Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По принцип го хвърля през ауспуха, термостата или водната помпа...Свали стартера, разгледай кабелите около него и така. Само с питанки по форума няма да стигнеш далеч :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С питанките ясно при мен го хвърли като спука маркуча който е от блока към масления охладител и целия мотор беше мокър от лявата част.. след малко се прибирам и я разглабям цялата да видя кво се случва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misho.stankov

Теглича се пуска като издърпаш и завъртиш обратно на часовниковата стрелка.

Ако не ти е пускан теглича може да е ръждясал и да затяга. Трябва повече усилие при завъртането. Моя първия път доста трудно го отворих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, mili 75 написа:

Има ли читави тампони за носачите и какви пари излизат, че преди се сменяше направо целия носач като се разтропа и разскърца.

Миналата седмица сменях 4-те на горните носачи.Купих Лемфьордер и вътре се оказаха оригинални тампони естествено с изтрити емблеми на Ауди,понеже те произвеждат  за първоначално вграждане и тампоните и носачите.И друг път ми се е случвало с други техни части.Ето снимка на оригиналните от колата и тези които сложих ;) 

IMG_0302.JPG

IMG_0303.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде е бушона на реглажа на фаровете на кола без ксенон? Ето и един ретрофит от мен. Вграждане на би-ксенонови лупи в рефлекторен фар.

 

 

15032728_1435493779809161_267987528088686461_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ретрофит щеше да е ако си си вградил ОЕМ би-ксенонови фарове на мястото на рефлекторките, а не да направиш нещо половинчато от 2те. По-скоро си го наричай мод някакъв. Ретрофит се отнася за оригинално оборудване, добавено в автомобил излязъл без него от завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, zhelyazA6 написа:

Диното това показа...

310 коня (243 на колела) и 550 нютона (506 на колела).
 

IMG_0005.jpg

Супер е станала колата!

Мойта е 224 к.с. и излезе 300 коня.Карай смело и със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата. Добре се е справил, скоро и аз ще имам едни такива фарове за продаване.

 

Тази процедура се нарича ретрофит, не ми се изпадя в полемики. Написано в интернет много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, N1995 написа:

Тва е циганфит :) 

И що така реши? Сигурно щото една 10+ годишна лупа ще свети по-добре от чисто нова Hella ли? Или пък щото фара е черен? Отворко, без обиди моля!

Редактирано от Silven Angelov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, lmbr said:

Колега, ретрофит щеше да е ако си си вградил ОЕМ би-ксенонови фарове на мястото на рефлекторките, а не да направиш нещо половинчато от 2те. По-скоро си го наричай мод някакъв. Ретрофит се отнася за оригинално оборудване, добавено в автомобил излязъл без него от завода.

 

Ретрофит е когато се слага нещо по-ново на нещо старо. Няма ограничение че едното или другото трябва да е оригинално. Колегата е използвал термина правилно.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото имам два фейслифтови фара без завиване за продаване, или бартер за същите със завиване :Д
Фарчетата са като чисто нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, hysterics написа:

A по хардуера има ли промени? Освен че няма кат и дпф?

:gruebel: .... Гърнетата са празни. Май друго няма. Не съм с хибридка, ако това имаш предвид...

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, CVT написа:

 

Ретрофит е когато се слага нещо по-ново на нещо старо. Няма ограничение че едното или другото трябва да е оригинално. Колегата е използвал термина правилно.

Не искам да се заяждам, ама много общо е това "по-ново". Ако си изтръгна ММИ и си сложа плеър с флашка на негово място - това ретрофит ли е, че се обърках нещо? Щото ше си го взема чисто ново от магазина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще ти е да го изкормиш мми аз едно стъпало външно едвам навързах :hilezh: ама все пак опитай а дали ще е ретрофит едва ли :hilezh:

Редактирано от Mafiqta_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,случайно да му се намира на някой едно от металните винтчета което закрепя кората под двигателя,че сменях маслото и някой тарикат майстор е изгубил едното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Nikola_RS написа:

Цитиране на преходно мнение!

Хубав въпрос някой ако има в повече и аз ще купя ако не кажете къде се продават :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...