Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Цитиране на предходен пост!

Колега, за размер 17 е- Wheels-17 "Toora Competizione 1 (R790) 7,5 x17" x 10kg each"

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.audi-sport.net/vb/a3-s3-forum-8l-chassis/112119-wheel-weight-thread-pics-info.html

Ето тук са ги претеглили.

Обаче AVUS-а излиза 21,6 кг, докато при мен с 225/45/17 BF Goodrich гума беше ~24 кг.

Редактирано от lowforce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих 17-ки. Другите 2 са при един колега, че аз няма да мога да си ги прибера на един курс. :D

Редактирано от TeRRaNoiD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не можа да ги сложиш вертикално ли майна? :D Представям си ако ти се наложи джанти с гуми да караш на някъде... 4 курса не ти мърдат май  :hilezh:

Иначе честито!! Да си ги гледаш и да те карат безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце аз като карах едни джанти (с гуми) от Враца към София три бяха У багажника и една на задната седалка между 2 авера... сложнотийка си е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От днес и аз съм горд собственик на Ауди А3 8L. Знаете ли колко ще ми излезе малкото табло на километража, работи си но нещо е изгоряло и почти нищо не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени само дисплейчето, потърси инфо.

Втора употреба табло ще ти излезе от 50 до 150 лв, зависи какво търсиш :)Бензиновите и дизеловите с малък фис са често срещани и не държат висока цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Днес получих тази красота, като с нея за сега мисля да приключа с екстериорните подобрения по колата :)

По натам ако намеря реотани и окабеляване, може да се сдобием и с подгряване :)

Сега само остава да имам време да сложа всичките тези работи по колата :)

1939557_636231953090672_1252369948_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз,с голям помощ от колега Moonland успях да инсталирам част от светлинния пакет:

-преден плафон с лампи за четене и амбиентно осветление;

-амбиентно осветление в нишата между пепелника и климатроника;

-осветление в краката отпред;

-активни светлоотразители във вратите;

-LED лампи в корите на вратите които осветяват при слизане;

Остават ми задния плафон със светлини за четене,за който все още се чудя и амбиентно осветление на дружките на вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Audi a3 1.9tdi 131 к.с. Таблото си работи идеално, но малкото фис дисплейче, НЕ. :( Показва си всичко, но е на кофти ленти. Къде мога да отида да го оправят (сменят) в Пловдив?

Редактирано от alkoxol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз,със светлинния пакет:

Супер е станало всичко! :zustimm: 

Тези към дръжките на вратите са си истинско предизвикателство, но пък си заслужава да се постарае човек за да ти е пълен светлинния пакет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Днес получих тази красота, като с нея за сега мисля да приключа с екстериорните подобрения по колата :)

По натам ако намеря реотани и окабеляване, може да се сдобием и с подгряване :)

Сега само остава да имам време да сложа всичките тези работи по колата :)

1939557_636231953090672_1252369948_n.jpg

Този климатроник с реставрирано покритие ли е или просто си намерила втора ръка - супер запазен? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има климатроници, които не са с гадното люпещо покритие(не знам точно как се казва), но май ще излезе, че са доста редки и трудно се намират. И като го гледам този не ми се вижда да е реставриран, защото и моя в S3-ката е същия в абсолютно същото перфектно състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудих дали е реставриран и не намерих отговор. Не е като моя със същото покритие, но пък ми изглежда и много запазен, от ес-ка е, и освен това там където е вътрешното вентилаторче беше безумно мръсно, та отварях да го чистя. Мисля си, че ако е било отваряно панелчето, за да се реставрира, щяха и вентилатора да почистят.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата more Мисля че има един капак със спойлер от ес-ка в момента. Иначе колегата IM`S ги прави от калъпи на ес-ков спойлер. Аз съм с такъв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, чудя се дали да си сложа бас каса в багажника или да сложа 2 тонколони за звук и бас (pioneer) на задните врати, че там нямам никакви тонколони. Имам 2 3лентови тонколони hertzz на кората и оригиналните на предните врати. Кола ауди а3 8L 5 врати. Какво мислите? Не съм фен на адския бас, но искам звука и баса да са приятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз не съм фен на касите в багажника, освен ако не са фабричните. Щом имаш 3-лентови колони на кората, защо не ги сложиш тях в задните врати (ако са 16.5), а на кората да окачиш едни елипси, които да подсилват баса. 

Аз в момента съм с фабричните отпред, а отзад сложих мидбаси Hertz EV165.5L. Доволен съм от звука - баса е приличен като сила, но не е толкова плътен, колкото бих искал да е, но е разбираемо - колоните не са в отделен обем, а свирят в цялата кухина на вратата. С едни елипси отзад може би щеше да е по-добре, но не си падам по рязане на кори и кабели в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам кабели в багажника, но бас касата е доста "остра" и затова се колебая

 

Колоните на кората са hertz dcx 690. 16см на 23см, стават ли ?

Редактирано от alkoxol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че с бас-каса излиза най-добре за най-малко пари, но все пак ще ти се мандахерца из багажника и ще заема място. Ако не ти е проблем това, защо да не сложиш. :) И все пак, изчакай да се изкаже някой по-запознат с car audio-то колега, че аз просто си споделям мнение тук - не разбирам много-много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...