Jump to content

А8 4.2 D3 бензин


Recommended Posts

  • Отговори 370
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След като са толкова калпави FSI моторите,защо от ВАГ залагат на тях,даже и при върховите модели S и RS и в момента.

Нещо не се връзват нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задирането няма нищо общо със системата за впръскване на горивото и carbon built up-а от снимките.

В 4Ф темата бях постнал извадка от сервизната акция - имали са проблем с обработката на стените на цилиндрите на всички ранни V образни мотори

Някъде от средата/края на 2009 са ги оправили... бях постнал и номерата на рамите за различните платформи след които проблема е отстранен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам малко и дори такава кола като Д3 ми е много, но нали....кеф....ауди...куатро...тралалал

Мннннного далеч съм от такива коли като тая от последния линк, дори не съм ги поглеждал, нямам никакъв интерес , а честно казано не ми и харесват никои А6 още от първия им модел.

Винаги харесвам визията основно на S/RS моделите, всичко останало ми идва .....несимпатично.И аз не знам защо така :hilezh:

Именно по тази причина искам и най-вероятно зема ли А8 ще го направя с S8 визия.

Много ми е интересно какво стана с тоя пич , дето ми гледаше сеира и е приятел на тоя с репликата на S8 дето лъга за годината и от 2005 се оказа 2003та ?? Много тактично си замълча , след като даде заявка че сме клош тийм обсъждачи и ни чака да се наприказваме , докато накрая ни срази с факти от близки наблюдения....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

2003та е, не стаа :)

мисля да си докарам от вънка, отвъд голямото море...тука само измамници и шанаджии :flehan:

има време, само по-евтини ше стават :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все съм останал с вЧепетление ,че Явор иска да си купи възможно най-лачения куфар от тоя модел... Тая е далеч от това положение ми се вижда но пък за 9 евра колко да искаш....

Изпусна оня 4.2 ката, човека я бартероса за същата ма 6.0 има некви малки прилики....Гадна бяла кожа с некви шевове дет се виждат и 2 места само отзаде :hilezh:  ..Вика ,че арчела колкото 4.2та ма вероятно послъгва но върви даже май повече от с8   ....и пак не може да ме убеди че тва е колата в тоя клас :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора според отзивите от руските оунъри прегрява много лесно, при думнала/-и бобина/-и се стича неизгоряло гориво в катализаторите от въпросния цилиндър/-и, където се пали и става готино барбекю. Иначе било голям кеф за каране, разхода в гориво не мога да го съмарайзна, но май не е толкова плашещ. И не е края на света да се ремонтира мотора.

Има по- дълги вериги от ремък на душегуб, но дори и този мотор е по- надежден от него :hilezh:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно имало такива на гаЗ ?? :shocked: :shocked: :shocked::stupid: :stupid:                                                                                                                                                                                          http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11400172207984956&slink=87nx01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...