Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Диагностика, много ми хареса човека от АКБ името му е ДЕЛЯН ,мотора на аудито ми е 2.6 човека се заигра оправи ми оборотите и за РАЗКОШ и адаптация на моторетката,красота !

питам го ; ПАРИ

-ЩЕ ПОЧЕРПИШ ПО КАФЕ!!!!!!!!!

ЕСТЕСТВЕНО МУ СЕ ОТБЛАГОДАРИХ

ОЩЕ ЕДИН ПЪТ :flipoff::respekt: ЗА КОТЕКТНОСТТА МЕЖДУ ХОРАТА ОТ АКБ!!

ИМАМ САМО GSM 0885289143 намира се на площада в Княжево

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тия дни взех телефона на Жоро от Суходол,понеже има доста добри отзиви за него от форума и му се обадих.Като му казах,че карам 100-ца 92г. директно ме отряза и каза,че е много дърто и се занимава само с нови коли :hilezh: та явно или не съм разбрал с какво се занимава,или просто на човека не му се занимава....останах учуден. За да не звъня насам-натам,,ако може някой да ми даде координати или да ме насочи спешно към някой сервиз за смяна на скоростния лост на 100-цата,че се е преебал целият механизъм и едвам сменям скорости.ще ми е още по-удобно ако е някаде в западната част на София,понеже с този лост трудно ще мина през центъра. благодаря предварително :flehan:

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ти пък как си имал дързостта да се пробваш във Висшата лига?!Държа да подчертая,че Жоро от Суходол не го познавам,отзивите във форума са,че е добър,но и че кара хората със стари Аудита да се чувстват като сетни сиромаси.Бих ти препоръчал да издириш във форума координатите на Ваското1 и на Бате Владо от Костинброд.Мисля,че на първия ги има в отделна тема,а на втория-в тази по-назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък как си имал дързостта да се пробваш във Висшата лига?!Държа да подчертая,че Жоро от Суходол не го познавам,отзивите във форума са,че е добър,но и че кара хората със стари Аудита да се чувстват като сетни сиромаси.Бих ти препоръчал да издириш във форума координатите на Ваското1 и на Бате Владо от Костинброд.Мисля,че на първия ги има в отделна тема,а на втория-в тази по-назад.

мерси колега,явно наистина съм се заблудил с жоро от суходол :hilezh: ще звънна утре на бате Владо и на Ваското и дано успея да свърша работа,че е доста кофти без 1-ва и понякога без задна :) смяната е доста лесна,но трябва канал или стенд за едно тъпо болтче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тия дни взех телефона на Жоро от Суходол,понеже има доста добри отзиви за него от форума и му се обадих.Като му казах,че карам 100-ца 92г. директно ме отряза и каза,че е много дърто и се занимава само с нови коли :hilezh: та явно или не съм разбрал с какво се занимава,или просто на човека не му се занимава....останах учуден. За да не звъня насам-натам,,ако може някой да ми даде координати или да ме насочи спешно към някой сервиз за смяна на скоростния лост на 100-цата,че се е преебал целият механизъм и едвам сменям скорости.ще ми е още по-удобно ако е някаде в западната част на София,понеже с този лост трудно ще мина през центъра. благодаря предварително :)

Точно същата процедура правих в сервиз "ХЕЕД" - на пресечката на Стамболийски и Опълченска. Ако ти е на път - иди там- горещо ги препоръчвам! От 6 години си правя колите само при тях и съм много доволен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същата процедура правих в сервиз "ХЕЕД" - на пресечката на Стамболийски и Опълченска. Ако ти е на път - иди там- горещо ги препоръчвам! От 6 години си правя колите само при тях и съм много доволен. :hilezh:

аха...преди години си правих колата,само че в ХЕЕД след моста на Надежда...още сутринта отивам натам....мерси колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето не е на Опълченска :hilezh:

Прав си :) Моя грешка :bia: - Константин Величков е.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тия дни взех телефона на Жоро от Суходол,понеже има доста добри отзиви за него от форума и му се обадих.Като му казах,че карам 100-ца 92г. директно ме отряза и каза,че е много дърто и се занимава само с нови коли :hilezh: та явно или не съм разбрал с какво се занимава,или просто на човека не му се занимава....останах учуден.

жоро па натрупа точки

баси отношението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същата процедура правих в сервиз "ХЕЕД" - на пресечката на Стамболийски и Опълченска. Ако ти е на път - иди там- горещо ги препоръчвам! От 6 години си правя колите само при тях и съм много доволен. :bia:

Днеска свършиха страхотна работа там...Браво за момчетата. Препоръчвам ХЕЕД на Стамболийски и К.Величков за всякакви ремонти :hilezh: вече съм само там :hilezh:

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жоро па натрупа точки

баси отношението

И мен ме отряза въпросния Жоро-Даже ми каза че въобще не работи аудита..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме отряза въпросния Жоро-Даже ми каза че въобще не работи аудита..............

Той смао Аудита работи, ама при него е много тегаво.Повярвай ми по-добре, че не си закарал колата си там.Всеки ден има по 4 А8-ци и тук таме некои Туарег...Мойта количка седя 17 дена и накрая проблема си беше налице.Днеска пак я оставих и ще паля свещи да я оправят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам един глас за сервиз ЮУВЕ на Симеоновско шосе/срещу х-л Амбасадор/, след толкова ходене по мъките кажи речи 6 месеца, тези дни Там ми оправиха колицата /че ми беше писнало от "Баш майстори"-дето знаят по-малко й от мен/, Момчетата са супер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Велики Фенoве на AUDI :) Искам да дам не един глас за Мишо от Горубляне а поне 6 по шестобалната система

От януари тази година съм собственик на AUDI В-4 1.9 ТДИ при 2500-3500.об.в мин. прекъсваше и гаснеше То не бе ходене в Юнитрейд-Дружба нямали Софт за тази кола Юнитрейд-Овча купел -Запушени тръбопроводи и трябвало да се изчисти резервора на цена от 400лв.А ще се оправи ли?Ами не знаее ме! :bia: В Супер ДРИСЕЛ бил датчика на коляновият вал за оборотите. :) На цена от 200лв. и чакане 1 седмица колицата пак в същото състояние Успях да отида при Мишо той бе последната ми надежда,ако не бях се свързал с него колата отиваше директно в www.mobile.bg, След щателна проверка на автомобила се установи:Запушен катализатор,запушен NGR,(незнам дали така се пише) При смяна на ангренажен ремък от ''Майстор'' той си знае кой и не сменяване на ролка не знам точно каква. Колата е прескочила с цели 4 зъба и центровка Х*Й Въпреки всичките тези неща Мишо :) се нае да я оправи и каза Думата ми на две не се дели. Мишо не е от хората работещи в МНООО реномиран сервиз,който знаят да сменяват само нови части и да ти казват сменяй пък ще видим! ако не стане пак и пак и така до като колата морално остарее.Мишо ще намери проблема ще избере най-удобният вариант за теб.Ако трябва ще рециклира часта, Ако трябва ще намери най-евтиният вариант за теб. Мишо не е от хората който искат само да ти вземат паричките и нищо да не направят.След смяната на консумативите и купен втора употреба Комп.колата полудя :):flehan: :flehan: На Мишо. Препоръчвам го на всички фенове на АУДИ.Годините на Мишо са не повече от 30 но знанията са му поне на 300г напред.Истина е Истина е Ви казвам!!!!! :flehan: :flehan: :flehan: Купих си АУДИ Б-4 ТДИ и не върви Мишо го накара да ЛЕТИ.

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Марио ауто. Много свестен сервиз, коректни хора, бърза и точна работа. Не гледат да те "ИЗЦОЦАТ" и "ако мине номера" а да си направят нещата както трябва. Отдавна не бях оставял с добри впечатления от "Сервизи" С две думи - хареса ми! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.iceman77 Преди 2 месеца имах същото Ауди само,че бе 1994г. И оборотите и на газ и на бензин се менеха между 950 и 1100 об.в мин.но не гаснеше Разход на газ градско 20л.на 100км.Смених стъпковото моторче, но за съжаление пак същото.колата не се оправи Предлагам ти да отидеш на Арсеналски при газаджиите да я видят но не ти давам гаранция че ще я оправят.Просто на този мотор газта много пречи понеже е механична инжекция цитирам ''Майстори''.Само мое предложение не го налагам а ти предлагам да махнеш газта. :D :Dвиж тази тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=31845

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да изкажа мнение и аз за един добър сервиз.

Смяна на консумативи де що има ми ги смениха, работят супер коректно и качествено.

Сега си чакам ред да почват и предницата на колата ми.

Просто си вършат работата както трябва :hilezh: !

Приятелите от магазина и сервиз AUTO MAX предлагат части за нашите автомобили!

Предлаганите от тях марки са:

FERODO- спирачна система

MOOG- окачване

GOETZE-гарнитури и гумички на клапани

SPIDAN- карета и маншони

VALEO- съединители

UFI-филтри за коли и камиони

DAYCO-ремъци

AE- ремъци, бутала(всичко за основни ремонти)

SKF- лагери, ремъци, ролки

BOSH- електроника и филтри

GABIEL- амортисьори коли и камиони

SACHS- амортисьори

SWAG- ролки,ремъци, тампони по окачване

PAYEN- гарнитури и семеринги

LPR- спирачни цилиндърчета;

GLYCO- лагери за ДВГ И др.

LUK-съединители

FIAAM - филтри

CHAMPION- кабели, свещи, чистачки

GLO- карета

ETF-накладки

LOCHEED- накладки

WALKER-аспухна система+тампони

GATES-ремъци

MICHELIN- гуми

KLEBER- гуми

MONROE- амортесьори

И много други неща по автомобила!!!

КАРТА НА МАГАЗИНА/СЕРВИЗА

004288836bigd42b45fjg1.jpg

Адреса на магазина и гаража е: кв.Малинова Долина улица №1 последната къща по улицата сме №32А

тел.02/4954998

Работното време е 09-18часа, почивен ден Неделя!

Също може да намерите собственика на ICQ 221-029-158

Oчакваме ви :flehan:;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още тел на горния сервиз auto max 0898724731

Това АутоМакс да не би да е на Бижо Бижев сервиза, ако е той още един глас за него в препоръчаните сервизи. Не е кой знай какво като обурудване, обаче момчетата работят много съвестно на много добри цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Препоръчвам:

- Диагностика двигател - сервиз на БОШ под моста Чавдар,

- Механици (двигател, ходова част, нестандартни ремонти) - СБА на хладилника Стефан и Бисер.

Напълно съгласен съм за Бош-а преди мост Чавдар (от Сточна към Подуяне, нали за един и същ говорим?)

За механиците ти не знам. Аз съм в DN в Люлин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...