Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Някой има ли проблем с скърцане от шофьорската страна на вратата  ? От както съм взел колата на павета и на неравности скърца, преди месец сложих предно фолио и ми сваляха кората, по точно бяха ми я извадили просто от скобите горе, след  като е сложиха спря за извесно време... но днес пак почна? от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/5/2018 at 5:08 PM, OvivO said:

За 4F задължително теглови индекс на гумите трябва да е над 96? Стават ли 94, за да съм сигурен какви летни да си закупя. Не вдигам повече от 180/200 за кратко и то само в Германия ;), а поддържам не повече от 160. Така че скоростният индекс не е проблем, макар че те са леко свързани.

Някой за тегловия индекс на гумите? 

 

@StanTanev: да не ти скърца от капака за бушоните, не се сещам дали отляво има такъв капак като до жабката вдясно - на мен ми скърцаше от него, подпрях го отвътре и спря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да сподели подгряването на седалките кога почва да му пари на дупето на 6-та степен, че нещо моето ми се струва бавничко, а нямам спомен как беше докато беше на миналата кола :)

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи и на какви обороти е двигателя , мисля  че работи както ел. парното ...  ако ти е слаб акумулатора също може да не топли много .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от акумулатора със сигурност, но явно правилно си спомням че не беше толкова бавно :) Даже на 6 определено не пари в нито един момент. Може би захранващият кабел който е пуснат не е подходящ за целта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм засичал за колко минути ама на 6 подгрева определено почва да пари и трябва да го намаля на 3-4. Ако не стига до там може да имаш прекъснати реотани в седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. някой има ли представа дали филтър за картерни газове на ауди а6 4ф, 2.4 бенз, 2005г, се сменя или не???

 

IMG-4048627750c7446ca619a2cde92bd6dc-V.jpg

Редактирано от Acmilan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без значение дали ви кефи този пич или не, сега видях, че е направил клип и за нашите кошници, даже още не съм го гледал :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се обърка обаче за задницата от фейс :) Много лесно си се слага :D

 

Сменя се филтъра на картерните, ама е тегав и почти никой не го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, kainy написа:

Малко се обърка обаче за задницата от фейс :) Много лесно си се слага :D

 

Сменя се филтъра на картерните, ама е тегав и почти никой не го прави.

Тегав защото е на кофти място или?

При търсене с търсачката откривам няквакви откъси, че ако е стария /платов/ се сменя, ако е новия /пластмасов/ не се сменя, а евентуално може да се почисти. Има ли нещо вярно в това?

И никой не го прави т.е. не е голяма дилема ако не се смени, особено ако колата няма турбо, така ли? :)

Редактирано от Acmilan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, pe6koo написа:

@sunshai в алиекспрес ги има и то с доста прилично качество

В Ибей намерих но в Али-то нещо не намирам...:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. да се смени или не е толкова наложително?

И друго, някой има ли представа, гарнитура за капака на този филтър /на снимката металната част/ от къде може да се купи, защото ми казаха от Германия.... а трябва да чакам 1 седмица.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Manniakk said:

чел съм че с последния ъпдейт на MMI е по-слаб подгрева

 

С последния ъпдейт съм и пари, не се мисли ако това е по-слабо, преди какво е било :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И при мен пари на 6, ама не съм засичал за колко време

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...