все пак това е нещо ново за Ауди .

Свиквайте. Си4ки модели имат вариант Авант. Защо не и А8 . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на грозен фотошоп. Преди 2 дена видях новата А6 авант :) - убеден съм че комбито на А8 няма да е по-грозно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че за такъв висок клас автомобил комби (Avant) е недопустим. В крайна сметка става въпрос за престиж, а не за удовлетворяване потребностите на новоизлюпени богаташи :):wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕГА ЯКО!

по наклона на задното стъкло прили4а на парвите 100 Avant и се отли4ава от останалите комбита. Вярно е 4е Ауди така и нямаха досега комби в топ класа.. като се по4не от V8 и се стригне до последното A8, Avant нямаше.

Коко няма да се съглася с теб 4е е недопустимо.. знаеш много добре какви са пазарните принципи, а аз си мисля 4е това е една незапълнена от никой ниша на пазара и според мен това би имало доста добър успех.

п.с. Сега чакам само да се появи и RS8, естествено Avant :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля като колегата KOKO 100 C4...ЗА такъв клас автомобил,комби е недопустимо :wall:

Твърдо не ми харесва тая концепция :)

Oстана да видим и Ferrari Van :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естно казано грам не ми харесва това Ауди и аз съм на мнение 4е не трябва лимузина като А8 да има и Avant.ли4но мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям Уизи,

"Авантисимо"-то ме кефеше тотално/затова и картинката ми е такава :wall: /,а това ми се вижда много скосено отзад и се губи идеята за комби!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред колата е оки-доки, но от задната врата нататък е пълна трагедия. Абе кво им става на сегашните дезигнери? Те ли са доста напред с мат'риала или аз съм назад, но ми се струва че задниците на новите аудита - пълна трагедия, на новите баварци - пълна излагация, на новите мергели - пълен капут!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасем съм. :):) Не може най-луксозния модел на една марка да има комби.Да сте видели С-класа или 7-ца или Майбах комби?Нема и нема да видите.Да не говорим че е като катафалка,ебати съндъка. :wall::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си го натъпкано с буркани и дамаджанни с току що сварена ракия

mhihi.gif

19.gif

Редактирано от Dakata_m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OWNER, хората ферари направиха комби..дет тез с кончето държат на имиджа си не по-малко :wall: (ма как ги мразя Ферчовците :)). А това на снимката е фотошопче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че си е чисто фотошопско изделие :) Но каквото и да е, твърдо съм ПРОТИВ :wall: Мяза ми отзад на онзи сандък Форд Скорпио... или поне такава ми е представата :) Не, не и пак не. Ако изкарат таквоз нещо на пазара, ще съм жестоко разочарован :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета... видяхте една снимка от Гн. Фото Шопов и вече се вкарахте в егати филма. Няма да има А8 Авант, спокойно!

... въпреки, че Крайслер показват, че такова нещо всъщност се лансира на пазара: Chrysler 300C 5.015m - по-дълго от А8. Дано ТОЗИ линк работи. Ето и ускорението :wall: Междо другото този Крайслер натъпкан с всичко (кожа, нави, ел. всичко....) струва малко над 70000лв с ДДС в БГ, което е без пари според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...