Jump to content

Всякакви въпроси за A6 4F - част 8


kainy

Recommended Posts

Мотора до средни обороти и натоварване има една или две преинжекции. Можеш да го гледаш на 2х канали. Когато дюзата започва да пикае тя почва да впръсква от преинжекцията и малко след края на основната спира, затова мотора чука и работи по-шумно. Когато се разпикаят брутално те пускат нафта постоянно и прогарят клапани и бутала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тази сутрин при Range 50км сипах 78л нафта. Колата е А6 Quattro. Колко беше резервоара, че май беше 80л и май ме метнаха.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в тръбата, ако се заиграе човека на колонката може да вкара поне 3-4л отгоре над обема на резервоара, ако имаш съмнения, сигнам към БИМ. Те ще измерят средствата в конкретната бензиностанция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин при Range 50км сипах 78л нафта. Колата е А6 Quattro. Колко беше резервоара, че май беше 80л и май ме метнаха.

При тези по-добре не зареждай повече. Излъгали са те с поне 5 литра. 

Най-много съм сипвал 77.5 л, борда показваше 0 км и така карах поне 10-15 км градско преди да заредя. Когато при градско пише 0км по борд има около 5 литра тунджа. Винаги зареждам от празно до пълно и горното е потвърждавано не веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80 литра е, но тоя range може да е на извънградски и да са към 2 литра. Виждал съм да пише range 0km и да върви колата.

Точно на 8мака ми се е случвало една зима го прибрах 50км рейндж, че ме домързя за бензиностанция - зима, минус няколко си, сутринта паля - 0 км ....яко спек беше до бензиностанцията. ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези по-добре не зареждай повече. Излъгали са те с поне 5 литра.

Най-много съм сипвал 77.5 л, борда показваше 0 км и така карах поне 10-15 км градско преди да заредя. Когато при градско пише 0км по борд има около 5 литра тунджа. Винаги зареждам от празно до пълно и горното е потвърждавано не веднъж.

Вграждат се два различни по обем резервоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми бяха кодирали Instrument Cluster за 70л резервоар и си карам и се чудя защо ми показва повече гориво, като знам колко беше. Та след 2 дена се усетих, че в ауди ми бяха прецакали кодинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що заредих до горе,като никога не съм оставял колата с толкова празен резервоар.Минах към 10км. градско като рендж показваше 0 км.Сложих 80л точно до капачката горе.Значи вътре е имало 3 4 литра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал че с предно предаване резервоара е по-малък, но би трябвало да е обратното, понеже кардана не пречи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...