Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

Днес 24.11.2010г. децата от 155-то СОУ Петко Каравелов гр.София, внесоха 622.15 лв. в сметката на Билянка и и пожелават да оздравее по-бързо. Благодарности към всички деца за тяхната подкрепа и съпричастност.

Източник: facebook

Браво на децата! :hilezh:

Само да уточня, че училището е 55-то, не 155-то. Намира се в родния ми квартал Дървеница и е със 130-годишна традиция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nina Neykova Децата от 55-то СОУ Петко Каравелов внесоха в сметката на Билянка 622,15 лв. (добавена корекция), и и пожелават да оздравее по-бързо. Да благодарим на децата.

facebook

Жената е поправила коментара. Аз копирах това което пишеше. Браво на децата, нека да са за пример пред всички келеши които мислят само за пиене и друсане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да помогнем на Биляна: Актуалните салда към 24.11.2010г. са:

83 941,38 лева

4 887,02 евро

1967,56 евро по paypal.

Благодарение на всички другата седмица Биляна заминава за Мюнстер за да продължи лечението си.

facebook

Явно коментара е от майката понеже само тя и още една жена са администратори и могат да пишат от името на профила.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що излъчиха репортажа по Нова ... за съжаление не дадоха номерата на сметките, по скоро ставаше въпрос за "дейността" на Фонда и Комисията ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що излъчиха репортажа по Нова ... за съжаление не дадоха номерата на сметките, по скоро ставаше въпрос за "дейността" на Фонда и Комисията ...

Всъщност парите за Биби са събрани и тя отива на лечение.

Старшоното в случая е, че Биби, както и други деца, трябваше да се финансират от този Фонд. Но вместо това Комисия, която не съществува в схемата на резюлиране на документите и НЕ НЕ ЧАСТ ОТ ФОНДА, издава решение, при това ...смъртоносно...

:2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

Аз съм майката на Биляна.

Благодарение на всички Вас средствата вече са събрани.Към момента събраната обща сума е 92675 лева и към вчерашна дата има изпратени 11509 sms-а.

Много Ви благодаря за всичко което направихте, защото без подкрепата на АКБ нямаше да се справим така бързо.

Другата седмица заминаваме за Мюнстер за да продължим лечението.

Ще ви пишем редовно как протича лечението.

Още веднъж ОГРОМНО благодаря!

Десислава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво , много ме зарадвахте, с нетърпение ще чакаме новини .Ако тръгвате от СОФИЯ можем да ви изпратим,даже не подозирате колко много приятели имате.

Страхотна новина, много се надявах да потвърдите думите на ГАЛЯ по-горе,колкото се може по скоро.

Надявам се повече пречки да не срещнете,от тук насетне само добри новини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

Аз съм майката на Биляна.

..........

Чудесна новина !

Поздрави на цялото семейство !

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Още веднъж ОГРОМНО благодаря!

Десислава

Много се радвам, че всичко за лечението вече е уредено. :) Ще стискаме палци да оздравее по-бързо. :D За мен(предполагам и за другите) беше чест да се включим в тази кампания. <_< БРАВО на всички съпричастни за усилията. Ще се молим за ВАС! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D<_<<_<

Това е супер новина. Радвам се много за малката Биби. Пожелавам най-вече успех и скорошно оздравяване. :)

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме много щастливи за това,че успяхме да съберем парите.Че ние ги събрахме по-бързо от колкото тия глави в министерствата ни щяха да ги съберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много се радвам, че парите са събрани :D Желая успех в лечението и скоро да чуем добри новини от Германия <_<

Децата от 55-то СОУ Петко Каравелов внесоха в сметката на Билянка 622,15 лв. (добавена корекция), и и пожелават да оздравее по-бързо. Да благодарим на децата.

Днеска като продадох топката за скоростния лост отидох веднага до клона на Експресбанк на бул. А. Малинов да внеса парите и още като казах, че ще внасям по дарителска сметка момичето на гишето ме попита "За Биляна ли?". Погледнах малко учудено че се сети веднага и момичето ми обясни, че малко преди мен пари били внесли едни деца от едно училище. Попитах кое е училище и ми каза 55-то <_< На стотинки ги внесли дечицата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз до колкото разбрах са събрани.А тия смс-и 11 хиляди и нещо където са са си 11К лв нали?Значи сме и надхвърлили <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

.....

Чудесна новина - пожелаваме скорошно оздравяване, късмет и много радост в очите на малката Биби. Да ви радва много и дълги години <_<.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!! Стискаме палци за напред!! <_< <_<

19 дни кампания и събрани над 100 000!! УНИКАЛНО!

Редактирано от Данаил Денчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_< <_< :flehan: :flehan:

Надявам се, че края ще бъде повече от щастлив <_<

БИБИ НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!!!

Гордея се, че ви познавам, макар и виртуално повечето <_< <_<

Върнахте ми вярата в доброто, благодаря ви :respekt: :respekt: :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО !!!! Пожелавам много здраве и късмет на семейството и в най-скоро време да си върнат усмивките на лицата ! Защото тяхното слънчице ще е здраво и щастливо !!! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се сте се уговорили с Ивайло в Мюнстер и Ви очаква!?

Аз не разбрах да събираме ли още пари ?

Всичко е наред, разговарях с Ивайло.

Повече средства не са необходими. Средствата са вече събрани и ги превеждаме към Мюнстер. Надявам се да няма неочаквани допълнителни разходи.

Отново използвам случая да благодаря на всички за подкрепата!!!!

Факт е, че основен двигател на кампанията беше АКБ !!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна новина, може би най- хубавата, която чувам от много време насам. Стискам палци всичко да протече повече от добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...