Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

+1 от мен! Дано успеете да преборите тази ужасна болест и дните ви с вашето дете, колега, да ви носят само радост и удовлетворение от постигнатия успех.

От все сърце ви го желая!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромната ми кампания е в ход, до момента 10 евра и 3 смс-а, целия ден ще моля за помощ от познати и непознати.За съжаление таксата в банката е висока за валутен превод и се налага смяна в левове.В края на деня с последната Борика ще изпратя парите.

Само вие си знаете какво ви е , но знайте че не сте сами в тежкия час.

междувременно Сумата нарасна с още 10 лв

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 смс от мен. Пуснал съм и тема в Дизел форума и се надявам че всеки един ще пусне поне по 1 смс. Колега много се надявам всичко да бъде наред и нещата да се оправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази статия - http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/05/...e_na_bulgari_v/

Абсолютно си в правото си да настояваш за реално лечение в чужбина на редкия вид рак, който има детенцето ти, и след като има в Европа клиника и начин за лечение, което не се предлага в България, то си задължен да отидете там. Дори и някой чиновник да ти казва, че тук можеш да излекуваш дъщеричката си, защото ЗК няма пари да плати лечението й в чужбина. Мисля, че поробената ни държава може да направи поне това - да осигури адекватно лечение на децата! Ако е нужно се обърни към услугите на адвокат, за да им посочиш на онез от НЗОК, че нямат право да ти отказват лечение в страна от ЕС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Като погледнете тук - света не е толкова лошо място.

:steinigung: колега

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на работата ми информирах колегите - има изпратени доста смс-и.

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=186351

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ сума от мен по сметката (предполагам днес или утре ще влезе). Колега, ще превеждам толкова или повече всеки месец - докато е необходимо.

Стискаме палци! Ако ти трябва нещо друго като помощ (преводи на документи, подготовка на такива и т.н. - казвай).

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ от мен.........

колега, до кога е срока за събиране на сумата??

всичко ще е ОК, дано след някой месец това да ви е само лош спомен. искрено Ви желая много късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+още няколко смс-а и от мен и ще се постарая и парички да внеса.Само датата до която трябва да се събере сумата каква е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...